Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Bez przesady. Po kilku bramkach w lidze i w pucharach już mówić że jest najlepszym napastnikiem Polskim to gruba przesada. Zaczekajmy z tymi opiniami i zobaczymy jak zaprezentuje się przez cały sezon. Wichniarek został wybrany najlepszym piłkarzem sierpnia w Bundeslidze. No chyba, że chodziło ci o piłkarzy obecnie powołanych do kadry ale też poczekałbym z tymi opiniami.

 

Wichniarek niezly jest ale to do Lewandowskiego przyszlosc nalezy. I nie mam watpliwosci, ze bedzie gral dobrze przez caly sezon. Udowodnil to juz w zeszlym sezonie. Koles ma nieprawdopodny potencjal, instynkt oraz juz bardzo duze umiejetnosci (jak na nasze warunki).

Odnośnik do komentarza
W niedziele Wichniarek ma oglosic na antenie Cafe Futbol? ze juz w kadrze Leo nie zagra. W sumie dobrze, zobaczymy co te Orly Leo zdzialaja. Mam nadzieje, ze ze Slowenia i San Marino bedzie mial kto strzelac inaczej - Leo Won!

 

ciekawe czy tez bys krzyczal Leo Won! gdyby powolal Wichniarka a ten nie strzelil nic?!

Odnośnik do komentarza
W niedziele Wichniarek ma oglosic na antenie Cafe Futbol? ze juz w kadrze Leo nie zagra. W sumie dobrze, zobaczymy co te Orly Leo zdzialaja. Mam nadzieje, ze ze Slowenia i San Marino bedzie mial kto strzelac inaczej - Leo Won!

 

ciekawe czy tez bys krzyczal Leo Won! gdyby powolal Wichniarka a ten nie strzelil nic?!

Ja tez napisze do PZPN zeby mnie nie powolywali.

Odnośnik do komentarza
W niedziele Wichniarek ma oglosic na antenie Cafe Futbol? ze juz w kadrze Leo nie zagra. W sumie dobrze, zobaczymy co te Orly Leo zdzialaja. Mam nadzieje, ze ze Slowenia i San Marino bedzie mial kto strzelac inaczej - Leo Won!

 

ciekawe czy tez bys krzyczal Leo Won! gdyby powolal Wichniarka a ten nie strzelil nic?!

Ja tez napisze do PZPN zeby mnie nie powolywali.

 

Bogu dzieki ;)

Odnośnik do komentarza
To, ze ktos nie strzela goli wynika z braku formy albo podan. Forme Wichniarek ma, Jelen zreszta tez, tylko reszta naszych pseudo grajkow nie i dlatego ww. nie pasuja do koncepcji :>

 

Czyli Leo jest debilem, nihilista i pewnie bierze w lape od przeciwnikow skoro bierze pseudo grajkow i do tego bez formy?

 

I przy okazji czy nasza U-21 grala albo gra jakis mecz?

Odnośnik do komentarza
To, ze ktos nie strzela goli wynika z braku formy albo podan. Forme Wichniarek ma, Jelen zreszta tez, tylko reszta naszych pseudo grajkow nie i dlatego ww. nie pasuja do koncepcji :>

 

Czyli Leo jest debilem, nihilista i pewnie bierze w lape od przeciwnikow skoro bierze pseudo grajkow i do tego bez formy?

 

To się okaże po meczach :>

Odnośnik do komentarza

Być może Leo jest dobrym trenerem, ale niech wytłumaczy dokładnie co nie podoba mu się w Wichniarku? Czy, aż tak różni się od: Lewandowskiego,Żurawski9ego, Brożka, Smolarka i jeszcze tam xxx graczy, którzy występowali na szpicy w reprezentacji Polski. Z całą pewnością ma wspólne cechy z jakimś z piłkarzy wymienionych.

 

Rozmawiałem ostatnimi czasy z Filipem Burkhardem i powiedział ,,w Polsce nie grają do końca umiejętności, a to kto jakiego ma managera" i może jest w tym prawda.

Odnośnik do komentarza

Dlatego jak nikt nie weżmie się za tych palantów rządzących przy miodowej i nie zrobi porządku z polską piłką będziemy gnili i kończyli rozgrywki tak jak ostanio.

 

LEO miałbyć bezstronny, kimś nowym ale chyba zbyt szybko poznał Listka i tego swojego przydupaska holenderskiego, który jest managerkiem kadry

Odnośnik do komentarza

Taka jedna anegdota. Gdy do polskiej bazy FM 2008 czy tam 2007 trafiał Leo Beenhakker, przybył on z parametrami "ocena umiejętności graczy: 6/20, ocena umiejętności potencjału 8/20", inne miał wysokie. Podniosłem ja i parę osób protest że jak to... i o ile wiem zostało mu podniesione. Czyżby jednak wyszło że Holendrzy dobrze ocenili te umiejętności u Leo?

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...