Skocz do zawartości

Marynia wykupuje 477 pakiet kanałów by oglądać europejski futbol


Meler

Ile masz pakietów?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Prof. Marek Chodakiewicz: człowiek, który nawet mając coś mądrego do powiedzenia, musi to spierdolić :-k

Dlaczego? Kiedyś go czytałem w Najwyższym Czasie.

 

 

Taki charakter. Słucham jego wykładu i mam takie wrażenie, że mówi coś mądrego, zadaje pytanie i jak mu ktoś odpowiada coś, co burzy jego tezę, to udaje, że to nie zostało powiedziane. Czyli zachowuje się dokładnie tak, jak Ci, których piętnuje ;)

 

Teraz jeszcze lepiej. Ktoś zadał pytanie, a on: będzie to w książce, którą napisałem :keke:

Odnośnik do komentarza

Tia, ale jak gość przychodzi i mówi: jest źle, a babka się go pyta, co uważa, że powinni zrobić, żeby było dobrze, na co jego odpowiedź brzmi: o tym będzie pani mogła przeczytać w mojej książce, proszę następne pytanie, to robi z siebie amerykańskiego błazna i tyle :keke:

Odnośnik do komentarza

Własność państwowa! To prowadzi tylko do absurdu i potwornych wniosków: własność państwowa oznacza państwowy monopol, skoncentrowany w rękach jedne partii i jej popleczników - i takie państwo przynosi tylko ruinę i bankructwo wszystkiego!

 

Benito Mussolini

 

W takich chwilach jestem faszystą o/

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...