Skocz do zawartości

Marynia rozpoczyna 481 tydzień podobnych dyskusji


Kuchar

To o czym dzisiaj porozmawiamy?  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Być może jestem stary, ale.... e-sport? Serio? Lubicie oglądać jak ktoś kurwa gra w gierki?

Lubisz oglądać jak ktoś gra w piłkę? To to samo, też możesz grać, a oglądasz. E sport spełnia te same warunki co i zwykły sport. Miło się ogląda pro playerów, sporo można się nauczyć i wykorzystać to potem w swojej grze. Na dodatek oprawa wokół turniejów stoi na wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza

No dla kogoś kto nie gra w CSa to oni tylko "szczelają". A ktoś kto gra widzi taktyki, pozycje, pułapki, pro smoke'i itd. ;) Na polsat sport news lecą mistrzostwa świataw LOLu i też nie ogarniam. :P

No tak, ale chodzi mi o jeszcze jedno: takie gry jak CS czy WoT są robione w optyce "pierwszoosobowej", nie wiem jak to można sensownie przedstawić dla oglądacza "z boku" :) Zabawa chyba tylko dla mocnych wyjadaczy, w przeciwieństwie do tradycyjnego sportu.
Odnośnik do komentarza

 

No dla kogoś kto nie gra w CSa to oni tylko "szczelają". A ktoś kto gra widzi taktyki, pozycje, pułapki, pro smoke'i itd. ;) Na polsat sport news lecą mistrzostwa świataw LOLu i też nie ogarniam. :P

No tak, ale chodzi mi o jeszcze jedno: takie gry jak CS czy WoT są robione w optyce "pierwszoosobowej", nie wiem jak to można sensownie przedstawić dla oglądacza "z boku" :) Zabawa chyba tylko dla mocnych wyjadaczy, w przeciwieństwie do tradycyjnego sportu.

 

dlatego tylko RTS-y/gry RTS-o podobne. Ja bym sobie chcetnie poogladał jakąs grę paradoxu na multi z podgladem każdego z państw.

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie widziałem starcia w ceesa, więc bez sensu w ogóle o tm piszę :) Zastanawiam się ylko, jak to niby się ogląda, w konwencji pierwszoosobowej? Przeskakując między graczami?

Jedyny mój kontakt z oglądaniem czyjejś gry to PT Trailer, ten teaser Silent Hilla który ostatecznie nigdy nie wyszedł :) Cóż, tam to się tak wczułem, że miałem prawdziwe ciary :)

Odnośnik do komentarza

 

No dla kogoś kto nie gra w CSa to oni tylko "szczelają". A ktoś kto gra widzi taktyki, pozycje, pułapki, pro smoke'i itd. ;) Na polsat sport news lecą mistrzostwa świataw LOLu i też nie ogarniam. :P

No tak, ale chodzi mi o jeszcze jedno: takie gry jak CS czy WoT są robione w optyce "pierwszoosobowej", nie wiem jak to można sensownie przedstawić dla oglądacza "z boku" :) Zabawa chyba tylko dla mocnych wyjadaczy, w przeciwieństwie do tradycyjnego sportu.

 

Nie widzę w tym problemu, komentatorzy szybko przełączają zawodników na tych, gdzie ma szansa się zdarzyć się ciekawa akcja, czasem są ujęcia ogólne by pokazać pozycje w obronie. Myślę, że nawet optyka pierwszoosobowa pomaga w zrozumieniu sytuacji, gdyż w takiej też samemu się gra. Nie miałem jakoś nigdy problemu by nie ogarnąć co się dzieje na mapie w czasie oglądania. :-k W rogu znajduje się radar więc widać też gdzie kto ustawiony. Oprawą meczową naprawdę zajmują się ogarnięci ludzie. Na tym linku od Hawka normalnie ekipa telewizyjna zajmuje się transmisją, są powtórki, reakcje zawodników, wszystko co w normalnym sporcie. :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...