Skocz do zawartości

Marynia wkracza w Wieki Średnie


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Counter, z tego co wiem to randomowo tam dobiera przeciwników.

 

Smetek, no train teraz został przerobiony, nuke jest w trakcie przerabiania i pewnie w następnej operacji będzie nowy. Kilka miejscówek się zmieniło, ale jak pamiętasz z 1.6 to ogarniesz :D Przedrostki mają ale nie chciało mi się pisać :D

Odnośnik do komentarza

 

Brak Przecinaka w Maryni - to jest największy sukces. Chociaż już nie pamiętam, kto się do tego najbardziej przyczynił.

Johniss chyba

 

I wielka to Johnissa zasługa...

 

Kuchar gra Wrexham, ja chyba wezmę Newport. To niech jeszcze ogarnie ktoś Swansea i Cardiff :D

 

Swansea gram obecnie, w swojej pierwszej przygodzie z 15 :)

Odnośnik do komentarza

Hawk, na uproszczonym w CSie nie ma podziału na rangi? Bo popykałem 4 mecze i były momenty, że nie wiedziałem co się dzieje :D Przynajmniej nie kończyłem ostatni, na ogół w środku, mimo to usłyszałem pare kurw w swoim kierunku. :D

 

Nie ma, tam radosne szczelanie. W ogóle polecam obczaić tryb wyścigu zbrojeń, pomaga trenować zachowania w sytuacjach stykowych. Oprócz tego bardzo pomocne mogą być poradniki do cs-a dla początkujących Izaaka, to część pierwsza https://www.youtube.com/watch?v=BZFoC5S_N9c

 

Co do Assaulta to jest, ale jest chujowy, ten w 1.6 to była moja ulubiona mapa, w GO jest tragiczna. Mam nadzieję, że doczeka się liftingu i wróci do grona najpopularniejszych.

Odnośnik do komentarza

Uff, okazało się, że Wiedźmin mi się odpalał na zintegrowanej karcie graficznej, pociupałem sobie teraz na dedykowanej i jest epicko :D

 

Ale czas uderzać w kimę ;) Jutro trzeba będzie trochę potłumaczyć w pracy, a w środę idę na rozmowę o pracę, ciekawe co zaproponują ;) Dobrze się składa, bo ten tydzień jest też walką o podwyżkę u mnie, a tamci mogą liczyć jeszcze w tym miesiącu na przejęcie pracownika... Zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...