Skocz do zawartości

499 Maryni smutno, że jest o jedną za wcześnie by ktoś o niej pamiętał


Hawkeye

  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ja po tym jak zjechali moją mazdę już ich nie oglądam :P

 

 

U mnie sobie nagrabili komentarzem o Skodzie Favorit, dlatego o moim Golfie mogą pomarzyć. A ten dostał atest Kamtka :keke:

 

 

Będziemy mieli lepsze :P !

 

 

No to na pewno. Za parę lat może nawet Grande Punto i rozbiego Skyline'a będziecie mieli :P :P :P :P

https://soundcloud.com/funkforrest/breakboutique-forrest-funk

 

Miłe fanki ;)

Odnośnik do komentarza

Spóźniona majóweczka? Dzisiaj juwenalia więc unikaj regionu piotrkowskiej i ronda solidarności, bo może być różnie z przepustowością (zwłaszcza tego drugiego). Jeszcze taka chujnia na koncertach (Kamil kurwa Bednarek) ze chyba pierdole i nie idę.

Odnośnik do komentarza

Spóźniona majóweczka? Dzisiaj juwenalia więc unikaj regionu piotrkowskiej i ronda solidarności, bo może być różnie z przepustowością (zwłaszcza tego drugiego). Jeszcze taka chujnia na koncertach (Kamil kurwa Bednarek) ze chyba pierdole i nie idę.

Nie, podyplomówka na PŁ. Lipa, bo przy Piotrkowskiej (koło katedry) zawsze zostawiam auto :eusa_shhh:

Odnośnik do komentarza

Wieczorem może będzie luźniej, bo zamiast do klubów studenctwo uderzy na lumumbów (czyli okolice wcześniej wspomnianego ronda) , teraz są jakieś parady równości studenckiej czy coś na piotrkowskiej to zajebane pewnie wszystko.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...