Skocz do zawartości

Marynia wkracza w Wieki Średnie


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Są tu jacyś userzy Windowsa 10? Bo z tego co sobie czytam w temacie na btgigs (prywatny tracker torrentów) to trochę przejebana maszynka do szpiegowania to jest, samo btgigs będzie permbanowało każdego, kto będzie logował się na ich stronę z Windowsa 10 :-k.

 

U mnie póki co chujnia z masłem, nie mam pozytywów :( Najgorsze jest to, że z jakiegoś powodu przycina mi się karta dźwiękowa przy większej intensywności, zacząłem też zauważać podobne objawy z kartą graficzną, przy oglądaniu filmów "faluje" mi czasami obraz... Nie wspominając o takich sytuacjach, że nagle znaczek START przestaje być klikalny i menu mi się nie wyświetla nawet przez przycisk na klawiaturze. Nie widzę też żeby jakoś szybciej działało, może odrobinę.

 

A kwestie te o których mówisz to się nie znam.

Odnośnik do komentarza

Zobacz jak to forum się potrafi zorganizować na turniej w haxballa, a potem organizuj dwugodzinny online draft :P


Draft offline jest optymalnym rozwiązaniem i przestańcie już marudzić, parówy! Jakie losowanie po piątej rundzie, jak ja mam plany dalekosiężne do dziesiątej co najmniej?! :D

 

Po trzeciej :D

Odnośnik do komentarza

 

Są tu jacyś userzy Windowsa 10? Bo z tego co sobie czytam w temacie na btgigs (prywatny tracker torrentów) to trochę przejebana maszynka do szpiegowania to jest, samo btgigs będzie permbanowało każdego, kto będzie logował się na ich stronę z Windowsa 10 :-k.

 

U mnie póki co chujnia z masłem, nie mam pozytywów :( Najgorsze jest to, że z jakiegoś powodu przycina mi się karta dźwiękowa przy większej intensywności, zacząłem też zauważać podobne objawy z kartą graficzną, przy oglądaniu filmów "faluje" mi czasami obraz... Nie wspominając o takich sytuacjach, że nagle znaczek START przestaje być klikalny i menu mi się nie wyświetla nawet przez przycisk na klawiaturze. Nie widzę też żeby jakoś szybciej działało, może odrobinę.

 

A kwestie te o których mówisz to się nie znam.

 

Jeszcze czytałem o tym, że W10 pobiera wszystkie sterowniki bez względu na zgodę lub jej brak użytkownika. Pewnie pobrało Ci automatycznie najnowszą wersję, która jest chujowa i się userze męcz. Tak z ciekawostek jeszcze to W10 zainstalowany w trybie ekspres jest nielegalny z punktu widzenia aktu o ochronie danych osobowych i jest uważany za spyware. Jeszcze to, ogólnie lista pozytywów zdaje się nie mieć końca :kekeke:.

Odnośnik do komentarza

Mnie przekonało kilka pozytywnych opinii, w tym mój admin z firmy mówił, że u siebie zainstalował, co było dla mnie dość mocnym sygnałem, bo koleś ma trochę nierówno pod kopułą jeśli chodzi o bezpieczeństwo... No ale wyrobiłem sobie swoją opinię, podobno downgrade nie jest zbyt problematyczny :-k

Odnośnik do komentarza

No ale spieszy sie wam gdzies? Jutro grac w lidze zaczynacie? O chuj chodzi jakby?

Kurwa, ale ile można obgryzać pazury czy jakaś parówa sprzątnie ci zawodnika sprzed nosa czy nie? Rozumiem emocje, ale co za dużo to nie zdrowo. Jak ktoś w jakiś sposób zaangażowany w FFL to takie czekanie jest męczące po prostu :P

Odnośnik do komentarza

 

 

Są tu jacyś userzy Windowsa 10? Bo z tego co sobie czytam w temacie na btgigs (prywatny tracker torrentów) to trochę przejebana maszynka do szpiegowania to jest, samo btgigs będzie permbanowało każdego, kto będzie logował się na ich stronę z Windowsa 10 :-k.

U mnie póki co chujnia z masłem, nie mam pozytywów :( Najgorsze jest to, że z jakiegoś powodu przycina mi się karta dźwiękowa przy większej intensywności, zacząłem też zauważać podobne objawy z kartą graficzną, przy oglądaniu filmów "faluje" mi czasami obraz... Nie wspominając o takich sytuacjach, że nagle znaczek START przestaje być klikalny i menu mi się nie wyświetla nawet przez przycisk na klawiaturze. Nie widzę też żeby jakoś szybciej działało, może odrobinę.

 

A kwestie te o których mówisz to się nie znam.

 

Jeszcze czytałem o tym, że W10 pobiera wszystkie sterowniki bez względu na zgodę lub jej brak użytkownika. Pewnie pobrało Ci automatycznie najnowszą wersję, która jest chujowa i się userze męcz. Tak z ciekawostek jeszcze to W10 zainstalowany w trybie ekspres jest nielegalny z punktu widzenia aktu o ochronie danych osobowych i jest uważany za spyware. Jeszcze to, ogólnie lista pozytywów zdaje się nie mieć końca :kekeke:.

 

There is no escape: http://www.hakspek.com/security/updates-make-windows-7-and-8-spy-on-you-like-windows-10/
Odnośnik do komentarza

 

 

Arsenal przegrał u siebie z ekipą, która przegrała u siebie z Bournemouth i Ty liczysz, że spuszczą LFC srogi wpierdol? :>

Arsenal się musi przebudzić, a dzisiaj idealna okazja. Liverpool gówno pokazał w tych swoich dwóch pierwszych meczach. Myślę, że dostaną w łeb.
Liverbird nadal czerwony, nawet po defekacji ;P

 

Pierwsza połowa faktycznie bardzo dobra, ale myślę że to najwyższy poziom na jaki stać LFC w tym sezonie. Po przerwie Arsenal się ogarnął i nie było już tak kolorowo. Oczywiście w derbach będzie 0:2 i 0:3, ale myślę że ciężko będzie Liverpoolowi się wbić do pierwszej 4.

Odnośnik do komentarza

Ej, zróbcie taki draft i tyle. Obstawiam, że Lucas to Mr. Know It All.

 

https://www.youtube.com/watch?v=Y_NmwtttzA8

Ale fajnie byłoby robić takie rzeczy, jak zainteresować się amerykańskim footballem? Poszerzyłbym horyzonty.

 

 

 

No i w Polsce to byłbyś takim hipsterę. Każdy by mówił tylko Messi, Ronaldo, Neymar, a Ty? Wyskakujesz z Timem Tebowem.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...