Skocz do zawartości

Marynia wykupuje 477 pakiet kanałów by oglądać europejski futbol


Meler

Ile masz pakietów?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem o krok od jednego z celów grania w SPL - uczynienia "rundy mistrzowskiej" nieważną. Na 6 kolejek przed końcem Killie ma 17 punktów przewagi nad drugim Celtikiem. W 33. kolejce zagramy z ostatnim Ross County na wyjeździe. Jeśli nie przegramy, 5 kolejek w "rundzie mistrzowskiej" będzie służyło tylko temu, żeby Witteveen szósty sezon z rzędu miał 20+ bramek w lidze.

Odnośnik do komentarza

Hej :)

 

Przegraliśmy finał Ligi Mistrzów z Evertonem, mimo 34 strzałów na bramkę. Winny? Max Dąbrowski, który sfaulował rywala tuż przed przerwą w polu karnym. 1:2. W drugiej połowie Everton murowanko, a my baranek w ścianę. Szkoda, bo nie przeskoczyłem Rodgersa w hall of fame. Tylko 9. miejsce po tym sezonie.

 

Teraz Liga Narodów i półfinał z Irlandią.

 

Powodzenia me_who.


Legendy odchodzą.... :( 40 lat... W ostatnim sezonie jeszcze załadował 6 bramek i miał 5 asyst, głównie z ławki. W swoje 40. urodziny został asystentem w mojej drużynie U-18. Niech szkoli następców :)


3:0 z Irlandią. W finale - a jakże - Francja.

Odnośnik do komentarza

Chyba lepsze od wygrania ligi przed "rundą mistrzowską" jest to co się teraz stało.

 

St. Mirren - Kilmarnock 1-5 :D

 

Mistrzostwo na boisku najbardziej znienawidzonej drużyny + hat-trick Witteveena. Rewelacja.

 

Teraz możemy się skupić na bonusie - Killie ma na koncie Mały Dublet (Liga i Puchar Ligi) a teraz możemy zrobić Klasyczny Dublet. W półfinale SFA Cup czekają Albion Rovers, więc droga na Hampden wydaje się prosta...

Odnośnik do komentarza

Kolega Szczurek zdublował pick, ale mam pomoc na tako sytuację. Otóż w Msg Board CTRL+F i wpisujemy nazwisko gracza. Jeśli się wyświetli - sprawdzamy, czy ma to samo imię. Jeśli nie, yaaay, mamy pick.

 

Mam ten sam sposób, obawiam się tylko co będzie, jak dyskusja przejdzie na drugą stronę :-k

Odnośnik do komentarza

 

 

wygrzałem się w Chorwacji teraz chce pospacerować/pojezdzic rowerem i pooddychać w spokoju :D

ja spierdalam do Chorwacji za tydzien, ale boje sie ze pogoda juz nie bedzie robila szalu :/

 

powinno być dobrze, myśmy mieli 38*C i było za ciepło ;) w który rejon?

 

 

Na pewno Zadar, ale mamy jechac gdzies jeszcze (Makarska?).

Odnośnik do komentarza

Ciekawostki ze świata, sezon 2044/45:

  • Chorwacja: Hajduk i Dinamo zajmują odpowiednio 8. i 9. miejsce (na 10)
  • Anglia: Manchester City bije rekord wszechczasów (103 punkty, 152 bramki strzelone, bilans +103) ;), Chelsea wraca do Premiership, Blackburn i Leicester spadają do League One, Bolton wykaraskał się w końcu z piątej ligi i awansował do League Two
  • Francja: Caen spada do... IV ligi
  • Niemcy: Wolfsburg wraca do 1. BuLi, a Hannover i Hansa do 2. BuLi
  • Włochy: Foggia wraca do Serie A po raz pierwszy od czasów Zdenka Zemana, czyli od dokładnie... 50 lat!, Parma wraca do Serie C razem z Bolonią
  • Polska: Wisła pomimo dziewięciopunktowej przewagi trwoni ją i przegrywa mistrzostwo z Ruchem, Kotwica Kołobrzeg po raz pierwszy w historii awansuje do Ekstraklasy, do Ekstraklasy wraca też Stomil Olsztyn
  • Rumunia: Steaua po raz pierwszy mistrzem od 21 lat
  • Hiszpania: Real Saragossa awansuje do Ligi Adelante
Odnośnik do komentarza

St. Mirren, Ross County, Albion Rovers.... a gdzie normalne kluby? ;)

St. Mirren jest od początku moim największym wrogiem (bo Celtic grał w innej lidze). Ross County krazy między ligami, z kolei Albion jest klasycznym przykładem wyspiarskich rozgrywek pucharowych - przesmyknęło się do półfinału SFA Cup, choć nie pamiętam kiedy ostatnio zespół z 4. ligi grał na tym poziomie :D Ale mówiąc szczerze byli skazani na awans:

 

Round 2: Spartans 2-1

Round 3: Whitehill Welfere 2-1

Round 4: Falkirk 0-0 i 2-1

Round 5: East Fife 2-1

Quarterfinal: Arbroath 2-1

 

Druga para też nie zrywa kapelusza, ale grają ze sobą ekstraklasowcy - Hibs z Morton.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...