Skocz do zawartości

Livescore jesienny


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

Sevilla FC - Real Madryt

 

Sevilla: Sergio Rico; Ferreira, Rami, Andreoli, Tremoulinas; Krychowiak, N'Zonzi; Vitolo, Banega, Konoplanka; Immobile.

Real Madryt: Casilla; Danilo, Pepe, Ramos, Nacho; Casemiro, Kroos, Modrić; Bale, Isco i Cristiano.
Ławka rezerwowych: Yáñez, Arbeloa, Varane, Kovačić, James, Jesé, Lucas.

 

Wraca Bale, Jese na ławce zaczyna. Mam nadzieję, że wejdzie i coś strzeli.

Odnośnik do komentarza

 

Jerzy Klopp udowadnia jakim jest znakomitym menedżerem :)

:lol:

 

Krótki wycinek z RAWK:

 

 

 

[Poor language removed] off palace

[Poor language removed] crystal palace

I hate palace

spawny c*nts

[Poor language removed] Palace.

God that rancid bunch do my nut in.

I [Poor language removed] hate Palace by the way, and Pardew can [Poor language removed] off the cockney [Poor language removed].

[Poor language removed] hate them c*nts

[Poor language removed] off Palace and [Poor language removed] you Pardew .

We didn't deserve to lose to that shower of [Poor language removed] team. Definitely looked a lot more tired in the second.

 

:hi:

Odnośnik do komentarza

 

 

Jerzy Klopp udowadnia jakim jest znakomitym menedżerem :)

:lol:

 

Krótki wycinek z RAWK:

 

 

 

[Poor language removed] off palace

[Poor language removed] crystal palace

I hate palace

spawny c*nts

[Poor language removed] Palace.

God that rancid bunch do my nut in.

I [Poor language removed] hate Palace by the way, and Pardew can [Poor language removed] off the cockney [Poor language removed].

[Poor language removed] hate them c*nts

[Poor language removed] off Palace and [Poor language removed] you Pardew .

We didn't deserve to lose to that shower of [Poor language removed] team. Definitely looked a lot more tired in the second.

:hi:

 

Widząc, jak heroicznie przeczesujesz wrogi teren w desperackim poszukiwaniu czegokolwiek, co pocieszyłoby Twoją dumę, postanowiłem się odwzajemnić i pogrzebać w wyważonych reakcjach niebieskiej strony miasta, tyle że w polskiej mutacji :D

 

 

Reakcje przed i w czasie derbów Merseyside na EvertonPoland. Ortografia i spacje przed wykrzyknikami oryginalne ;)

 

Jeszcze raz ponawiam apel!! Nie obrazajcie kurw porownujac je do tych mend z anfield!

lfc to czerwone cwele !

Jak ich rozjebiemy to niby super, ale niektórych to ucieszy bo Brendan poleci. Mieszane uczucia. (to mnie szczególnie rozczuliło)

No to w imię Ojca i Syna... (to jeszcze bardziej, wpisane równo z pierwszym gwizdkiem :lol: )

no ja pierdole... drewniany mignolet wyciaga dwie piłki, a pierwszy strzał pedałów daje im gola

delofeu pizda jebana.....nie dosc ze gra piach to po jego bledzie rogal i gol dla cweli.....

W zasadzie derbowy standard. Kurwy nic specjalnego nie graja a my wpierdalamy po indywidualnym bledzie.

2 polowy moglo by nie byc. I my i kurwy przede wszystkim wolelismy nie przegrac. Niedlugo umra ostatni ludzie ktorzy pamietaja derbowe zwyciestwo. (ten tekst wiele tłumaczy)

Ja widze tylko jeden plus - nie wyjebia brendy :)

I moze ktos kloppa im zabierze wczesniej

 

 

:)

 

BTW, zrobiłem też risercz odwrotny. Cały czas twierdzisz, że kibice The Reds byli od razu święcie przekonani, że Kloppo od razu zamiecie całą konkurencję pod dywan i na białym koniu zdobędzie mistrzostwo. I że RAWK jest tego najlepszą emanacją. No to sprawdziłem, ale dotąd nie chciało mi się z tym uzewnętrzniać :)

 

http://www.redandwhitekop.com/forum/index.php?topic=323365.0

W tym temacie kopici odpowiadali na pytania dotyczące ich oczekiwań w stosunku do Kloppa tuż po jego zatrudnieniu. Między innymi na pytanie o miejsce, które LFC osiągnie na koniec sezonu. Spojrzałem na wpisy tylko z trzech pierwszych dni, gdy euforia była największa, później zresztą już rzadko pojawiają się dokładne predykcje. Wyniki:

 

1 miejsce - 3

2 miejsce - 1

3 miejsce - 7

4 miejsce - 14

5 miejsce - 10

6 miejsce - 4

7 miejsce - 3

8 miejsce - 1

 

 

Fakt, obrzydliwa banda hurraoptymistów :lol:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...