Skocz do zawartości

Marynia życzy wszystkim 486 prezentów pod choinkę!


Hawkeye

  

69 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Panowie taki jakiś w miare ogarnięty fryzjer co mi nie tylko skróci boki i tył ale i ułoży górę bańki i zrobi mi to bez wcześniejszej umowionej wizyty to w jakiej cenie może być?(Warszawa/Legionowo)

 

Mój jest spoko, mówi że ma dzisiaj dużo klientów, ale możesz spróbować się wbić. Tylko ja płacę u niego 45 zł z myciem głowy przed i po.

Tak myślałem żeby się zmieścić w 40 ale możesz adresik podrzucić to ewentualnie jutro zaatakuje

Odnośnik do komentarza

 

 

Panowie taki jakiś w miare ogarnięty fryzjer co mi nie tylko skróci boki i tył ale i ułoży górę bańki i zrobi mi to bez wcześniejszej umowionej wizyty to w jakiej cenie może być?(Warszawa/Legionowo)

Mój jest spoko, mówi że ma dzisiaj dużo klientów, ale możesz spróbować się wbić. Tylko ja płacę u niego 45 zł z myciem głowy przed i po.

Tak myślałem żeby się zmieścić w 40 ale możesz adresik podrzucić to ewentualnie jutro zaatakuje

 

http://www.antidotumfashion.pl/

 

Jak coś to się nie zdziw, bo 100% gej ;) Oficjalnie nigdy tego nie usłyszałem od niego, ale chyba nie da się bardziej gejowo ubierać niż on ;)

Swoją drogą durne komentarze na temat fryzjera-geja za 3...2...1...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...