Skocz do zawartości

Symulacja rozwoju polskich juniorów FM2016 - odsłona 1


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

idziemy jak burza!!! dawaj, pokolenie fm-a w akcji na MŚ! :) ogólnie tak przeglądam, że od kilku ładnych turniejów, gram całe mecze i bez kartek :) Liczę na Niemców! :D dobrze Hiszpanii, odegraliśmy się za ME, A powiedz mi Ligę Narodów to gramy? jak wypadamy w niej z Kadra?

 

A co do złotej piłki dla mnie to powiem Ci, że głownie ją dostają piłkarze ofensywni. Z defensywnych od 1990 roku to tylko Matheus, Sammer oraz Cannavaro w 2006 dostawali więc ciężko.

Odnośnik do komentarza

zaległe screeny, niestety dwóch nie udało mi się uchwycić - RIP

Złotym Butem nagrodzony Yareq, 4 lata temu ajerkoniak ;) odpowiednio 8 i 7 bramek

najlepszym bramkarzem został jmk.

Odnośnik do komentarza

letnie okno 2030:

Maniek -> Man Utd, 77,5mln

Jacek Fikus -> Stoke, 55mln

Flint -> Ol. Lyon, 23 mln

Ciekawe czy to przez kontuzje barku nie pojechałem na mundial czy jednak trener nie widzi mnie w swoim składzie.No bo kurwa sorki, ale chociaż na szeroką ławkę się nadaje i nie pierdolta że nie :/

u Ciebie też uraz, Bayern generalnie... daje dupy od kilku lat ;-)
Odnośnik do komentarza

 

No i medal na ME zdobyty :)

Moja wartość znowu urosła - już 100 mln zł :o Takiego progresu po 25 - tce bym się nie spodziewał :)

Tak będąc skromnym, to moja wartość to ponad 400 mln zł :D
Chodziło o to że ostatnio tak ostro skacze. W Porońcu i Darmstadzie było z tym słabo. A poza tym gratulacje :)

 

 

Jak można było w finale przegrać z Austrią :nigdy:

PS. Ile niektórzy już mają występów w reprze :O Ja akurat tylko jeden :D

Odnośnik do komentarza

kuzwa , znow 2 miejsce... pewnie przedostatnie MŚ dla każdego z nas, więc przyszłe ME i MŚ trzeba wygrać! Będziemy mieli doświadczenie i umiejętności. Ogólnie pytanie poza nami jacyś polacy maja obiecujące PA?

generalnie CA zaczyna powoli spadać...

co rozumiesz obiecujaco ? wiesz... np. Alter z Barcelony kolejny raz nie jedzie na kadre, a jest na prawde kotem, młodzi wygryzają. Sobieszek był w pełni sił a pojechał koleszka z Valenci co jest w Waszym wieku mniej więcej

 

Polski Piłkarz 2030: K.Kurnicki

 

Złota Piłka 2030:

 

 

Krzysztof Kurnicki :D

2. Yareq

3. Wojtek

 

Dominacja

 

 

Odnośnik do komentarza

było raport słać, a nie ja szukam, szukam, szukam ;)

podsumowanie sezonu 2030/31 w pigułce

Hiszpania - Atletico. Alter trzeci pod względem asyst.
Niemcy - Dortmund. Wojtek drugi w asystach. Stefan drugi w średniej. Adrian lider czystych kont.
Francja - PSG ...
Anglia - Chelsea. Gregor najwyższa średnia, Yareq drugi w tej klasyfikacji. Emil pierwszy pod względem czystych kont, Kamil drugi.
LM - Chelsea
LE - Monaco w karnych pokonuje PSG.

folder ze screenami >>Link<< (jak jest pusty lub niepełny tzn. że upload trwa

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...