Skocz do zawartości

Marynia wysyła 482 żydowskie podkreślam żydowskie piwa do Łodzi


Hawkeye

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Eeee, akurat w Kato od miesięcy leją to samo. Kozel i parę innych czeskich, parę owocowych i klasyki. Nic innego. Zamiast piwa lepiej tam pić grzany cydr albo zjeść ich zapiekanki, które mają ciekawe kombinacje smaków ;) no i ten wygląd lokalu, bycia na siłę hipsterskiego. Kible jak z huty, stoły po taniości, a zimą tam niemożebnie piździ.

Odnośnik do komentarza

Pudło, Vami - nie zamierzam się wymądrzać na temat browarnictwa, bo się na tym nie znam tak samo, jak Ty na górnictwie, czyli wcale. Pominę też kwestię, że tam piwa zmieniają się codziennie, więc wybór jednego dnia nic nie mówi. :lol:

Byłem tam parę razy ze znajomymi i za każdym razem do wyboru miałem coś mocnego, mocniejszego albo bardzo mocnego, mniej-więcej ten sam syf z perspektywy laika - w przeciwieństwie do np. Białej Małpy, Absurdalnej czy Kato. Dlatego ten lokal omijamy szerokim łukiem, bo nie ma tam dla laików nic ciekawego - może fanatycy tematu rozróżnią milion odcieni w paru piwach, nie wykluczam - ale przeciętny konsument tam nie znajdzie wiele dla siebie - co więcej kobiety, z którymi tam chodziłem, krzywiły się na najdelikatniejsze piwne propozycje barmanów i chciały z miejsca zmieniać lokal. Potrafię jednak zrozumieć, dlaczego m.in. mój znajomy piszący bloga o piwie chodzi tam z przyjemnością.

Z drugiej strony jednak taka Biała Małpa potrafi na kilkanaście tapów dać coś odmiennego. I za to ich lubię.

Przestań się wymądrzać i kompromitować. Po prostu się zabij i skończ marnować tlen.

Odnośnik do komentarza

Eeee, akurat w Kato od miesięcy leją to samo. Kozel i parę innych czeskich, parę owocowych i klasyki. Nic innego. Zamiast piwa lepiej tam pić grzany cydr albo zjeść ich zapiekanki, które mają ciekawe kombinacje smaków ;) no i ten wygląd lokalu, bycia na siłę hipsterskiego. Kible jak z huty, stoły po taniości, a zimą tam niemożebnie piździ.

Nie no, wiadomo, że Kato to nic wybitnego jeśli chodzi o wybór piw, zresztą nie taki był zamysł właściciela. Żarcie zresztą też robią hipsterskie, ale to efekt laski z Archibaru, która gdzie pracuje, to robi takie wariackie kombinacje smaków.

Chodziło mi jednak o to, że do wyboru nie masz tylko piw wykrzywiających mordę - a wybór ogranicza się tylko do stopnia tego wykrzywienia. ;) Przecież z typową kobietą do Kontynuacji nie pójdziesz, bo nie będzie miała co wybrać.

Odnośnik do komentarza

Co do Białej Małpy - nie powiem, wybór chyba największy w Kato, choć pewnie Browariat zacznie do nich równać, ale z drugiej strony mocno korzystają na swojej popularności i dobrej lokalizacji - ceny są zwyczajnie za wysokie. No i z tego co pamiętam szybko zamykają kuchnie i nie można nic zjeść koło 21 już, a to dla mnie wielka ujma :P

Odnośnik do komentarza

Co do Białej Małpy - nie powiem, wybór chyba największy w Kato, choć pewnie Browariat zacznie do nich równać, ale z drugiej strony mocno korzystają na swojej popularności i dobrej lokalizacji - ceny są zwyczajnie za wysokie. No i z tego co pamiętam szybko zamykają kuchnie i nie można nic zjeść koło 21 już, a to dla mnie wielka ujma :P

Przecież obok jest Fabryka Burgera, która jest otwarta chyba dłużej? :-k Poza tym żaden lokal z dobrymi piwami nie ma długo otwartej kuchni, korzystają na tym, że tuż obok jest coś fajnego.

Browariat też propsuję - są piwa lekkie, są mocne, są owocowe i są mocno chmielowe - a nie tylko towar dla hardkorowców. Fajne miejsce.

 

Skoro chcesz dużego wyboru piw i długo otwartej kuchni, to najlepsza dla Ciebie będzie Absurdalna - mają piw może i mniej niż w Browariacie, ale nadal sporo, a kuchnię zamykają chyba o 3. No i super jest u nich ta piwna loteria. ;)

Edytowane przez Gacek
Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

you po weekendzie :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=sIQV4vU4Y4Mfilm o kadrze i ms w 2002 roku. dlaczego dopiero teraz na to trafiłem? kurwa jaka różnica w psychice między nimi a obecną reprezentacją....o pewności siebie to nawet nie mówię....


Dudek jaki katol :rotfl: kończy rozmowę telefoniczną "z bogiem" :keke:


a teraz wopierdol z portugalią. Aż mi się gimnazjum przypomniało :keke:


Figo <3 <3 <3

Odnośnik do komentarza

lad co Ci się ostatnimi czasy taki hejting na Liverpool włączył? Wiadomo,że jako kibic Evertonu nie przepadasz za The Reds,ale nigdy takich krucjat nie urządzałeś,a ostatnio srogo lecisz. :keke:

Ja nie hejtuję. Odkłamuję rzeczywistość, żeby wszyscy widzieli jaki to klub.

 

A że przy okazji trochę se potrolluję, to chyba nic takiego. Przynajmniej forum żyje.

Odnośnik do komentarza

lad co Ci się ostatnimi czasy taki hejting na Liverpool włączył? Wiadomo,że jako kibic Evertonu nie przepadasz za The Reds,ale nigdy takich krucjat nie urządzałeś,a ostatnio srogo lecisz. :keke:

Spójrz na pozycję Evertonu w lidze. I na historię derbów Merseyside przez kilka ostatnich lat.

Odnośnik do komentarza

 

lad co Ci się ostatnimi czasy taki hejting na Liverpool włączył? Wiadomo,że jako kibic Evertonu nie przepadasz za The Reds,ale nigdy takich krucjat nie urządzałeś,a ostatnio srogo lecisz. :keke:

Spójrz na pozycję Evertonu w lidze. I na historię derbów Merseyside przez kilka ostatnich lat.

 

Przecież Everton jest nad Liverpoolem :foto:

Odnośnik do komentarza

 

 

lad co Ci się ostatnimi czasy taki hejting na Liverpool włączył? Wiadomo,że jako kibic Evertonu nie przepadasz za The Reds,ale nigdy takich krucjat nie urządzałeś,a ostatnio srogo lecisz. :keke:

Spójrz na pozycję Evertonu w lidze. I na historię derbów Merseyside przez kilka ostatnich lat.

 

Przecież Everton jest nad Liverpoolem :foto:

 

Hej, ja nie o tym :D :D :D Ja o tym, gdzie się znajduje Grand Old Team :lol: Zostało Wam jedynie dogryzanie czerwonym sąsiadom :)
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...