Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie też legia w środku tabeli, a wisła sprzedaje praktycznie kogo się da ;]

a tutaj sytuacja która mnie lekko rozśmieszyła :Dhttp://imageshack.us...s/822/saaq.png/

O dziwio u mnie wisła kupuje, i to kupuje niezłych graczy... W zasadzie to z takimi piłkarzami powinni bez problemu walczyć o mistrzostwo.

 

A co do screen'a to naprawdę niezłe, nigdy z czymś takim się nie spotkałem =]

Odnośnik do komentarza

za nic w świecie nie mogę znaleźć gdzie można wybrać w menu taktyki rozgrywającego/odgrywającego, proszę o pomoc.

Zakładka "Polecania dla drużyny". Na samym dole masz rozgrywającego, odgrywającego i typ podań.

źle sformułowałem pytanie chodziło mi o to jak wybrać piłkarze, który ma pełnić tę rolę? ustawiłem grę na rozgrywającego, ale nie wiem jak go wybrać. gram klasyczną taktyką.

Odnośnik do komentarza

Co wpływa na szybkość rozwoju piłkarza? 4mc temu kupiłem bramkarza (pracowitość - 10), w te cztery miesiące (6 występów ligowych) atrybuty wyskoczyły do góry jak z procy w takim tempie za miesiąc stanie się bramkarzem numer 1. Od dwóch lat mam pomocnika (pracowitość - 18), ok 40 występów (większość z ławki), a atrybuty nie rosną...

 

P.S

Ten pomocnik nie osiągnął jeszcze swojego maksimum (ma 1 gwiazdkę, a potencjał to cztery i pół gwiazdki).

Odnośnik do komentarza

tzn u mnie azebym wiedzail ze mlodzik bedzie przydatny za 3-5 lat po pierwsze atrybuty glowne musi miec na wyzszym poziomie , dajmy na to napastnik u mnie zazwyczaj musi przewodzic w szybkosci opanowaniu wykonczeniu akcji ..... pozniej patrze na Determinacje uwazam ze to jest atrybutem okreslajacym jak szybko bedzie sie zawodnik rozwijal

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...