Skocz do zawartości

Marynia strzela 479 bramek w 5 minut i bije rekord Lewandowskiego


Meler

Kto jest najszybszym strzelcem?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

FYM,

:picard: zachowujesz sie jak jasonx … Adrian mimo, że jest "kibolem" to jednak swój rozumek ma, powinieneś to wiedzieć, w końcu chyba miałeś okazję po poznać na zlocie.

 

wydaje mi sie, ze pisał o zawiłościach z umową w urzędzie na forumku… i to nie raz imho

Do Twojego zachowania porównań nie będę szukał. Gdzie do kurwy nędzy odmawiam jmk rozumu? Owszem, pisał. Czytałem jego wpisy. I co w tym aspekcie jest nie tak z tym co ja napisałem? Chyba lepiej żeby chłopak drążył sprawę niż żeby po raz kolejny zderzył się z bezduszną biurokracją, o której sam mogłeś poczytać z jego wpisów. Ja jebię.

 

zapomniałeś wyjąć kija z dupy albo jesteś ćwierć inteligentem :)

 

 

Kija nie posiadam więc zostaje druga opcja. Tylko w takiej nomenklaturze odnosząc się do samego siebie miałbyś zajebisty problem z ułamkami... ;)

Odnośnik do komentarza

A ja od kilku dni walczę z bólem zęba, dziąsła, sam nie wiem czego, w okolicach ósemki. Niby zarejestrowałem się do dentysty, jak teraz będę w kraju, ale nie wiem, czy wytrwam i tego na miejscu nie zrobię :(.

 

Dzień dobry

Paracetamol i ibuprofen nieźle działają na ból zęba, kiedy musisz przeczekać. Do tego możesz dołączyć 10min masaż w miejscu połączenia kości kciuka z tymi od palca wskazującego w przeciwnej ręce do bólu zęba. Czyli boli Cię z lewej, to masujesz prawą rękę. Do tego można masować dołeczek na górnej wardze, ale to tak średnio działa, tzn. działa ale słabo. :P

Odnośnik do komentarza

A w ogóle timon, to restaurację w zamku w Nidzicy zamknęli :( I to na dodatek z przytupem, podając nam trzy dni przed zamknięciem nieświeżego łososia... ale właściwie nasza wina, że dowiedzieliśmy się, że zaraz zamykają, a i tak postanowiliśmy tam jeść ;]

 

Dzisiaj praca z domu, muszę pierdolnąć jeden projekt dla szefa i jadę do -> urzędu skarbowego -> bankomatu -> kantoru -> apteki -> do pracy mamy. Fak, lepiej się pospieszę :|

 

Aha, i oczywiście 1 dzień do wyjazdu, a od dwóch dni gardło napieprza, a dzisiaj obudziłem się z taką flegmą, że masakra :| Ale teraz nieźle się czuje, 400mg ibuprofenu, esberitox, konkretne śniadanie + herbata z miodem dają radę :-k

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...