Skocz do zawartości

Livescore wiosenny


Hawkeye

Rekomendowane odpowiedzi

Nie Vasquez wszedł źle w mecz, tylko cały Real gra słabo w drugiej połowie, a Atletico bardzo dobrze ;)

 

Co nie zmienia faktu, że Vasquez zjebał krycie :P

 

Co odjebał Pepe?

 

Leżał po faulu na murawie. Filipe go poklepał po policzku, a ten zaczął się zwijać jakby go bokser jebnął sierpowym

Odnośnik do komentarza

 

Co odjebał Pepe?

Zwijał sie z bólu tracony łokciem z tyłu przez Filipe Luisa (to ten o polskich korzeniach?) Powinna być dla tego drugiego kartka, precz kotletyckim prowokatorom :):war:

 

Ty masz jakąś słabą jakość przekazu czy ki chuj?!

Odnośnik do komentarza

Nie no, jednym okiem oglądam bo niewiele w sumie mnie to interesuje :)

Ale nie przeszkadza Ci to pierdolić o naciąganym karnym i bajdurzyć o okolicznościach pajacowania Pepego...

 

EDIT: słucham ekspertów TVP i nie dowierzam w sumie - naciągana to nie była jedenastka, a ich argumentacja, by udowodnić, że sędzia się pomylił :lol:

Odnośnik do komentarza

Właśnie chciałem napisać, że nie kumam o co się pruli piłkarze Atletico, a potem zobaczyłem post timona. Czerwona... dobre, naprawdę dobre ;)

 

IMO kluczową postacią w dogrywce będzie Isco. Jeśli on czegoś nie rozkręci, to będą karne (zakładając, że Atletico wcześniej czegoś nie wciśnie).


Owszem, gol Realu po marginalnym spalonym ale poza tym bez zarzutów

 

Karny był dla Ciebie bez zarzutów? :ke:

Odnośnik do komentarza

 

Nie no, jednym okiem oglądam bo niewiele w sumie mnie to interesuje :)

 

Ale nie przeszkadza Ci to pierdolić o naciąganym karnym i bajdurzyć o okolicznościach pajacowania Pepego...
Przecież Stefan to największy, choć niedoceniany troll tego forum (vide jego poprzednie awatary, aktualny też w jakimś stopniu :) ). Tyle, że to taki troll w stylu gore ;)
Odnośnik do komentarza

 

 

Nie no, jednym okiem oglądam bo niewiele w sumie mnie to interesuje :)

Ale nie przeszkadza Ci to pierdolić o naciąganym karnym i bajdurzyć o okolicznościach pajacowania Pepego...

Jakim, kurwa, naciąganym karnym?

 

Srakim! Czytaj ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...