Skocz do zawartości

Marynia wykupuje 477 pakiet kanałów by oglądać europejski futbol


Meler

Ile masz pakietów?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Tego jeszcze nie wiem, ale powiedzieli ze dobrze wypadlem, a maja deficyt ludzi 25+, wiec niedlugo sie odezwa. Maja nowe produkcje jakies. Chodzi o te wszystkie paradokumenty typu ukryta prawda, dlaczego ja, itd. Dzis na castingu gralem role mordercy, ktory zabil pedofila, gdy gwalcil jego corke.

Jak to zabrzmiało :o W sensie ojciec broniący swoją gwałconą córkę!

Odnośnik do komentarza

Tego jeszcze nie wiem, ale powiedzieli ze dobrze wypadlem, a maja deficyt ludzi 25+, wiec niedlugo sie odezwa. Maja nowe produkcje jakies. Chodzi o te wszystkie paradokumenty typu ukryta prawda, dlaczego ja, itd. Dzis na castingu gralem role mordercy, ktory zabil pedofila, gdy gwalcil jego corke.

Coraz mniej ludzi ma ochotę się w tych ich produkcjach kompromitować nawet za pieniądze. Chwalili się, ile są gotowi zapłacić? Znajomy, który pracuje w produkcji tych potworków telewizyjnych, wspominał ostatnio o stawkach na poziomie 50-100 zł za dzień.

Odnośnik do komentarza

Tego jeszcze nie wiem, ale powiedzieli ze dobrze wypadlem, a maja deficyt ludzi 25+, wiec niedlugo sie odezwa. Maja nowe produkcje jakies. Chodzi o te wszystkie paradokumenty typu ukryta prawda, dlaczego ja, itd. Dzis na castingu gralem role mordercy, ktory zabil pedofila, gdy gwalcil jego corke.

 

To brzmi... źle.

Odnośnik do komentarza

 

Tego jeszcze nie wiem, ale powiedzieli ze dobrze wypadlem, a maja deficyt ludzi 25+, wiec niedlugo sie odezwa. Maja nowe produkcje jakies. Chodzi o te wszystkie paradokumenty typu ukryta prawda, dlaczego ja, itd. Dzis na castingu gralem role mordercy, ktory zabil pedofila, gdy gwalcil jego corke.

Coraz mniej ludzi ma ochotę się w tych ich produkcjach kompromitować nawet za pieniądze. Chwalili się, ile są gotowi zapłacić? Znajomy, który pracuje w produkcji tych potworków telewizyjnych, wspominał ostatnio o stawkach na poziomie 50-100 zł za dzień.

 

Oficjalnie nie, ale za kulisami mowiono o 360 zl za glowna role za odcinek, 120 za drugoplanowa.

Odnośnik do komentarza

Tego jeszcze nie wiem, ale powiedzieli ze dobrze wypadlem, a maja deficyt ludzi 25+, wiec niedlugo sie odezwa. Maja nowe produkcje jakies. Chodzi o te wszystkie paradokumenty typu ukryta prawda, dlaczego ja, itd. Dzis na castingu gralem role mordercy, ktory zabil pedofila, gdy gwalcil jego corke.

będzie epicka produkcja

Odnośnik do komentarza

Generalnie chodzi o to, że jak gra jest osom, to są przecieki do "prasy", że gra urywa głowę i wydawca generalnie nie poluje na takie przecieki. A jak jest kaszanka, to jest 110% cenzury na nowe informacje i przecieki. Gra ma premierę za tydzień z haczykiem, więc na pewno już mają egzemplarze recenzenckie, a nadal podstawowym żródłem informacji są prewju z targów, gdzie grane było w udostępniony przez twórców, ściśle reglamentowany czasowo wycinek gry.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...