Skocz do zawartości

Marynia o mały włos miałaby 484 strony wiadomości


Hawkeye

  

74 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wrażenie, że Fenomen wrzuca post "szkalujący" Real Madryt do tematu o Realu, po czym pełen poczucia zwycięstwa zaczyna się nad tym masturbować...

 

Tak patrzę na te posty i nie mam pojęcia, o co mu chodzi. No pomylili się w klubie, ktoś zawinił ... i co z tego, cokolwiek to zmienia, że powinni dostać karę?

wkurza mnie tlumaczenie, ze jacy to oni nie sa biedni, ze nie wiedzieli, ze nie zostali poinformowani i w ogole...

Odnośnik do komentarza

 

Mam wrażenie, że Fenomen wrzuca post "szkalujący" Real Madryt do tematu o Realu, po czym pełen poczucia zwycięstwa zaczyna się nad tym masturbować...

 

Tak patrzę na te posty i nie mam pojęcia, o co mu chodzi. No pomylili się w klubie, ktoś zawinił ... i co z tego, cokolwiek to zmienia, że powinni dostać karę?

wkurza mnie tlumaczenie, ze jacy to oni nie sa biedni, ze nie wiedzieli, ze nie zostali poinformowani i w ogole...

 

No ale każdy klub by tak robił... Nie powiesz mi, że np. Barcelona jakby się dowiedziała o czymś takim w przerwie meczu, to zawodnicy nie wyszliby już na boisko w drugiej połowie...

 

Afery będzie trzeba szukać, jak ich nie wywalą z pucharów ;)

Odnośnik do komentarza

 

Zrobiłem sobie steka wedle tego przepisu Ramsaya. Kurwa, jakby mi pokazano wołowinę na nowo *.*

gdzie kupczysz stejki ? mam grilla na testy i kurczak wyszedł mocno przeciętnie...

 

 

 

 

To co polecał kiedyś Vami to i ja podbijam - Lild. Beefmaster ma naprawdę dobre mięcho. Ostatnio kupiłem też wołowine z Tesco (ale nie wiem czy firma jakaś czy Tesco po prostu) i była bardzo zacna,

Odnośnik do komentarza

 

 

Zrobiłem sobie steka wedle tego przepisu Ramsaya. Kurwa, jakby mi pokazano wołowinę na nowo *.*

gdzie kupczysz stejki ? mam grilla na testy i kurczak wyszedł mocno przeciętnie...

 

To co polecał kiedyś Vami to i ja podbijam - Lild. Beefmaster ma naprawdę dobre mięcho. Ostatnio kupiłem też wołowine z Tesco (ale nie wiem czy firma jakaś czy Tesco po prostu) i była bardzo zacna,

 

lidla mam w zasięgu metra, podziękował !

 

o przepis jeszcze się podpytam, ale to pewnie za jakiś czas, komp reanimowany, uprawnienia do warsztatu nadane, ja spierdalam, 3 strony raportów same się zrobią :D

Odnośnik do komentarza

 

Mnie też forum wychowalo, zarejestrowałem się mając 13 lat

no to tak jak ja, teraz mam 23 :D

 

To Ty taki młodzieniec? Myślałem, że masz trochę więcej na liczniku. ;)

 

Ja, a propos mojego "stażu", żałuję tylko, że nigdy nie byłem na żadnym zlocie i w sumie nigdy nikogo osobiście nie poznałem :( (tylko Kaczego widziałem).

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Mnie też forum wychowalo, zarejestrowałem się mając 13 lat

no to tak jak ja, teraz mam 23 :D

 

To Ty taki młodzieniec? Myślałem, że masz trochę więcej na liczniku. ;)

Po czym wnosisz :>

 

A nie wiem, tak mi jakoś podchodziłeś pod jakiś rocznik 87-88. :) (przecież nie napiszę, że to przez dojrzały sposób pisania w postach :kekeke:)

 

Pamiętam, jak kilka lat temu Smętek oferował odebranie mnie samochodem z Młocin i podrzucenie do miejsca docelowego w Warszawie. Przyznam, że wtedy trochę scykałem, spanikowałem (w sumie nie wiem czemu) i ostatecznie sam dojechałem. ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...