Skocz do zawartości

Marynia wyjmuje 480 kijów


Kuchar

Skąd Marynia wyjmuje kije?  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

http://i.imgur.com/ho2xMzl.png

 

W Man City może nigdy kariery nie zrobi, ale rozwija się pięknie, nieprawdaż? :)


 

Negocjuje zawsze. Jak w zyciu.

to nie wiem czy to jakis bug czy co, ale juz ktoras kariere z kolei, po kilku sukcesach w klubie, moge zadac jakichs chorych stawek, a zarzad zgadza sie na wszystko. w Villarreal w pewnym momencie mialem 20 mln euro rocznie, a teraz w Newcastle ponad 10 :o

 

No to chyba bug, bo u mnie nigdy sie nie zgadzaja, tlyko negocjuja w dol i w koncu osiagamy konsensus.

Odnośnik do komentarza

Chyba mam biznes dla Kilmarnock. Bycie klubem patronackim.

Takim dla nas jest Leverkusen. I gdy już im się udało wysłać w świat wszystkich obcujących piłkarzy, przybyli do nas ze szrotem. I kurwa by nie było śmiesznie, gdyby za ten szrot nie winszowali sobie opłaty. No kurwa. PO. CHUJ. JESTEŚ. FEEDEREM.

Dawaj piłkarza za friko i wypierdalaj.

Odnośnik do komentarza

MŚ Egipt 2050 rozlosowane: Francja, Paragwaj, Hiszpania, USA

 

Pierwszy raz Egipt organizuje.


Za miesiąc przyznanie Złotej Piłki. Dennis Haas ma szansę na trzecią z rzędu, ale Jonathan Fernandez z Evian to groźny kontrkandydat. Gdyby Dennis nie miał kontuzji przez 4 miesiące, to bez problemu by wygrał, a tak to nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...