Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

80 tys? To bogaty jesteś. Ja mam 25 tysięcy funtów i tylko mogę patrzeć jak inni wyciągają mi zawodników. W pierwszym okienku straciłem trzech. Ciągnę głównie juniorami i tymi co mieli podpisane kontrakty (które kończą im się po sezonie i raczej nie będzie mnie stać aby im przedłużyć je). Liczę na nowych juniorów, może pojawią się kolejni na jego poziomie, to będzie jakaś kasa ze sprzedaży.

 

Widzę, że Bromley w pierwszym sezonie pożegnało się z ligą. Oby mi poszło lepiej.

Odnośnik do komentarza

Ja juz wczesniej pytalem :

 

Czy jedynym atrybutem , ktory jest wyznacznikiem dobrego asystenta (jesli uzywa sie go tylko do rozmow zespolowych , treningow przedmeczowych i ustalania sparingow) jest umiejetnosc kierowania zespolem?

 

Zauwazylem ze jak zmienilem asystenta na zdecydowanie lepszego to w przerwie pomiedzy rundami poustawial mi fajne sparingi , z o wiele mocniejszymi druzynami niz mialem to ustawione przed sezonem.

 

Opisz mi ktorys kolega jak to dokladnie wyglada.

 

Dziekuje z gory.

Odnośnik do komentarza

Do rozmów motywacyjnych ważny jest atrybut Motywowanie.

Do podpowiedzi przed i w trakcie meczu, dotyczących ustawień i poleceń taktycznych, ważny jest atrybut Wiedza taktyczna.

Do czego służy kierowanie zespołem - szczerze mówiąc nie wiem :) Pewnie do wszystkiego, podobnie jak determinacja ;)

 

http://img703.imageshack.us/img703/1261/fm2011112109061839.jpg - Dawniej cieszyło mnie wygrywanie lig i pucharów. Teraz małe radości sprawiają nie mniej satysfakcji ;)

Odnośnik do komentarza

Jak to jest z udostepnianiem zawodnikow dla rezerw?

 

Jak dam ze jest udostepniony i znajduje sie u mnie na lawce to rozumiem ze nie zagra?

 

Bo chcialem uniknac czegos takiego ze wpierw rezerwy graja i go sobie wezma i nie moze juz u mnie grac albo jest zmeczony.To powinno byc raczej tak ze rezerwy zawsze graja nastepnego dnia po mnie , zeby wiedzieli kogo moga sobie zabrac a czesto jest tak ze graja przed moim spotkaniem :[

Odnośnik do komentarza

Co do asystenta, to nigdy nie kieruję się przy wyborze atrybutem "kierowanie zespołem" :) No chyba, że często będę sobie robić urlopy, wtedy musi umieć się "zaopiekować" drużyną i ta cecha się przydaje ;) U mnie zawsze stawiam na wiedzę taktyczną i motywowanie (ale sam prowadzę rozmowy) oraz determinację (każda osoba ze mną pracująca musi mieć co najmniej '8'), a poza tym asystent jest u mnie także trenerem z racji tego, że prowadzę słaby klub i szukam takiego, który będzie ogarniał taktykę lub technikę, atak itd., zależy co potrzebuję.

 

@kaczy1982, Jak dasz udostępniony i jest na ławce to zagra i będzie zmęczony raczej o ile to nie bramkarz (dla niego ta opcja jest idealna i sam stosuję) :) Jak wiesz, że raczej i tak go nie wpuścisz to warto udostępnić rezerwom, żeby nie popadł w kalectwo boiskowe zwane "brakiem ogrania" ;)

Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak. Możesz też dodawać nowe: wyciągniesz klub do premiership, znudzisz się, doładujesz hiszpanie i włochy, itd. :)

Powiem nawet więcej :) Nie ma żadnej potrzeby przy rozpoczynaniu gry dodawać innych lig grywalnych, bo to tylko niepotrzebnie obciąży procka. Najlepiej ligi, które Cię interesują (mnie konkretnie wyniki w niej) ustawić na "tylko podgląd" - od razu rozgrywka staję się przyjemniejsza i lżejsza dla kompa ;)

