Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Co oznaczają w Poleceniach zadanie odnośnie wyprowadzania piłki w defensywie "Gra z dala od obrońców" i "Wrzutki w pole karne" ? O ile to drugie jeszcze rozumiem jako zagrywanie długich piłek przez obrońców, o tyle to pierwsze jest dla mnie niejasne, logika nakazuje myśleć, że jest to odwrotność drugiego, ale nie jestem pewien więc liczę, że ktoś będzie wiedział o co chodzi.

Odnośnik do komentarza

Co oznaczają w Poleceniach zadanie odnośnie wyprowadzania piłki w defensywie "Gra z dala od obrońców" i "Wrzutki w pole karne" ? O ile to drugie jeszcze rozumiem jako zagrywanie długich piłek przez obrońców, o tyle to pierwsze jest dla mnie niejasne, logika nakazuje myśleć, że jest to odwrotność drugiego, ale nie jestem pewien więc liczę, że ktoś będzie wiedział o co chodzi.

 

http://forumcm.net/index.php?/topic/5285-fm-2012-dyskusja-instrukcje-z-awki/

Odnośnik do komentarza

Co oznaczają w Poleceniach zadanie odnośnie wyprowadzania piłki w defensywie "Gra z dala od obrońców" i "Wrzutki w pole karne" ? O ile to drugie jeszcze rozumiem jako zagrywanie długich piłek przez obrońców, o tyle to pierwsze jest dla mnie niejasne, logika nakazuje myśleć, że jest to odwrotność drugiego, ale nie jestem pewien więc liczę, że ktoś będzie wiedział o co chodzi.

 

http://forumcm.net/i...trukcje-z-awki/

 

Dzięki.

Odnośnik do komentarza

Jak co roku miałem olać FMa i zakupić go koło lutego za połowę ceny, oraz już ze wszystkimi patchami. Ale jakoś tak wyszło, ze nabyłem go wcześniej, za kwotę 130zl w Empiku. I cóż niby wszystko fajnie, ale ta gra to kopia FMa 11 z nowym interfejsem, pewnie się pogra, zapewne też spędzi sie nad tym kilkadziesiąt godzin, ale nasuwa się taka konkluzja, ze równie dobrze mógłbym sobie pykać w zeszłoroczną gierkę bo obecna wersja niczym znaczącym się nie rożni od swojej poprzedniczki i swojej ceny warta nie jest. Nie zrozumcie mnie źle, gra wcale słaba nie jest, tylko niczego nowego nie wnosi.

 

I kolejna konkluzja an temat nowego FMa i tego steama, co prawda większych problemów z nim nie miałem, ale teraz tłumaczenia SI i ich "walka z piratami" wydaje się śmieszna skoro kilka dni po premierze grę sobie można pobrać z neta i śmiało pykać mając gdzieś tego całego steama.

Odnośnik do komentarza
I kolejna konkluzja an temat nowego FMa i tego steama, co prawda większych problemów z nim nie miałem, ale teraz tłumaczenia SI i ich "walka z piratami" wydaje się śmieszna skoro kilka dni po premierze grę sobie można pobrać z neta i śmiało pykać mając gdzieś tego całego steama.
Skąd wziąłeś te dwa dni? Od premiery minęło znacznie więcej czasu. Tak sobie czytam na forum SI temat o Steamie i oni jasno się wypowiadają, że dla nich najważniejsze jest to, że nie spiratowano gry jeszcze przed premierą i w krótkim czasie po niej. Było to dla nich absolutnie kluczowe i swój cel osiągnęli. Widać Steam spełnił swoje zadanie, co nie zmienia faktu, że go serdecznie nie znoszę.
Odnośnik do komentarza

Jak co roku miałem olać FMa i zakupić go koło lutego za połowę ceny, oraz już ze wszystkimi patchami. Ale jakoś tak wyszło, ze nabyłem go wcześniej, za kwotę 130zl w Empiku. I cóż niby wszystko fajnie, ale ta gra to kopia FMa 11 z nowym interfejsem, pewnie się pogra, zapewne też spędzi sie nad tym kilkadziesiąt godzin, ale nasuwa się taka konkluzja, ze równie dobrze mógłbym sobie pykać w zeszłoroczną gierkę bo obecna wersja niczym znaczącym się nie rożni od swojej poprzedniczki i swojej ceny warta nie jest. Nie zrozumcie mnie źle, gra wcale słaba nie jest, tylko niczego nowego nie wnosi.

No raczej gra jednak różni się znacząco silnikiem taktycznym z tego co zaobserwowałem ;) Czyli już gra się zupełnie inaczej ;)

 

I kolejna konkluzja an temat nowego FMa i tego steama, co prawda większych problemów z nim nie miałem, ale teraz tłumaczenia SI i ich "walka z piratami" wydaje się śmieszna skoro kilka dni po premierze grę sobie można pobrać z neta i śmiało pykać mając gdzieś tego całego steama.

