Skocz do zawartości

Marynia zawstydza Hyde'a i zdobywa 494 punkty w teleturnieju Jeden z Dziesieciu


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Szu, nie idź spać


słuchaj


mam zajebisty skład na 4-4-2, tylko w takim ustawieniu: GK - DR DC DC DL - DMC DMC - AMR AMR - FC FC.


tylko jak teraz zrobić, żeby to zagrało?! mam skrzydłowych, których dominująca nogą jest, na której stronie grają (czyli AMR ma prawą, a AML ma lewą). do tego mam jednego wyskiego napastnika i drugiego niskiego i szybkiego


nie muszę wcale wszystkich tłuc posiadaniem, więc może postawić na przechwyty i piłki na skrzydła lub na FC który bańką piłkę będzie przedłużał?

Odnośnik do komentarza

Patch mi coś zjebał z przesuwaniem graczy do rezerw :|. Miałem taktykę, żeby zachować ogranie rezerwowych i gdy nasze drugoligowe rezerwy grały dzień później to pozwalałem im tam grać pełne mecze, a zawodnikom, którzy się nie łapali do kadry meczowej to ustawiałem mecze w rezerwach. Teraz nagle mogę tam przesuwać tylko młodszych piłkarzy, bo "starym" wyskakuje brak rejestracji w rozgrywkach, a to przecież nie jest liga U-21 tylko zaplecze La Liga :|.

Odnośnik do komentarza

A ja bym pewnie małpy, kota i psa spróbował, byleby szybka śmierć i bym tego nie widział. A nie jakieś pokazowe, rytualne pierdololo

Podobno zupa z małpy to makabryczny widok, wystarczy pomyśleć o tych pływających rączkach i nóżkach, które po pozbyciu się owłosienia wyglądają jak kończyny dziecka. :P

Odnośnik do komentarza

FM to jednak świetna gra czasami (tylko niech te rezerwy mi naprawi :( :( :( ). Mam najlepszą obronę ligi, po 27 kolejkach mój bramkarz ma 18 czystych kont. Przychodzi jednak nagle mecz z Valencią i dostajemy po 17. minutach 0:3, potem ciągle atakujemy, Valencia kontruje i ostatecznie remisujemy 5:5 :D. Wcześniej miałem dwanaście straconych bramek :keke:.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...