Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam takie pytanko, czy ktos dodawał lub usuwał ligi w trakcie gry ??

Interesuję mnie czy nie ma żadnych przez to problemów, bugów ?

 

Omyłkowo, ustawiając grę zapomniałem o ligach włoskich, dodałem je ok 2015 roku (od połowy się włączyły) i problemów poki co nie widzę.

Odnośnik do komentarza

siema POMÓŻCIE !! mam oryginalnego fm 12 wszystko zawsze było ok dopiero od nowego patcha 12.1.1 dokładnie w dniu z 5/6 grudnia 2011 roku zawsze wywala mnie z gry i wyskakuje komunikat od misrosoft windows, że PROGRAM FOOTBALL MANAGER 2012 PRZESTAŁ DZIAŁAĆ. Dodam, że instalowałem directx, net framework, aktualizacje karty graficznej.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich :) czy ktoś z Was spotkał się może z taką sytuacją jak moją ? Otóż od początku swojej kariery grałem zespołem Malaga CF. w sezonie 2014/2015 wygrałem ligę, ligę europejską i puchar króla, na transfery miałem 200 ml PLN, najlepiej opłacany zawodnik zarabiał chyba 1,2 ml miesięcznie. Po zakończeniu sezonu ceny i pensje wszystkich zawodników w grze spadły trzykrotnie.... zarząd ustalił mi budżet na poziomie 50 ml, taki C.Ronaldo nagle miesięcznie zarabia 1.3 ml z normalnie miał 4.1 pojawiły się dziwnie klauzule odstępnego u piłkarzy (starałem się w sezonie 13/14 o bramkarza ter Stegena chcieli 60 ml on 1 ml miesięcznie i za podpis około 10 a po sezonie nagle ma klauzule wynoszącą 13 ml, podpisałem 5-letni kontrakt o wartości 500 tys miesięcznie ) no troszeczkę gra straciła na realności... ktoś też tak miał ?

Odnośnik do komentarza

Myszerr, a na urlopie nie da się przejechać tego dnia, co wyskakuje błąd? Ja mialem 2 razy taki przypadek i raz pomógł (chyba, juz słabo pamiętam) urlop, za drugim razem robiłem reinstall gry. W obu przypadkach kariera trwała dalej, po dziś dzień. Możesz tez wrzucić save gdzieś na hosting i podać linka np na PW, może u kogoś (np u mnie) da sie zasymulować dany dzień i odesłać save kolejnego wirtualnego dnia. Warto trochę popróbować, bo szkoda tracić długą kareirę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...