Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie dlaczego w rozwijanym menu treningu indywidualnego nie ma do podtrenowania atrybutu krycia?

Chyba za słabe masz obiekty treningowe albo trenerów, aczkolwiek nie jestem pewien.

 

Chyba nie skoro są do wytrenowania inne atrybuty np. odbiór, skoczność i gra głową. Od czego zależy wzrost atrybutu krycia wie ktoś? Druga rzecz która mnie ostatnio zdumiała to przeprowadzka mojego Ruchu Chorzów z obiektu przy ul. Cichej na Stadion Śląski. W pierwszej chwili radość bo to w końcu duży i zmodernizowany stadion, która po pierwszym miesiącu użytkowania zmieniła się w zgrozę bo miesięczny koszt utrzymania obiektu to ok 300-400 tyś FUNTÓW! Gram w LE i ledwie wiążę koniec z końcem bo przychody nie równoważą mi wydatków związanych ze stadionem. Da się to jakoś zmienić? FMRTE? ;/ Ratunku!

Odnośnik do komentarza

Pragnę zagrać na laptopie w FM'a 2012, ale nie do końca wiem kim. Naszła mnie chętka na ligę niemiecką, kogo byście polecali z tej czwórki: Mainz, Hannover, Koeln, Borussia Moenchengladbach? A z ligi holenderskiej znacie jakiś ciekawy klub, który może namieszać w czołówce?

Odnośnik do komentarza

Witam normalnie jestem w szoku, nie grałem w FM 11, a 12 mi wchodzi na karcie GeForce 4 MX 4000.

 

Jak usunąć z gry herby i koszulki klubów te dodane wraz z grą, np. w ustawieniach odznaczyłem pokazywanie zdjęć.

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Zwrcam się do Was z dość mało znaczącym dla rozgrywki, ale wkurzającym do bólu problemem:)

 

Ktoregoś dnia zachciało mi się przejrzeć inne dostępne skórki do FMa, po czym jednak wróciłem do standardowej. I tu pojawił sie problem - otóż wiadomości nieprzeczytane w skrzynce maja kolor... żółty, co na białym tle jest dośc nieczytelne. Na standardowej skórce ciemnej wszystko jest ok, jednak preferuje (w odróżnieniu od wiekszości) skórkę jasną. Ponowne zmiany skinów nic nie dawały, odświerzanie skórki, włączanie/wyłączanie buforowania też nic nie dało.

 

Obecnie wygląda to właśnie tak: http://imageshack.us/f/703/rafakalinowskiwiadomoci.png/

 

Ma ktoś jakis pomysł co z tym fantem zrobić? Wolałbym unikanąć reinstallu.

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Zwrcam się do Was z dość mało znaczącym dla rozgrywki, ale wkurzającym do bólu problemem:)

 

Ktoregoś dnia zachciało mi się przejrzeć inne dostępne skórki do FMa, po czym jednak wróciłem do standardowej. I tu pojawił sie problem - otóż wiadomości nieprzeczytane w skrzynce maja kolor... żółty, co na białym tle jest dośc nieczytelne. Na standardowej skórce ciemnej wszystko jest ok, jednak preferuje (w odróżnieniu od wiekszości) skórkę jasną. Ponowne zmiany skinów nic nie dawały, odświerzanie skórki, włączanie/wyłączanie buforowania też nic nie dało.

 

Obecnie wygląda to właśnie tak: http://imageshack.us...iwiadomoci.png/

 

Ma ktoś jakis pomysł co z tym fantem zrobić? Wolałbym unikanąć reinstallu.

 

tez tak mam i nie wiem co z tym zrobić, więc przyłączam sie do pytania

Odnośnik do komentarza

Kontynuując temat - wiem, że reinstall bvy pewnie sprawe załatwił, jednak po pierwsze moje lenistwo daje znać o sobie, po drugie boję się, że cos mi przestanie śmigac jak teraz, zaczną sie crash dumpy (których poki co miaem dwa od momentu zakupu gry). Oczywiście, jeśli inna opcja naprawy się nie znajdzie, to zepne poslady i zrobie wszystko od nowa.. mam po prostu póki co nadzieję, że jest jakies proste rozwiązanie tejże sytuacji, o którym po prostu nie wiem, bądź zapomniałem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...