Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Błagam. Wybory na zasadzie "a nuż zaskoczy" to wybory, których można dokonać ignorant. A Biliński nie sprawdził się także w: Zniczu Pruszków czy Górniku Polkowice. Liga litewska to absolutne dno dna i sprawdził się tam choćby taki Jakub Wilk, czyli jak na nasze standardy najwyżej średniak, który koło repry nawet nie stał (a w Wilnie gwiazda!). To co może pokazać chłopak z litewskiej ligi w poważnym meczu pokazał Salzburg zmiatając amatorów z Zalgirisu z boiska. Powołanie Bilińskiego pozostawiam na tej samej półce z tymi którzy chcieli powoływać Kurto, czy Lebedyńskiego (gdzie ten wasz reprezentacyjny napadzior gra? No właśnie).

Odnośnik do komentarza

Przepraszam, a czego chcesz od Kurto? Chłopak ma pewne miejsce w zespole z ligi holenderskiej. Bramkarzy Ci u nas dostatek więc na mecze eliminacyjne niekoniecznie, ale na jakieś sparingi Fornalik jak najbardziej mógłby go wziąć pod uwagę.

A oglądasz czasem tą Rodę? Oni tracili w zeszłym roku worek bramek co kolejkę, a duża część z nich dlatego, że ktoś sobie ubzdurał Kurtę na bramce. Po obejrzeniu kilku meczów z jego udziałem całkowicie rozgrzeszyłem trenerów w Wiśle, że tam nie dostawał szans nawet w PP, bo ja bym go nawet w rezerwach nie wystawił. Elektryczny, problemy z łapaniem, bardzo często puszcza jakieś tragikomiczne bramki (kilka takich już zupełnie go ośmieszających), często wpuszcza piłki które ciężko nazwać "szmatami", ale co lepsi bramkarze z naszej ligi spokojnie by je obronili, a nogami też bez szału. Śmieszyła mnie już akcja weszło pt. "czy selekcjoner wie co u Kurty", bo Filip to nie jest materiał nawet na bramkarza kadry nr 10. Przynajmniej obecnie.

Odnośnik do komentarza

Kurto cokolwiek nie napiszecie to bramkarz średni. Postawilibyście Kuciaka w Rodzie i puszczałby wiele bramek, bo tamtejsza obrona to ma wolne od roku. Nie oznacza to jednak, że Filip zasługuje na powołanie na kadrę, ale doświadczenie złapie. Dla mnie IMO to ciągle lepszy kiper niż Miśkiewicz, ale jednak reprezentacja to za wysoooookie progi.

Odnośnik do komentarza

Parę dobrych interwencji miał, ale dla mnie zawalił duuużo więcej niż wybronił. Wymieniając na szybko: Szczęsny, Boruc, Fabiański, Kuszczak, Skorupski, Słowik, Janukiewicz, Pawłowski, a nawet Gikiewicz czy Szumski (gdzie ostatniej dwójki specjalnie nie cenię), a od biedy nawet Kaczmarek bądź Trela - jak dla mnie oni Kurtę nakrywają czapką spokojnie, mimo że o połowę z nich martwiłbym się bardzo. Kurto statystykę strzały/obronione miał chyba najgorszą w całej Eredivisie, a chyba ze dwa razy został uznany najgorszym graczem miesiąca. Może za parę lat się ogarnie, ale obecnie to ręcznik.

Odnośnik do komentarza

Tyle, ze powolania dla napastnikow nie maja specjalnego znaczenia. Przynajmniej dopoki Lewandowski bedzie mial status nietykalnej gwiazdy reprezentacji.

Nie zgadzam się z Tobą , oczywiście lewandowski ma status ,gwiazdeczki'' bo jak mówi mój kolega na gwiazdę trzeba zasłużyć , ale powołania napastników bo jak nie będzie szło to powinien wejść gość , który może wpłynąć na losy meczu a nie statysta.

Odnośnik do komentarza

Gikiewicz czy Szumski (gdzie ostatniej dwójki specjalnie nie cenię), a od biedy nawet Kaczmarek bądź Trela

Jeśli wyżej cenisz niegrającego w Piaście Szumskiego niż ich podstawowego bramkarza Trelę, to nie mam pytań. Wychowanek Legii grał w kilku meczach na początku sezonu z powodu kontuzji tego drugiego i głównie zawalał. Jak nie wierzysz, to sprawdź kto teraz broni. :)

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...