Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Na twoim miejscu przeszedłbym na system x64... Ale to tylko drobna sugestia. A co do zawieszania się... Wyskakuje jakiś błąd? Bo jak na razie to możemy powróżyć z fusów...

 

Tzn. na co dzień nie mam takich wyników... Rewanż ze Spartakiem ledwie wydusiłem na 2:1 dla mnie, po bramce w 93 minucie. Aczkolwiek przyznam, że moja wczorajsza taktyka jest bardzo skuteczna w ataku, nie mniej jednak mam albo za słabych obrońców, albo taktycznie źle ustawioną linię obrony bo i bramek tracę dość sporo. Fm12 podoba mi się z tego względu, że jest bardzo nie przewidywalny (jak prawdziwy football)... W tym sezonie dostałem od Podbeskidzia w PP 2:1 =]

 

@Patrico19 ten twój procesor to Phenom II x4 840? Jeżeli tak to sprzedaj ten syf jak najszybciej... Miałem go przez 2 tyg. i obiecuję że nigdy więcej nie będę szukał oszczędności rzędu 50pln.

Odnośnik do komentarza

@nosek nie. Konkretnie to - 955 a nie 840.

 

I po drugie gdyby wyskakiwał jakiś błąd to napewno bym o tym wspomniał bo szczegółowy w takich sprawach jestem. W momencie przejścia na ekran meczowy tj. kiedy strzałka myszki zamienia się w taką małą piłeczkę to wówczas gra zawiesza się i staje w miejscu, nie mogę nic zrobić i jedynym ratunkiem jest w takiej sytuacji reset kompa. Nie mogę wyjść do ekranu windows ani też ctrl, alt, delete nie pomaga. Znaczy pomaga ale nie mogę zamknąć FMa i pozostaje mi w zasadzie tylko opcja 'uruchom ponownie'.

Odnośnik do komentarza

Teraz mialem dziwna sytuacje wyszedlem z grupy lm i trafilem na Real Madryt ktory pokonalem w dwumeczu 8:7 :D a potem trafilem na Barcelone i przegralem 0:10 w dwumeczu wtf oO. Bez przesady ze w 2 tygodnie zapomnieli jak sie gra a Real i Barca prezentuja podobny poziom w fmie :/

 

Schalke w LM pocisneło Inter 3:7 w dwumeczu po to by za chwilę przegrać z Manchesterem United 1:6. Masz coś jeszcze nierealnego do wywleczenia?

Odnośnik do komentarza

Wysokie wyniki powoli stają się normą w większości lig - wyniki ligi angielskiej z tego sezonu są tego dowodem.

 

U nas też Śląsk wygrał już 5:1 w Lubinie, 4:0 z ŁKSem i Polonią, Lech ograł ŁKS 5:0, 4:1 Jagiellonię, 4:1 było też w meczu Widzewa z Jagą, 4:0 wygrał ostatnio Ruch Chorzów, a minęło dopiero 13 kolejek. Wyniki ostatnich dwóch kolejek sezonu 10/11 też ciekawe, 5:2, 5:0, 4:0, 4:0, 4:0 ...

Odnośnik do komentarza

W lidze polskiej dobrze na skrzydle radził sobie Bello Korfamata - ja nie miałem go w swojej drużynie, ale widziałem że miał dobrą średnią grając na lewym skrzydle i w ataku (a kilka razy puszczałem pierwszy sezon, więc jest to jakaś próbka). 23 lata, Nigeryjczyk, tani do wyciągnięcia, atrybuty losowe oprócz szybkości.

Odnośnik do komentarza

hmm dalej jest za mało opcji rozmowy z zawodnikami - przykład Hans Jorg Butt ma 38lat ustalony status jako "szerokie zaplecze zespołu", jest u mnie 3 bramkarzem, a domaga się gry w 1 składzie. W prywatnej rozmowie powiedziałam mu, że może odejść wraz z zakończeniem sezonu. Ale przecież nie ma szans, że ktoś kupi dziadka.

Przydała by się opcja "będziemy Ci płacić do końca twojej kariery i raz na ruski rok wejdziesz na boisko". Dodam jeszcze, że gram 2 sezon, i gdy Neuer miał kontuzję, a 2 bramkarz nie był wpisany na listę grajków którzy mogą grać w LM, z przymusu grał Butt - i był jak firanka, wszystko wpadało.

Odnośnik do komentarza

hmm dalej jest za mało opcji rozmowy z zawodnikami - przykład Hans Jorg Butt ma 38lat ustalony status jako "szerokie zaplecze zespołu", jest u mnie 3 bramkarzem, a domaga się gry w 1 składzie. W prywatnej rozmowie powiedziałam mu, że może odejść wraz z zakończeniem sezonu. Ale przecież nie ma szans, że ktoś kupi dziadka.

Przydała by się opcja "będziemy Ci płacić do końca twojej kariery i raz na ruski rok wejdziesz na boisko". Dodam jeszcze, że gram 2 sezon, i gdy Neuer miał kontuzję, a 2 bramkarz nie był wpisany na listę grajków którzy mogą grać w LM, z przymusu grał Butt - i był jak firanka, wszystko wpadało.

Na początku trzeciego sezonu Hans poinformuje Cię, że z końcem sezonu "zawiesza buty na kołku". U mnie I sezon był zamiennikiem Neuera (strzelił nawet 3 bramki :D ), w drugim sprowadziłem Adlera korzystając z faktu, że kończy mu się kontrakt i Butt został trzecim GK. Zagrał chyba ze 3-4 mecze w II sezonie, strzelił gola i żadnych problemów z nim nie miałem.

Odnośnik do komentarza

Zauważyliście, że niektórzy piłkarze nie mają "naliczonych" dni, których przebyli w danym państwie grając przed 2012 rokiem? Chodzi tu w kwestii narodowości.

W Informacjach o piłkarzu, tam gdzie są podane dni do uzyskania obywatelstwa nie ma wszystkich danych. Np.:

- Rengifo nie ma lat przebytych w Polsce naliczonych

- Olić i Radoslav Kovac w Rosji

Natomiast Kezman i Rommedahl już mają naliczone.

 

Wiadomo nie chodzi mi o piłkarzy, którzy grali tylko przez sezon w danym kraju, ale np. takich co grali 3-4 lata.

Odnośnik do komentarza

Nie są liczone dni dla państw w których musisz przebywać "ciągiem" przez np. 5 lat. Wtedy opuszczenie kraju "czyści" to pole, bo nie ma sensu liczyć ich skoro nie wpłyną na to czy będzie miał obywatelstwo czy nie.

Ok, w Rosji z tego co kojarzę musisz być "ciągle", ale w Polsce już nie, więc taki Rengifo powinien mieć 3 lata zaliczone.

Odnośnik do komentarza

Mam mega problem. SKończyłem sezon Milanem, sprzedałem Ibre :) Potrzebowałem hajs :) ale kurcze niechą do mnie przychdozic zawodnicy, jacys słabi i młodzi nawet np z klubu NOVARRA za 200 tys euro niecha podpisac z moim klubem kontraktu!! DLACZEGO?? WIelki Milan a oni niechcą u mnie grac!! :(

Odnośnik do komentarza

Wie ktoś może dlaczego grając Zawiszą nie gram w pucharze Polski?

puchar jest juz na szczeblu ćwierćfinałów, wiec zakładam że nie zacznę od półfinału ;) przejrzałem większość drużyn pierwszej ligi i rownież Olimpia Grudziądz nie miała w terminarzu pucharów, błąd czy...? no własnie co

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...