Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam inny problem, a mianowicie gdy usiłuję kontynuować grę (wielki przycisk "kontynuuj") muszę dwukrotnie kliknąć w ten przycisk, jednakże każdorazowe naduszenie tego przycisku przenosi mnie do innego ekranu (skład, historia, terminarz, etc.). Nic z tym nie da się zrobić, bynajmniej ja nie wiem co. Możecie pomóc? :)

Odnośnik do komentarza

Siema, czy urzywacie dodatku "FM2012 English Pyramid level 14" gram zespołem z 12 ligi i awansowałem do 11igi.

24 czerwca gra wywala do windowsa i nie da się grać, może jest błąd w awanse/spadki czy coś innego...

Odnośnik do komentarza

Jedyny sposób to zainstalować FM 11 albo poprosić kogoś żeby ci podał ID wybranych klubów z FM11.

 

A ja mam taki problem sezon temu przejąłem Ruch Chorzów i jeśli chodzi o stadion śląski to mam coś takiego 29361 (wszystkie miejsca siedzące)(-25850 miejsc w zwykłych meczach) no i sie zastanawiam o co z tym chodzi bo czasem w meczach ligowych mam ponad 6 tysięcy kibiców ale swoją drogą to chciałbym się tego minusa pozbyć ale zarząd nie chce się zgodzić na rozbudowe stadionu a tez nie wiem czy rozbudnowa stadionu pomoże czy może będzie trzeba budować nowy?

Odnośnik do komentarza

Siema, czy urzywacie dodatku "FM2012 English Pyramid level 14" gram zespołem z 12 ligi i awansowałem do 11igi.

24 czerwca gra wywala do windowsa i nie da się grać, może jest błąd w awanse/spadki czy coś innego...

 

Ja zaczełem 14 lige :) Fajne talenty mam jak na ten poziom rozgrywek i lige 6 zespołową z czego awansuje 2 zespoły

Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi: Czy można jakoś zamienić drużyny niegrywalne np. w lidze polskiej (II liga z niższą ligą) tzn. zamienić drużynę niegrywalną, która może stać się grywalna z drużyną niegrywalną która nie może stać się grywalna. Przykład: Stal Mielec z Kotwicą Kołobrzeg? Drugie pytanko: Czy ktoś ma jakiś sposób aby w polskiej lidze zaczęto głównie kupować zawodników polskich ew. z państw przygranicznych z Polska a nie piłkarzy z odległych zakątków ?

Odnośnik do komentarza

A ja mam takie pytanie czy da się gdzieś wyłączyć tą opcje żeby gra nie zapisywała histori karier zawodników i trenerów? Chodzi mi dokładnie o tą opcje która jest odpowiedzialana za to że wybrani w jakiś tam sposób przez gre piłkarze i trenerzy ląduja mi w zakładce zakonczone kariery przez co save zajmuje mi coraz więcej :/

I jeszcze jedno pytanie bo nie wiem czy padłem ofiarą bardzo dziwnego błędu czy może od Mistrzostw Europy we Francji będa dodane dodatkowe dwie grupy? Bo od ME 2016 nie mam 4 a 6 grup.

Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi: Czy można jakoś zamienić drużyny niegrywalne np. w lidze polskiej (II liga z niższą ligą) tzn. zamienić drużynę niegrywalną, która może stać się grywalna z drużyną niegrywalną która nie może stać się grywalna. Przykład: Stal Mielec z Kotwicą Kołobrzeg? Drugie pytanko:

drużyny chcesz zamienić w trakcie rozgrywki czy przed ? jak w trakcie to jest to (chyba) niewykonalne, jak przed to użyj edytora dołączonego do gry, jeżeli chodzi o

Czy ktoś ma jakiś sposób aby w polskiej lidze zaczęto głównie kupować zawodników polskich ew. z państw przygranicznych z Polska a nie piłkarzy z odległych zakątków ?

można zmienić, w edytorze Baza Danych > Polska > Preferencje transferowe kraju

 

Widzę, że nikt nie chce mi odpowiedzieć na prośbę. A mam teraz problem, rozpocząłem kilka dni temu rozgrywkę i chce dzisiaj sobie pograć w FM-ka i pisze mi, że nie można wczytać save'a. Co to znaczy jak się pozbyć problemu ?

jaki jest komunikat błędu ? można założyć, że save jest nie do odratowania

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...