Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

A zebys wiedział ze krzyzcze do monitora ;)

żone i dziecko budze czasem przez to.

Pozniej rano słysze tylko "ty to jestes idiota !! grasz w jakiejs bzdury do 4 !!! "

 

 

stefan ..... fakt szkoda. w CM 01/02 pamietam ze były jakiejs akcje z kibicami. Ze po przegranym meczu kibice rozwalili coś tam .... nie pamietam za bardzo.

Odnośnik do komentarza

A zebys wiedział ze krzyzcze do monitora ;)

żone i dziecko budze czasem przez to.

Pozniej rano słysze tylko "ty to jestes idiota !! grasz w jakiejs bzdury do 4 !!! "

 

 

stefan ..... fakt szkoda. w CM 01/02 pamietam ze były jakiejs akcje z kibicami. Ze po przegranym meczu kibice rozwalili coś tam .... nie pamietam za bardzo.

Żona racje ma.

 

Co do CMa- raczej tak nie było, bo CM i FM (prawie) ci sami ludzie robią. Chyba Ci się pomyliło z Polska Liga Menadżer :p

Odnośnik do komentarza

Było było,czasem były akcje typu np United fans clashed after match and destroyed cos tam;)rzadkoi ale bylo,z kolei pamietam na amidze jakas gre managerska i tam co 2 kolejki zadymy byly i kary finansowe itp.klimatycznie


W FM15 byla informacja o procencie zapleninia stadionu w trakcie sezonu oraz o tym ile razy byly pelne trybuny (obie statystyki chyba dotyczyly tylko ligi krajowej a przynajmniej ta druga na pewno) gdzie to znajde w Fm16 bo szukam i szukam i znaleźć nie moge :/

Jest to w statystykach danej ligi,bardzo fajnie zreszta przedstawione

Odnośnik do komentarza

 

Miles Jacobson kiedyś stwierdził w wywiadzie że uważają że powinni, więc i chcą, pokazywać tylko "jasną stronę" futbolu, dlatego bijatyk, przekleństw i innych ekscesów nie będzie. Nie ma już nawet kartek za uderzenie rywala, co zdarzało się z dziesięć lat temu. Trochę szkoda :)

A race :>

 

No to jest ta pozytywna strona futbolu :>

Odnośnik do komentarza

Było było,czasem były akcje typu np United fans clashed after match and destroyed cos tam;)rzadkoi ale bylo,z kolei pamietam na amidze jakas gre managerska i tam co 2 kolejki zadymy byly i kary finansowe itp.klimatycznie

W FM15 byla informacja o procencie zapleninia stadionu w trakcie sezonu oraz o tym ile razy byly pelne trybuny (obie statystyki chyba dotyczyly tylko ligi krajowej a przynajmniej ta druga na pewno) gdzie to znajde w Fm16 bo szukam i szukam i znaleźć nie moge :/

Jest to w statystykach danej ligi,bardzo fajnie zreszta przedstawione

Dzieki znalazlem i rzeczywiscie fajnie przedstawione :)

Odnośnik do komentarza

To czas zakupić 16- stke. Męczy mnie tylko kim by tu zagrać. Coś na Wyspach chyba.

To może Leeds ? :) Klub z fajną historią, od dawna jednak będący w kryzysie, tułający się gdzieś w drugiej połowie tabeli Championship. Moim zdaniem fajna drużyna do "odkurzenia".

 

Przy okazji chciałbym zapytać o dwie rzeczy.

 

1. Czy da się tak zapisać grę, aby wszystkie trzy savy zapisały się jednocześnie w jednej dacie ? Nie chodzi mi o zapisywanie ręczne :)

2. Kiedy można ogłosić w mediach chęć kandydowania na stanowisko jakiegoś klubu ? Dopiero wówczas, kiedy poprzedni trener zostanie zwolniony, czy jednak da się wcześniej ?

Odnośnik do komentarza

może ktoś mi podpowiedzieć jak zmienić datę początku pierwszego sezonu? Chodzi mi o to, że obecnie uruchamiając nową grę startuję 18.07, a chciałbym szybciej. Jak to zmienić w edytorze ?

 

edit: jeszcze jedno apropo edycji skórek. czy ktoś z grafików mógłby napisać co trzeba zrobić by podczas meczu na górnym panelu lub w okienku z wynikiem meczu były widoczne herby lub koszulki ?

Odnośnik do komentarza

Da się jakoś tło zmienić w skórkach? To czarne w podstawowej jest paskudne :/

Wujek, a folder ze skórką graphics\backgrounds? Tam są tła skórek.

 

może ktoś mi podpowiedzieć jak zmienić datę początku pierwszego sezonu? Chodzi mi o to, że obecnie uruchamiając nową grę startuję 18.07, a chciałbym szybciej. Jak to zmienić w edytorze ?

 

Szybciej? Tzn? Wcześniejszą datę? Musisz wybrać jakąś inną ligę, która staruje wcześniej, np. Brazylia albo Irlandia. Tam start rozgrywek to luty albo marzec.

Odnośnik do komentarza

Chodziło mi o to raczej by zacząć 1.07 a nie 18.07 ;) da się to jakoś w edytorze poprawić ?

Ustawia się datę początkową rozgrywek, ale chyba startu gry wcześniej się nie da. Poza tym byś musiał stawiać całe rozgrywki od zera, więc lepiej jest włączyć wcześniejszą ligę.

Odnośnik do komentarza

Przecież teraz poprawili to, można zaczynać jeszcze wcześniej niż w poprzednich częściach FM-a, bo dodali że można zacząć trenować klub w danym okresie przygotowawczym na początku sezonu. To w opcjach sobie zmieniasz na początku jak grę zaczynasz.

Masz rację. Nie zauważyłem nawet tego :p

Odnośnik do komentarza

Przecież teraz poprawili to, można zaczynać jeszcze wcześniej niż w poprzednich częściach FM-a, bo dodali że można zacząć trenować klub w danym okresie przygotowawczym na początku sezonu. To w opcjach sobie zmieniasz na początku jak grę zaczynasz.

Wiem, ale chcąc grać ligę niemiecką, mogę wybrać cztery daty rozpoczęcia: trzy sierpniowe oraz 18 lipca, a chciałbym zacząć w okolicach 1.07

Odnośnik do komentarza

 

Przecież teraz poprawili to, można zaczynać jeszcze wcześniej niż w poprzednich częściach FM-a, bo dodali że można zacząć trenować klub w danym okresie przygotowawczym na początku sezonu. To w opcjach sobie zmieniasz na początku jak grę zaczynasz.

Wiem, ale chcąc grać ligę niemiecką, mogę wybrać cztery daty rozpoczęcia: trzy sierpniowe oraz 18 lipca, a chciałbym zacząć w okolicach 1.07

 

To musisz włączyć inną ligę, która startuje wcześniej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...