Skocz do zawartości

499 Maryni smutno, że jest o jedną za wcześnie by ktoś o niej pamiętał


Hawkeye

  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dostalem pincet plus, lewak for lajf, ide kupic gorzale za to!

 

nasze zdrowie !

pomimo chujowej oceny na świadcestwie, nienajpepszego wyniku z pisemnej, to z ustnej matury z polaka miałem 100%, dziękuję CMF

 

 

i dalej nakurwiasz spacje przed znakiem zapytania ? xD

Odnośnik do komentarza

Kupiłem sobie laptopa, FM powinien popierdalać jak szalony (mam nadzieję). Czas chyba odłożyć hajsiwo na uzupełnienie nowszych gier, w szczególności GTA V i Wiedzmina 3. :) (chociaż ten drugi pewnie poczeka, bo jeszcze drugiej części nie przeszedłem :))

 

A w ogóle to pozdrawiam jeszcze z roboty. Dziś czas nadgodzin. Do 21, a potem wyjście na ustawioną wcześniej kolację w okolicy. Będzie miły wieczór :)

Odnośnik do komentarza

Kupiłem sobie laptopa, FM powinien popierdalać jak szalony (mam nadzieję). Czas chyba odłożyć hajsiwo na uzupełnienie nowszych gier, w szczególności GTA V i Wiedzmina 3. :) (chociaż ten drugi pewnie poczeka, bo jeszcze drugiej części nie przeszedłem :))

no z tym FM... to zależy jaki procek Panie kolego ;)

Odnośnik do komentarza

 

Kupiłem sobie laptopa, FM powinien popierdalać jak szalony (mam nadzieję). Czas chyba odłożyć hajsiwo na uzupełnienie nowszych gier, w szczególności GTA V i Wiedzmina 3. :) (chociaż ten drugi pewnie poczeka, bo jeszcze drugiej części nie przeszedłem :))

no z tym FM... to zależy jaki procek Panie kolego ;)

 

 

 

Dlatego dałem mam nadzieję ;)

 

Procesor Intel Core i7-6700HQ (4 rdzenie, od 2.60 GHz do 3.50 GHz, 6 MB cache)

 

Da radę? Do tego 32gb ramu i dysk ssd. Zresztą whatever, na pewno odczuję różnicę w porównaniu do tego, co mam teraz :D

Odnośnik do komentarza

 

 

Procesor Intel Core i7-6700HQ (4 rdzenie, od 2.60 GHz do 3.50 GHz, 6 MB cache) Da radę? Do tego 32gb ramu i dysk ssd. Zresztą whatever, na pewno odczuję różnicę w porównaniu do tego, co mam teraz

Ooo panie, w porównaniu do mojego twój to wielkie bydle :keke:

Odnośnik do komentarza

 

 

Lucas, z postu tego Koleckiego na fejsie sie wysmiewasz, czy zgadzasz sie z nim? ;)

No opcja numer dwa ofkorz.

to grubo :D koles porownuje mature ustna z polskiego do Auschwitz albo komunistycznych przesluchiwan jakby ktos nie wiedzial :lol:
Kurde, zle Ci odpowiedzialem, oczywiscie wrzucilem jego posta dla beki :P
Odnośnik do komentarza

 

 

Kupiłem sobie laptopa, FM powinien popierdalać jak szalony (mam nadzieję). Czas chyba odłożyć hajsiwo na uzupełnienie nowszych gier, w szczególności GTA V i Wiedzmina 3. :) (chociaż ten drugi pewnie poczeka, bo jeszcze drugiej części nie przeszedłem :))

 

no z tym FM... to zależy jaki procek Panie kolego ;)

Dlatego dałem mam nadzieję ;)

 

Procesor Intel Core i7-6700HQ (4 rdzenie, od 2.60 GHz do 3.50 GHz, 6 MB cache)

 

Da radę? Do tego 32gb ramu i dysk ssd. Zresztą whatever, na pewno odczuję różnicę w porównaniu do tego, co mam teraz :D

Dobry wybór ale 32 GB ram to nonszalancja ;-)
Odnośnik do komentarza

Ja w 2004 na pisemnym poszedłem za JPII ""Człowiek coraz bardziej bytuje w lęku" Jan Paweł II. Zastanów się nad słusznością powyższego sądu. W swoich rozważaniach posłuż się przykładami z literatury i codziennego życia".

 

A na ustnej miałem... pamiętam jak przez mgłę, chyba poezja Konopnickiej, coś o wizerunku kobiet w literaturze, a trzeciego nie pamiętam.

 

A może te pytania przewineły mi się przez egzaminy na studiach? :-k

 

Phi... Taki polonista wielki a musiał ustną zdawać? :)

Odnośnik do komentarza

Nie Keithuje, tu zarobki jak na zachodnie standardy są generalnie słabe (poza branżą IT, wiadomo).

 

Co do wakacji, no dobra, to prawda :P, chociaż do tej pory lato nie może się rozpocząć. Od miesiąca ciągle pada i temperatury w okolicach ~18 stopni. Rok temu już piekarnik działał. Swoją drogą nie mogę żadnego miejsca wynaleźć w tym roku, żeby sobie urlop zrobić. Myślałem o Sycylii, ale ceny biletów lotniczych trochę mnie zaskoczyły :(

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...