 

No niby mogą, ale nie dość, że nie mają najnowszego patcha, który usuwa błąd z bramkarzami a do tego wywala "ponoć" przy wejściu w profile trenerów, no to pozdro dla takich piratów... Ważne że steam zatrzymał piratów na kilka dni, takie coś jest ważne. Na pewno lepsze to niż zeszłoroczna awaria, gdy czekałem na swojego pre-ordera a piraci się zagrywali aż miło.

 

Skąd wziąłeś te dwa dni? Od premiery minęło znacznie więcej czasu. Tak sobie czytam na forum SI temat o Steamie i oni jasno się wypowiadają, że dla nich najważniejsze jest to, że nie spiratowano gry jeszcze przed premierą i w krótkim czasie po niej. Było to dla nich absolutnie kluczowe i swój cel osiągnęli. Widać Steam spełnił swoje zadanie, co nie zmienia faktu, że go serdecznie nie znoszę.

 

Ja np. steam tak polubiłem, że mam pełną listę gier ;) Mają świetne promocje dzięki czemu, ostatnio za 30 zł zakupiłem cała serie GTA a i ze ściąganiem patchy do gry nie muszę się martwić. Uruchamiam Steam i mam najnowszą spatchowaną wersje gry. No, ale to pewnie dlatego, że ejszcze ze steamem nie miałem problemów, zawsze działał. Pewnie gdybym kupował w dniu premiery coś z serii total war, to miałbym znacznie inne zdanie :keke:

Odnośnik do komentarza
Skąd wziąłeś te dwa dni? Od premiery minęło znacznie więcej czasu.

 

Czytanie ze zrozumieniem nie boli' date=' a więc także się ciebie pytam skąd gdzie ty żeś te 2 dni odkrył w moim wpisie?

 

No raczej gra jednak różni się znacząco silnikiem taktycznym z tego co zaobserwowałem ;) Czyli już gra się zupełnie inaczej ;)

 

Czy ja wiem czy się tak bardzo rożni, od FMa 08 lub 09 ciągle gram jedna i ta sama taktyką i po tych 24 spotkaniach w FM 12, mogę śmiało stwierdzić, ze ciągle funkcjonuje równie dobrze. Co prawda czasem trafi mi się wynik z kosmosu np. Szachtarem wygrałem z Wisłą 10-3, ale grając sobie Lecce, po 24 meczykach zajmuje zaszczytne 2 miejsce w Serie A, ze stratą 11pkt. do pierwszego Milanu.

 

No niby mogą, ale nie dość, że nie mają najnowszego patcha, który usuwa błąd z bramkarzami a do tego wywala "ponoć" przy wejściu w profile trenerów, no to pozdro dla takich piratów.

 

Oj tam, Oj tam mój dzielny kumpel z akademika szpila sobie w wersję 12.0.3, czyli tą samą co i ja, a i gry mu nie wywala :D

Odnośnik do komentarza

Brudinho i tu się mylisz, bo piraci mają już dostęp do najnowszego patcha, a także usunięty został błąd z wywalaniem przy wejściu w sztab szkoleniowy. Także również uważam, że cały ten steam i próba "marnego" zabezpieczenia jest nieskuteczna.

 

Mam pewien problem, gdyż zacząłem już nową karierę (zapraszam do czytania na forum :)) i wybrałem klub SC Bastia i reprezentację Polski. To znaczy najpierw wybrałem reprezentację, a potem dodałem nowego managera, odszedłem na emeryturę i zgłosiłem się do prowadzenia Bastii i moje podanie zostało przyjęte. Jednak przez przypadek ustawiłem wcześniej małą bazę danych i wystartowałem z karierą od nowa. Teraz już jednak nie dostaję posady w Bastii i moje plany poszły na marne. Można to jakoś ustawić w edytorze, żebym miał większe szanse czy coś.?

Odnośnik do komentarza

Ktoś poruszył temat, że SI się cieszy z powodu nie ukazania się gry przed premierą, to nie zasługa steam.

Po pierwsze z tego co widać, w sklepach gra się ukazała nawet po dwóch dniach od premiery, co może być spowodowane mniejszym nakładem pierwszej partii gry oraz jej późnym wysłaniem. Dlaczego: no bo skąd jak nie ze sklepowych magazynów wyciekają gry przed premierą.

Po drugie musieli dokładnie monitorować swoje "podwórko". Sporo gier (filmów to też dotyczy) wycieka właśnie przez pracowników. Swego czasu EA Games miało z tym ogromny problem.

 

W dodatku dzisiaj się dowiedziałem, że przy conajmniej niektórych grach do obejścia steam potrzeba 3-4 plików .dll odpowiednio zmodyfikowanych :(

Odnośnik do komentarza

Widzę, że dyskusja potoczyła się swoim rytmem, a mi na pytanie nikt nie odpowiedział także pozwólcie, że je ponowie: czy wiadomo coś o pracach nad nowym, najlepiej polskim Media Packiem? Bo powiem szczerze diabeł tkwi w szczegółach a jak prowadząc II ligowego Górnika Wałbrzych na konferencji prasowej dostaje pytanie od jakiegoś Francuza z Eurosportu to trochę mnie to irytuje.

 

Pozdrawiam, Mandeel

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...