Skocz do zawartości

Ksiądz krzysfiol przyjmuje 478 uchodźców z Maryni w swojej parafii


Meler

Przed czym uciekają z Maryni  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądam Operację Argo i prawie se musk zlasowałem, bo aktorkę grającą jedną z Amerykanek skądś znałem a nie wiedziałem skąd :)

W końcu sobie przypomniałem - Lucy z ósmego, fałszywego sezonu Scrubs.

zacząłem to oglądać od środka, nie bardzo wiedząc co oglądam. Szacun dla twórców, bo przez kilka minut miałem wrażenie, że oglądam jakiś film z lat siedemdziesiątych :)
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem dwa pierwsze odcinki Mr Robot i póki co

dupy nie urywa. Serial na pewno jest dobrze zrobiony, ale sama fabuła wydaje mi się oklepana, a po recenzjach spodziewałem się czegoś niesamowitego wręcz pod tym względem. Póki co to ja tu widzę sporo Dextera (główny bohater ma problemy z relacjami międzyludzkimi, "pozbywa" się złych i zostawia po tym sobie jeszcze jakąś pamiątkę), a motyw walki z gotówką i korporacjami też się pewnie kilka razy przewijał, chociaż konkretny tytuł mi teraz do głowy nie przychodzi.

i tu pytanie do osób co są już po całym sezonie, warto oglądać do końca? Póki co to takie 6-7/10, a oczekiwałem czegoś świetnego od samego początku ;).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...