Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Mój środkowy pomocnik ma status naturalny jako środkowy pomocnik i naturalny jako wysunięty rozgrywający i trenuje tą pozycje na 50% natomiast moj napastnik jako napastnik jest natrualny ale jako kompletny napastnik uzdolniony i trenuje tą pozycje na 0% :/ Od czego to zależy? Da się to jakoś ustawić bądź zmienić?

Odnośnik do komentarza

Przeglądając w internetach opis piłkarzy mających być talentami w tym FMie kilkukrotnie natrafiłem przy opisie PA na wartość np -75, -80 etc. O ile wartości od -1 do -10 są zrozumiałe to jak odczytać np takie -75? To jest jakiś błąd? W jakich widełkach mieści się taka wartość? :>

 

Tutaj przykład pierwszy z brzegu: http://www.cmrev.com/talenty/fm2016/Dominik-Reimann-2016.html

Odnośnik do komentarza

Wrzuć skriny, bo nie za bardzo rozumiem.

Pomocnik o ktorym mowa:

 

 

 

dTm9p00.jpg

 

wxIJZiU.jpg

 

 

 

I obciązenie treningiem pozycji którą ma naturalną ma 50%

 

Napastnik:

 

 

 

5qr51li.jpg

 

r1kav8t.jpg

 

 

Kompletnego napastnika ma tylko jako uzdolniony a obciązenie treningiem 0%.

 

I nie wiem czy ja tu czegoś nie rozumiem czy to coś z grą ale pewnie to pierwsze :D

Odnośnik do komentarza

Przeglądając w internetach opis piłkarzy mających być talentami w tym FMie kilkukrotnie natrafiłem przy opisie PA na wartość np -75, -80 etc. O ile wartości od -1 do -10 są zrozumiałe to jak odczytać np takie -75? To jest jakiś błąd? W jakich widełkach mieści się taka wartość? :>

 

Tutaj przykład pierwszy z brzegu: http://www.cmrev.com/talenty/fm2016/Dominik-Reimann-2016.html

-80 nie wystąpi

 

-75 to jest potencjał pomiędzy -7 a -8, w google znajdziesz dokładne widełki, aczkolwiek trzeba się z tym pomęczyć, szybciej włącz edytor i sobie podejrzyj jak bardzo mocno Cie to interesuje.

Odnośnik do komentarza

 

Wrzuć skriny, bo nie za bardzo rozumiem.

Pomocnik o ktorym mowa:

 

 

 

dTm9p00.jpg

 

wxIJZiU.jpg

 

 

 

I obciązenie treningiem pozycji którą ma naturalną ma 50%

 

Napastnik:

 

 

 

5qr51li.jpg

 

r1kav8t.jpg

 

 

Kompletnego napastnika ma tylko jako uzdolniony a obciązenie treningiem 0%.

 

I nie wiem czy ja tu czegoś nie rozumiem czy to coś z grą ale pewnie to pierwsze :D

 

A jak wywalisz ten obszar szczegolnej uwagi to co sie dzieje?

Odnośnik do komentarza

 

 

Wiem, że się powtarzam, ale da się zrobić tak, aby wszystkie trzy savy zapisały się automatycznie do tej samej daty ?

trzy razy ręcznie robisz zapis(może być na jednym pliku, aplikacja sobie nadpisze, przynajmniej u mnie tak jest), innej opcji nie ma

 

Ok, dzięki

 

w ogole po Co Ci to ? nie lepiej sobie ustawić autozapis co tydzień ?

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Wiem, że się powtarzam, ale da się zrobić tak, aby wszystkie trzy savy zapisały się automatycznie do tej samej daty ?

trzy razy ręcznie robisz zapis(może być na jednym pliku, aplikacja sobie nadpisze, przynajmniej u mnie tak jest), innej opcji nie ma

 

Ok, dzięki

 

w ogole po Co Ci to ? nie lepiej sobie ustawić autozapis co tydzień ?

 

Właśnie mam ustawiony autozapis co tydzień, ale tylko jeden z trzech save'ów jest zapisywany na bieżąco, a pozostałe dwa nie. Gdyby zepsuł mi się ten save, to włączając inny, nie mógłbym kontynuować gry z tego samego miejsca. Wiem, że można zapisywać ręcznie, ale zawsze wygodniej, gdy dzieje się to automatycznie :)

Odnośnik do komentarza

Dostaje informacje ze Czarnogóra i Serbia podpisały traktat akcesyjny członkostwa w UE. Czy to oznacza ze piłkarze z tych krajów od tej chwili są traktowani jak kopacze z UE ??

Pytam bo w FM 14 była tez taka informacja ale piłarze byli dalej traktowani jak z poza Unii.

Odnośnik do komentarza

Dostaje informacje ze Czarnogóra i Serbia podpisały traktat akcesyjny członkostwa w UE. Czy to oznacza ze piłkarze z tych krajów od tej chwili są traktowani jak kopacze z UE ??

Pytam bo w FM 14 była tez taka informacja ale piłarze byli dalej traktowani jak z poza Unii.

Nie, bo traktat akcesyjny nie jest równoznaczny z wejciem do UE. Dla przykladu, Chorwacja traktat akcesyjny podpisala w 2011 a do UE weszla w 2013.

Odnośnik do komentarza

Zauważyłem dziwną przypadłość. Przy wyborze nowego klubu na początku rozgrywki znajomość naszej taktyki przez zespół jest w dziwny sposób wybierana losowo. W większości przypadków jest wysoka, czasem zadowalająca, a rzadko niska. Od czego to zależy? Nigdy wcześniej tak nie było, że znajomość naszej taktyki na "dzień dobry" jest wysoka. Zawsze progres był po czasie. Dla mnie to jest błąd.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...