Skocz do zawartości

Livescore wiosenny


Hawkeye

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Też macie deja vu? J

 

Niestety. Nie jest to 1:6 z Hiszpanią, ale gdzie obecnej Holandii do Hiszpanii :(

 

 

 

 

jak myślicie, czy Szczęsny będzie pierwszym bramkarzem na Euro?

Mam taką nadzieję. Fabiański jest dobry, prawie bezbłędny, ale nie wybroniłby meczu tak jak Szczęsny z Niemcami i Serbią.
a dlaczego tak uważasz?

Bo nie spotkałem się nigdy z taką sytuacją, a już na pewno nie w ostatnim czasie.

 

 

Parę spotkań Swansea lekkim jajem

Odnośnik do komentarza

 

 

 

jak myślicie, czy Szczęsny będzie pierwszym bramkarzem na Euro?

Mam taką nadzieję. Fabiański jest dobry, prawie bezbłędny, ale nie wybroniłby meczu tak jak Szczęsny z Niemcami i Serbią.

a dlaczego tak uważasz?

Bo nie spotkałem się nigdy z taką sytuacją, a już na pewno nie w ostatnim czasie.

 

Aha. To proponuję zacząć oglądać mecze.

Szczęsny może się wydawać lepszy, bo słabo ustawia obronę, przez co ma większe pole do popisu. Biorąc pod uwagę wszystko, uważam że Fabian jest lepszy.

W dzisiejszym meczu chyba tylko Kapustka zagrał dobrze.

Odnośnik do komentarza

Też macie deja vu?

Ja mam deja vu. Względem całych eliminacji. Moim zdaniem zagrali tak samo, jak przez całe eliminacje, a zmieniły się następujące okoliczności:

1. Głupie błędy obrony rywale tym razem wykorzystali;

2. Pod bramką rywali brakowało fury szczęścia, dzięki któremu padały bramki.

Diagnoza jest taka sama - drużyna nie przekonuje, ale jak ma przekonywać, jak mamy Mączyńskiego na środku. Awansowaliśmy z grupy, w której ważne bramki mógł strzelać nawet Peszko czy Mila, a wszyscy się tym jarają. Tak przez eliminacje, jak teraz mam poważne wątpliwości co do trenera - bardziej mnie przekonywały nawet kadry Janasa i Leo, choć obecna ma więcej jakości.

Odnośnik do komentarza

Serio Twoim zdaniem TYLKO Kapustka grał dobrze? Serio? Rozumiem, że za wszelką cenę chcesz pokazać, że Fabiański jest lepszym bramkarzem, ale obawiam się, że nie miał żadnego meczu w kadrze(ostatnimi czasy) na takim poziomie, na jakim dzisiaj bronił Szczęsny ;)

Odnośnik do komentarza

Mit? :kekeke:

 

Obejrzyj sobie na spokojnie skrót, a odkryjesz, że Szczęsny w tym meczu nie miał ŻADNEJ spektakularnej obrony. A jeśli twoim zdaniem miał, to napisz która to obrona. Sam Szczęsny w pomeczowym wywiadzie chłodził rozpalone głowy i nie słyszałem w tej wypowiedzi fałszywej skromności.

Linetty to najbardziej przereklamowany piłkarz w Polsce IMO

Jesli sadzić po tym meczu, to dużo mniej przereklamowany niż Zieliński czy Pazdan.

Odnośnik do komentarza

Linetty to najbardziej przereklamowany piłkarz w Polsce IMO

Jesli sadzić po tym meczu, to dużo mniej przereklamowany niż Zieliński czy Pazdan.

 

Zielinski ma za soba bardzo udany sezon w Empoli, skutkujacy transferem do Liverpoolu (jednej z najbardziej rozpoznawanych marek w europejskim futbolu). Porownywanie go do kopiacego sie po czole w polskiej Ekstraklasie Linetty'ego to jakis absurd.

Odnośnik do komentarza
Jesli sadzić po tym meczu, to dużo mniej przereklamowany niż Zieliński czy Pazdan.

 

 

Jeżeli ten Linetty ma jechać do zachodniego klubu to chyba jako szatniarz, wieczna kupa w gaciach i granie do tyłu. Jeśli to ma być nadzieja środka pola w Polsce to wracamy do czasów gdzie graliśmy bez środka.

Odnośnik do komentarza

 

Linetty to najbardziej przereklamowany piłkarz w Polsce IMO

Jesli sadzić po tym meczu, to dużo mniej przereklamowany niż Zieliński czy Pazdan.

 

Zielinski ma za soba bardzo udany sezon w Empoli, skutkujacy transferem do Liverpoolu (jednej z najbardziej rozpoznawanych marek w europejskim futbolu). Porownywanie go do kopiacego sie po czole w polskiej Ekstraklasie Linetty'ego to jakis absurd.

 

Skoro masz kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem, to wyjaśniam, że nie porównywałem klasy zawodników, a stopień przereklamowania.

Jednak przy okazji: sądząc po tym meczu Zieliński to poziom Linetty'ego. Równie niski.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...