Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Wypraszam sobie! mam rower! :D

no pewnie jutro zejdzie w Poznaniu kilka tysięcy na stacjach benzynowych i marketach, tyle powinni mieć ;) Będą w szoku jak im magazyny wyczyścimy. Scorpio dobrze mówi: samochodówki mają być. Wiadomo, że 30k ludzi nie weźmie, ale niech 7-10k przyjdzie to efekt będzie niezły :D

Odnośnik do komentarza

A tak, nie zauważyłem że to PP :D

 

Nie maluję się. Po prostu idę prawdopodobnie jako ja. :D

 

A jednak nie idę jako ja. Lech mnie dymnął. Na fejsie info że są bilety w sprzedaży. W onlajnie zabukowałem z kumplem i nie chciało ich przetworzyć. Znaczy były zaznaczone, ale cossiętam nie zgadzało. Zadzwoniliśmy na infolinię i stwierdzili że nie wiedzą nic, że biletów nie ma, że coś tam. Czyli pełne zgranie - na fejsie info że są, w sklepie że dostępne, ale nie bukują się, na infolini że nie ma :D Ostatecznie wyszlo tak, że cofneli naszą rezerwację i zamkneli dostęp do sprzedaży. Hah.

Odnośnik do komentarza

Baphometh: Tofu pisał o Bradze a nie Widzewie.

Tak w ogóle to coś kręcisz Tofu :P

W onlajnie zabukowałem z kumplem i nie chciało ich przetworzyć. Znaczy były zaznaczone, ale cossiętam nie zgadzało

I miedzy czasie na forumie pisałes jakie masz dokladnie bilety nie opłacając ich? Było trza się do mnie zgłosić - zakup przez neta trwa średnio ok 2 minuty: zaznaczasz miejsca, przechodzisz do strony banku, logujesz, zatwierdzasz i po chwilce bilety na mailu do wydrukowania. Jeśli coś nie chciało przejść to restartujesz przeglądarkę i od nowa zakreślasz. Nie ma opcji, by coś się nie zgadzało. No chyba, że np on-line szło do 12:00 kupować a zaznaczyłeś zakup o 11.59 i w trakcie zablokowali :P Nie ma info, że się skończyły więc spokojnie idz teraz do kas czy punktu partnerskiego i zapytaj, ew ok 17 powinni je ponownie otworzyc (wcześniej sprawdź czy nie pojawiło się info o zakończeniu sprzedaży).

Odnośnik do komentarza

Cieszy wygrana i to jak Rudnews tę akcję wykończył, pokazał że jest naprawdę klasowym zawodnikiem tak pewnie wykorzystując sytuację w takim meczu, ale mam nadzieję że w rewanżu w jedenastce za Seweryna "Nędzę #2" Gancarczyka i Ślusarza wyjdą Panam oraz Kiełb. Czasami brakowało pomysłu na akcję, włączenia się pomocników do akcji, a przez długi okres czasu ofensywa ograniczała się do wykopów w stronę bramki Bragi, ale przy takich warunkach ciężko popisać się umiejętnościami technicznymi. Brawa dla Semira, który moim zdaniem był jednym z najlepszych Lechitów w tym meczu, szkoda że ten jego strzał przy 1:0 obronił golkiper gości. W sumie to w rewanżu może być ... łatwiej, bo wiadomo jak nasze zespoły grają tuż po przygotowaniach i to nie ważne, letnich czy zimowych no i dobry wynik z Poznania też pomoże. 

Odnośnik do komentarza
W sumie to w rewanżu może być ... łatwiej, bo wiadomo jak nasze zespoły grają tuż po przygotowaniach i to nie ważne, letnich czy zimowych no i dobry wynik z Poznania też pomoże.

 

Czyli nasze zespoły grają dobrze po przygotowaniach, tak ?

no właśnie słabo, dlatego wynik cieszy

Odnośnik do komentarza
W sumie to w rewanżu może być ... łatwiej, bo wiadomo jak nasze zespoły grają tuż po przygotowaniach i to nie ważne, letnich czy zimowych no i dobry wynik z Poznania też pomoże.  

 

Czyli nasze zespoły grają dobrze po przygotowaniach, tak ?

no właśnie słabo, dlatego wynik cieszy

Uff, bo myślałem, że już coś źle napisałem, ale to po prostu devon4 nie potrafi czytać ;). 

Odnośnik do komentarza

A 3 mecz nowej rundy nie zalicza się do "tuż po przygotowaniach" ? Zwykle jest tak, że nasze drużyny grają piach w początkowych meczach nowej rundy, nie wspominając już o pucharach. Dopiero po jakimś czasie łapią ten rytm, nie wiem właśnie czy 2 rozegrane mecze(pod warunkiem że na Polonię wyjdzie pierwszy skład) wystarczy do tego.

 

Co do wczorajszego spotkania to wynik cieszy jak najbardziej. Zaliczka jest zacna, gdyż Braga żeby wyeliminować Lecha będzie musiała strzelić 2 bramki więcej, co może okazać się dość trudne biorąc pod uwagę fakt jak ta drużyna zaprezentowała się wczoraj.

Odnośnik do komentarza

Co do wczorajszego spotkania to wynik cieszy jak najbardziej. Zaliczka jest zacna, gdyż Braga żeby wyeliminować Lecha będzie musiała strzelić 2 bramki więcej, co może okazać się dość trudne biorąc pod uwagę fakt jak ta drużyna zaprezentowała się wczoraj.

 

Gwoli ścisłości, to wystarczy im jedna i wygrana w karnych, ale owszem, muszą gonić i uważać, żeby nie stracić bramki. Większy komfort psychiczny przed meczem ma Lech, ale np szybko stracona bramka zdecydowanie przechyla szale na korzyść Bragi.

Odnośnik do komentarza

A 3 mecz nowej rundy nie zalicza się do "tuż po przygotowaniach" ? Zwykle jest tak, że nasze drużyny grają piach w początkowych meczach nowej rundy, nie wspominając już o pucharach. Dopiero po jakimś czasie łapią ten rytm, nie wiem właśnie czy 2 rozegrane mecze(pod warunkiem że na Polonię wyjdzie pierwszy skład) wystarczy do tego.

 

Co do wczorajszego spotkania to wynik cieszy jak najbardziej. Zaliczka jest zacna, gdyż Braga żeby wyeliminować Lecha będzie musiała strzelić 2 bramki więcej, co może okazać się dość trudne biorąc pod uwagę fakt jak ta drużyna zaprezentowała się wczoraj.

3 mecz jest już 3 meczem, więc powoli się łapię formę - czyt. będziemy grać coraz lepiej

i nie wiem czy zauważyłeś, ale Lech już od dawna nie jest "typowo polską drużyną", szczególnie w pucharach, nie widzę większego sensu w porównywaniu doświadczeń z innymi zespołami z ligi

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...