Skocz do zawartości

Marynia wykupuje 477 pakiet kanałów by oglądać europejski futbol


Meler

Ile masz pakietów?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ale mnie Roberto wczorajszym wywiadem po meczu podbudował. Jebać napędzaną brudnym ruskim hajsem plastikową Chelsea. Everton Pany :)

Gdybym byl pilkarzem, to chyba jednak wolalbym ruski hajs i walke o trofea niz klub bez ambicji :-k

 

Wyznacznikiem ambicji jest hajs? Właśnie chodzi o to, że żaden klub spoza czołówki nie może być ambitny, bo zaraz go rozkupią.

 

To nie jest ambicja, to jest monopol.

Odnośnik do komentarza

 

 

Ale mnie Roberto wczorajszym wywiadem po meczu podbudował. Jebać napędzaną brudnym ruskim hajsem plastikową Chelsea. Everton Pany :)

Gdybym byl pilkarzem, to chyba jednak wolalbym ruski hajs i walke o trofea niz klub bez ambicji :-k

 

Wyznacznikiem ambicji jest hajs? Właśnie chodzi o to, że żaden klub spoza czołówki nie może być ambitny, bo zaraz go rozkupią.

 

To nie jest ambicja, to jest monopol.

 

Ktoś tu nie rozumie pojęć.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Ale mnie Roberto wczorajszym wywiadem po meczu podbudował. Jebać napędzaną brudnym ruskim hajsem plastikową Chelsea. Everton Pany :)

Gdybym byl pilkarzem, to chyba jednak wolalbym ruski hajs i walke o trofea niz klub bez ambicji :-k

 

Wyznacznikiem ambicji jest hajs? Właśnie chodzi o to, że żaden klub spoza czołówki nie może być ambitny, bo zaraz go rozkupią.

 

To nie jest ambicja, to jest monopol.

 

Ktoś tu nie rozumie pojęć.

 

Hiperbola. Już się nie rozkręcaj z tą swoją libertariańską paranoją.

Odnośnik do komentarza

 

 

Gość od Until Dawn ma kłopoty z dostawcą, ojoj. Ciekaw jestem jak długo będę czekać na zwrot pieniędzy.

Aż przestanie mieć problemy z bankiem ;)

 

 

Poczekaj aż zaczną się problemy "z dostępem do komputera/internetu" :)

 

 

"Pies kabel mi przegryzł"

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...