Skocz do zawartości

Marynia strzela 479 bramek w 5 minut i bije rekord Lewandowskiego


Meler

Kto jest najszybszym strzelcem?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jeśli w gun-free zone jest pudełko, a w nim nie wiadomo co się znajduje, to jednocześnie jest to gun-free zone i nie jest gun-free zone.

A czy policjant interweniujący w owej gun-free zone może mieć ze sobą broń? A jeżeli może, to czy w takim razie możemy nazywać taką strefę gun-free? W ogóle czy można nazwać ją gun-free, jeśli znalazł się tam zamachowiec z bronią? Być może w takim razie miejsce strefą gun-free nie jest, a bywa? :-k :> :profesor:

 

 

Jeżeli osoba została zastrzelona przez zabójcę w strefie gun-free, to czy oznacza to jednocześnie, że ta osoba jest żywa, bo przecież w gun-free zone nie mogło być broni, którą został zabity? :-k

Odnośnik do komentarza

 

WF o 8 rano a teraz do 16 na zajęciach. BEZ PRYSZNICA. Polecam.

 

Przynajmniej nikt Ciebie nie weźmie za ciotę i pedała. A dzisiaj piąteczek, kluby, studentki z pierwszego roku...

 

mam nadzieję, że młode dupeczki będa chciały zostać na jutro :p Imieniny kumpla mam i skończy się clubbingiem jakimś, znając Adasia.

Odnośnik do komentarza

 

 

WF o 8 rano a teraz do 16 na zajęciach. BEZ PRYSZNICA. Polecam.

 

Przynajmniej nikt Ciebie nie weźmie za ciotę i pedała. A dzisiaj piąteczek, kluby, studentki z pierwszego roku...

 

mam nadzieję, że młode dupeczki będa chciały zostać na jutro :P Imieniny kumpla mam i skończy się clubbingiem jakimś, znając Adasia.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=N-srIkLfXls

Odnośnik do komentarza

 

 

WF o 8 rano a teraz do 16 na zajęciach. BEZ PRYSZNICA. Polecam.

 

Przynajmniej nikt Ciebie nie weźmie za ciotę i pedała. A dzisiaj piąteczek, kluby, studentki z pierwszego roku...

 

mam nadzieję, że młode dupeczki będa chciały zostać na jutro :P Imieniny kumpla mam i skończy się clubbingiem jakimś, znając Adasia.

 

 

I kogo Ty chcesz oszukać...?

Odnośnik do komentarza

 

 

 

WF o 8 rano a teraz do 16 na zajęciach. BEZ PRYSZNICA. Polecam.

 

Przynajmniej nikt Ciebie nie weźmie za ciotę i pedała. A dzisiaj piąteczek, kluby, studentki z pierwszego roku...

 

mam nadzieję, że młode dupeczki będa chciały zostać na jutro :P Imieniny kumpla mam i skończy się clubbingiem jakimś, znając Adasia.

 

 

I kogo Ty chcesz oszukać...?

 

że niby co? Oszukać, why? Że ja nigdzie nie wychodzę z domu? Rzadko, bo rzadko, ale wychodzę.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...