Skocz do zawartości

Marynia wkracza w Wieki Średnie


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ja tylko dodam od siebie, ze roznica po 5 piwach, a po 5,5 piwa rano na pewno bedzie kluczowa i mogles jechac wcale nie na promilach.

No nie do końca, 5 piw skończyłem pić o 21, a szóste otworzyłem ok. 23. Tamte już schodziły, a to mogło podbić jeszcze ten stan. Nie mam alkomatu w domu, więc nie ryzykowałem, bo a nuż widelec to pół piwa mogło zrobić różnicę między 0,19 promila a 0,21 promila.

 

 

:keke:

 

Słucham? :)https://pl.wiktionary.org/wiki/a_nu%C5%BC,_widelec

 

 

Nie no, przesadzam. JUz jest 13, o kurwa :D

Co nie zmienia faktu, ze po 5 browarach nastepnego dnia bym do auta nie wsiadl przed obiadem na bank.

Muszę sobie sprawić alkomat i pobadać się, żeby wiedzieć ile mogę, a ile nie mogę. Ogólnie wyznaję po mocniejszych imprezach, że min 12h muszę odczekać, ale kilka piwków skończonych do 21, to nie ma tragedii, bo wsiadam do auta po 11h, tylko to jedno o 23 mnie trochę zawróciło, od czego wyszła ta cała tęga rozkmina ;)

Odnośnik do komentarza

Liverpool się utrzymuje jednym punktem. Chelsea spada do Championship. Adato kończy sezon z 43 bramkami w lidze, bijąc rekord Premiership (za czasów Dixiego Deana nie było Premiership) oraz kilka rekordów klubowych. W przyszłym sezonie, z Saint-Louisem, musi być jeszcze lepiej.

 

Adato i Jankowski podzielili się nagrodami dla piłkarzy roku, Kotzke najlepszym młodym (24 lata to młody?), Andre drugim bramkarzem, ja trenerem roku, ośmiu (!) moich w jedenastce sezonu, w tym... wszyscy pomocnicy i napastnicy, a na środku obrony mój... 17-letni wychowanek.

Odnośnik do komentarza

Elegancko, trafiłem do Was przez test lanosa, który mi się nie podobał (odruch właściciela zakochanego ślepo w swoim pierwszym samochodzie - lanosie :keke:), tak następne testy są całkiem fajne, podoba mi się, że zmierzacie w kierunku profesjonalizmu i podajecie więcej informacji na temat samochodu i dbacie o ujęcia. Test yariski już na naprawdę wysokim poziomie. :)

Odnośnik do komentarza

Mnie ostatnio wkurzają gry online, na haxballu bany za nic, idioci dookoła, lagi, na kurniku w kalambury lubię popykać, to tam wywalają często jak prowadzisz, ludzie trollują rysując ciągle penisy. No i najlepsze, postanowiłem się przerzucić na CSa, a tam skupisko trolli, cheaterów i idiotów rosjan chyba największe. :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...