Skocz do zawartości

Marynia zawstydza Hyde'a i zdobywa 494 punkty w teleturnieju Jeden z Dziesieciu


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Pierdolisz. Po prostu bierzesz normalnego psa, który ma kudełki, a ty na siłę dorabiasz mu rodowód paskudnego brzydala :keke:

a może na Podlasiu grzywacze chińskie właśnie tak wyglądają? Hę?

 

jakim Podlasiu, Zambrów to przecież wschodnie Mazowsze (podobnie jak Łomża).

 

Ar ju syrius?? -> https://pl.wikipedia.org/wiki/Zambr%C3%B3w

Odnośnik do komentarza

No to historycznie Mazowsze, ale aktualnie województwo Podlaskie. Keith znów chce dzielić Polskę.

aktualny podział ma parę kwiatków, w tym 3 województwa które nie są uzasadnione jakąś racją stanu (opolskie, lubuskie, kuj-pomorskie). Wracając do sedna Podlasiem to Zambrów nigdy nie będzie, za mocno spetryfikowany jest ten podział, żeby współczesne podziały administracyjne mogły coś naruszyć.

Odnośnik do komentarza

 

No to historycznie Mazowsze, ale aktualnie województwo Podlaskie. Keith znów chce dzielić Polskę.

aktualny podział ma parę kwiatków, w tym 3 województwa które nie są uzasadnione jakąś racją stanu (opolskie, lubuskie, kuj-pomorskie). Wracając do sedna Podlasiem to Zambrów nigdy nie będzie, za mocno spetryfikowany jest ten podział, żeby współczesne podziały administracyjne mogły coś naruszyć.

 

Być może dojdzie jeszcze częstochowskie, bo włodarze ze "Świętego Miasta" mają aspiracje stworzyć w Polszcze drugie świętokrzyskie...

Odnośnik do komentarza

imo częstochowskie byłoby bardziej uzasadnione niż świętokrzyskie, choć imo najlepszym rozwiazanem byłoby środkowopolskie z dwoma stolicami Czewą i Kielcami, Śląskie za to by dostało lwią część opolskiego (drugą dolnnośląskie by zgranęło + powiat kluczborski do wielkopolski) i byłoby cacy.

Odnośnik do komentarza

i moje Radomsko wpleść do tego województwa :-k powiem szczerze, że znając ludzi z mojego miasta, to jak zwęszą interes to pójdą do nowego województwa w ciemno nie patrząc na inne aspekty ;P

Ferenc ponoć za, Milczanowska była przeciw. To będzie głupota, bo R-sko dostanie budżet na poziomie Szczepocic.

Odnośnik do komentarza

 

jakby dolozyli tabelke z klubami o swietnej szkolce, to bylby juz artykul kompletny

aktualnie to troche testuje te aspekty, pierwsze wnioski pojawią się w stosownym temacie

 

chodzi o te testy zaleznosci stopnia rozwiniecia kraju?

mi bardziej chodzi o konkretne kluby, ktore faktycznie sa znane z produkcji diamentow, typu Sevilla, Alaves, Athletic Bilbao, Parma, czy BVB

Odnośnik do komentarza

 

 

jakby dolozyli tabelke z klubami o swietnej szkolce, to bylby juz artykul kompletny

aktualnie to troche testuje te aspekty, pierwsze wnioski pojawią się w stosownym temacie

 

chodzi o te testy zaleznosci stopnia rozwiniecia kraju?

mi bardziej chodzi o konkretne kluby, ktore faktycznie sa znane z produkcji diamentow, typu Sevilla, Alaves, Athletic Bilbao, Parma, czy BVB

 

Podrzucałem kilka propozycji jeszcze temu Smetkowi do symulacji, jest w tamtym temacie kilka klubów takowych -> http://forumcm.net/index.php/topic/7920-fm-2016-wychowankowie-regeni-klucz-do-sukcesu/

Odnośnik do komentarza

 

 

A od granicy z Niemcami do granicy z Rosją, Ukraina, Białorusią itd to województwo Jarosławskie :|

Całe szczęście, że napisałeś to z wielkiej litery. ABW czuwa...

 

Mój błąd. Poprawiłem.

 

redirecting -> agencja.bezpieczeństwa.wewnętrznego@buziaczek.pl

Odnośnik do komentarza

 

i moje Radomsko wpleść do tego województwa :-k powiem szczerze, że znając ludzi z mojego miasta, to jak zwęszą interes to pójdą do nowego województwa w ciemno nie patrząc na inne aspekty ;P

Ferenc ponoć za, Milczanowska była przeciw. To będzie głupota, bo R-sko dostanie budżet na poziomie Szczepocic.

 

O chuj jestem ciężkim w szoku, ktoś zna "moich" lokalnych polityków i wie co to Szczepocice wow :D A tak serio, czemu budżet na poziomie Szczepocic, jeśli dobrze liczyłem to w województwie częstochowskim byłoby to 3 największe miasto. Chociaż powiem szczerze, że nie wiem jak jest z budowaniem finansów nowopowstałych jednostek samorządu terytorialnego.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...