Skocz do zawartości

Marynia wkracza w Wieki Średnie


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

idź Ty, co to za kariera, jak Ty po awansie jakimś dziadostwem od razu zdobywasz mistrza Lig Ę... (oj, przepraszam, chyba nie rok po awansie!)

 

gdzie w tym wszystkim walka, tracenie wiary, krzyki na tę kurewską grę, walka o utrzymanie i tak dalej? :/

Odnośnik do komentarza

Tak z perspektyki starego pryka, który pamięta powołania piłkarzy np. Hutnika Kraków xd to jak patrze na kadrę naszą, to nie wierzę.

Jakby mi ktoś powiedział, nie wiem, 20 lat temu, że kiedyś w ataku będą grały "dziewiątki" Bayernu i Ajaxu (!!! - to chyba wtedy wincy robiło na wyobraźnię), w bramce będzie się o miejsce biło dwóch bramkarzy z Premiership i jeden z Romy, a czwartym jest kolo ze Stuttgartu, to bym zwariował :D A na dobitkę, jakby mi powiedzieli, że środkiem pola rządzi piłkarz wybrany do 11 sezonu La Liga, to bym się popukał w głowę :]

Młodzieży, żyjecie w pięknych reprezentacyjnie czasach ;) ;)

Odnośnik do komentarza

Tak z perspektyki starego pryka, który pamięta powołania piłkarzy np. Hutnika Kraków xd to jak patrze na kadrę naszą, to nie wierzę.

Jakby mi ktoś powiedział, nie wiem, 20 lat temu, że kiedyś w ataku będą grały "dziewiątki" Bayernu i Ajaxu (!!! - to chyba wtedy wincy robiło na wyobraźnię), w bramce będzie się o miejsce biło dwóch bramkarzy z Premiership i jeden z Romy, a czwartym jest kolo ze Stuttgartu, to bym zwariował :D A na dobitkę, jakby mi powiedzieli, że środkiem pola rządzi piłkarz wybrany do 11 sezonu La Liga, to bym się popukał w głowę :]

Młodzieży, żyjecie w pięknych reprezentacyjnie czasach ;) ;)

ale trenerem nadal jest nieudacznik ze Ślunska xD
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...