Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Zaryzykowałbym (?) stwierdzenie, że obudzenie się Smudy i jego sztabu dopiero po transferze Kościelnego do Arsenalu sprawiło, że nowy obrońca londyńczyków ma w czterech literach polską ofertę. Krzyż jemu na drogę, a Smuda niech zacznie myśleć trochę inaczej o kadrze niż swoim prywatnym folwarku.

Odnośnik do komentarza

Tacy Polacy, że aby grać dla Polski muszą miesiącami rozmyślać nad tym. Tak samo Boenisch, który wie, że Smuda go chce i stawiałby na niego do tej pory nie może się zdecydować. Jeżeli takie jest podejście tych piłkarzy do gry w kadrze to nie ma o czym mówić. Trudno, żeby Smuda jeździł i w zamian za grę w kadrze targał im pałkę bo jeden gra w Arsenalu, a drugi w Werderze i mają szansę na grę we Francji i Niemczech.

Odnośnik do komentarza

Panowie, ja nie bronię tutaj Kościelnego. Żeby była jasność. Pokusiłem się jedynie o stwierdzenie, że nasz wielki trenejro postanowił nieco bliżej przyjrzeć się osobie eks-obrońcy Lorient dopiero po tym, jak ten trafił do Arsenalu. Dlaczego nie wcześniej? Obrońca Lorient to za słabo jak na polską kadrę? Czy po prostu Smuda go nie chciał i wiedział, że jeśli zagai temat po przeprowadzce Kościelnego do Londynu, to ten go oleje? I na koniec Franz powie: "Próbowałem..."

Odnośnik do komentarza
Wiadomo już, że 29 marca przyszłego roku piłkarze Franciszka Smudy zagrają na wyjeździe z Grecją. Trzy albo cztery dni wcześniej rywalem Polaków będą Turcy - informuje Gazeta Wyborcza.

 

Wciąż nie wiadomo, kto będzie rywalem Polaków w pierwszym sparingu w 2011 roku (9 lutego). Spotkanie na pewno rozegrane zostanie poza krajem, Smudzie zależy na grze z drużyną europejską.

 

25 lub 26 marca Polacy zagrają w Turcji, a 29 marca w Grecji. To drugie spotkanie jest już potwierdzone, ze stroną turecką trwają ostatnie ustalenia.

 

Na czerwiec 2011 roku szykowany jest wyjazdowy mecz ze Szwajcarią, a później dwa mecze w kraju. 7 czerwca ma być otwarcie stadionu w Gdańsku - być może przyjadą Francuzi.

 

6 września w Warszawie na otwarcie Stadionu Narodowego przyjedzie reprezentacja Niemiec.

 

Mogliby załatwić mecz też z jakimiś ogórkami, żeby nasi chociaż kilka bramek strzelili ;)

Odnośnik do komentarza

no suuuper, Niemcy, Grecja. Turcja, Francja, Szwajcaria...

po tych sparingach to nasi wroca z bagazem dwudziestu bramek w plecy i zerem strzelonych - FYM dobrze prawi, ze przydalaby sie jakas Andora, czy Vanuatu...

jesli juz Smuda chce koniecznie rywali z Europy to niech skombinuje sparingi z druzynami na podobnym poziomie, co my - Litwa, Lotwa, Estonia, Liechtenstein, Luksemburg, Albania :-k

Odnośnik do komentarza

Taa - a wtedy płacz i lament, że po co sparingi ze słabszymi, że Luksemburgowi to każdy piątkę wrzuci, ze bezcelowe. Morale się poprawi, jak dobrze zagrają z mocniejszymi, a przy okazji zgranie i umiejętności (może).

 

Ja jestem za tym, żeby grać z możliwie najmocniejszym rywalem, ewentualnie z kimś porównywalnym.

Odnośnik do komentarza

no suuuper, Niemcy, Grecja. Turcja, Francja, Szwajcaria...

po tych sparingach to nasi wroca z bagazem dwudziestu bramek w plecy i zerem strzelonych - FYM dobrze prawi, ze przydalaby sie jakas Andora, czy Vanuatu...

jesli juz Smuda chce koniecznie rywali z Europy to niech skombinuje sparingi z druzynami na podobnym poziomie, co my - Litwa, Lotwa, Estonia, Liechtenstein, Luksemburg, Albania :-k

 

Ale to już było i wszyscy narzekali, że przeciwnicy za słabi i od kogo mamy się uczyć :D

Odnośnik do komentarza

Gabe, ale ja myślę tak samo, trzeba grać z najmocniejszymi, ale nie bez przerwy. Czasami trzeba sobie postrzelać. Powiedzmy raz, dwa razy w roku zagrać z drużyną, która jest niżej w rankingu.

 

A ja myślę, że okazję do nastrzelania mają w terminach nieoficjalnych - np na zgrupowaniach z lokalnymi drużynami amatorskimi. IMO w terminach oficjalnych przeciwnik powinien być jak najbardziej atrakcyjny

Odnośnik do komentarza

pytanie, jakie bedzie morale jak beda dostawac po 4,5 czy 6 do zera z Francja, Niemcami, czy inna Anglia czy Holandia :-k

Lepiej nastrzelać San Marino pińćset goli a po Euro pisać, ze graliśmy z kelnerami w przygotowaniach i chuja to dało ?

Feno weź się ogarnij

Odnośnik do komentarza

albo wyciągnąć coś z kolejnego przegranego 5-0 meczu i na Euro zagrać z jakimś tam doświadczeniem ?

 

Chociaż w sumie masz rację lepiej klepać jakiś amatorów po 8-0 i w świetnych nastrojach przejebać wszystkie mecze na Euro :)

Nie wiem co sie stało w sparingach graliśmy świetnie :)

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...