Odnośnik do komentarza

To co znaczy ten podgląd ? Nigdy nie probowałem tego

Masz wgląd po prostu w ligi, statystyki graczy, puchary itd., z takim tylko wyjątkiem, że nie możesz podjąć pracy w tych ligach. Ale teraz, gdy jest możliwość dodawania/usuwania lig, to rozpoczynanie rozgrywki z grywalnymi ligami nieco mija się z celem :)

Odnośnik do komentarza

Aha, czyli liga sie normalnie toczy tak jakbym mial grywalna z ta roznica, ze nie moge podjac pracy w ktoryms z tych klubow ? Dla mnie oki, bo gdy mi sie nudzi gra to zawsze zaczynam od poczatku, czyli od sezonu 2011/2012 i nigdy nie biore klubu powiedzmy w sezonie 2020/2021. A liczba zawodnikow w bazie danych jest taka sama czy gdy sie da tylko podglad to jest ich mniej ?

Odnośnik do komentarza

tu tez postanowilem wkleic moj problem :

To teraz ja dorzuce swoje 2 grosze ... a mianowice powracajcy wszedzie temat Crash'y ... Chciałbym ustrzec wszystkich przed najfajniejsza nowoscia Dodawania/usuowania lig ... grałem 4 sezony w ktorych ani razu sie nie zdarzylo aby gra sie wylaczyla poprzez crash'a ... nastepnie postanowilem dodac pare lig do mojej gry bo cos za szybko mi szlo ;) a wiecej lig to dla mnie radocha,frajda , wiecej juniorow itp itd ... i zaczelo sie ;/// w 5 sezonie dodalem kilka lig do panstw ktore mialem juz wczesniej wlaczone ... wiec crashe wystepowaly sporadycznie ... lecz w 6 najciekawszym dla mnie sezonie [LM] CRASH'e wrocily na potege co 2 mecz crash ... moze ktos cos poradzi ? , od 2 dni zastanawiam sie czy nie rozpoczac nowej gry kilka lig wlaczyc i juz nie grzebac z +/- , choc szkoda by bylo mi save z 3l polskiej i klubu w ktorym sam sie szkolilem :) dlatego tez szukam rozwiazania , mam nadzieje ze ktos zna rozwiazanie problemu , "nadzieja zawsze umiera ostatnia" ;)

 

http://imageupload.org/?d=EE971CE91

Odnośnik do komentarza

No widzisz, a ja dodaję i usuwam ligi i gram bez żadnego problemu :) Nie zawsze można powiązać bezpośrednio to, co się właśnie zrobiło, z ewentualnym objawem :) Jak się przewrócisz jedząc loda, to dlatego, że nie zawiązałeś buta w domu, a nie dlatego, że stanąłeś w kolejce w sklepie.

Odnośnik do komentarza

no to juz nie mam pojecia o co chodzi , w 11 gralem bezproblemowo , 40 sezonow Belluno z najnizszej dostepnej ligi do 3krotnego z rzedu LM .. a tu nawet nie moge 1pkt ugrc w lm poniewaz gra mi nie pozwala , [ wpadlem na pomysl by usunac dodatki graficzne moze cos to da , moze moj staruszek juz nie daje rady uciagnac fma ;/ dzieki za odp , chcialem przekonac sie czy moze to przez to , jesli zapwniasz ze to dziala dobrze to draze dalej ;)

Odnośnik do komentarza

Aha, czyli liga sie normalnie toczy tak jakbym mial grywalna z ta roznica, ze nie moge podjac pracy w ktoryms z tych klubow ? Dla mnie oki, bo gdy mi sie nudzi gra to zawsze zaczynam od poczatku, czyli od sezonu 2011/2012 i nigdy nie biore klubu powiedzmy w sezonie 2020/2021. A liczba zawodnikow w bazie danych jest taka sama czy gdy sie da tylko podglad to jest ich mniej ?

Dokładnie tak. Teraz już nie musisz zaczynać od nowa kariery. Biorąc podgląd zawodników masz ich mniej oczywiście, ja wgrałem sobie dodatek z ogromną bazą danych i grając w III polskiej lidze spokojnie starcza ;) Trzeba też myśleć tak, że ok, możesz sobie wgrać wszystkie ligi lub dodatek z ponad 200.000 piłkarzy tylko pytanie, jak ta gra będzie "chodziła" np. za 20 sezonów... :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...