Skocz do zawartości

Marynia wkracza w Wieki Średnie


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

już boli mnie wątroba ...

ja sie postaram byc w cugu, bo dwa tygodnie wczesniej mam wesele brata :D

 

żart, w ten weekend ostatnie alko chyba

 

 

Kurczę, jak mam upgrae'ować bebechy kompa, żeby mi jakieś najnowsze rugby poszło (Rugby 15, czy Rugby League Live 3), to może sobie lepiej na konsolę nazbierać? :-k

a jakie to ma wymagania ? dasz jakiś link ? zaraz coś zmontujemy :ninja:
Odnośnik do komentarza

 

Kurczę, jak mam upgrae'ować bebechy kompa, żeby mi jakieś najnowsze rugby poszło (Rugby 15, czy Rugby League Live 3), to może sobie lepiej na konsolę nazbierać? :-k

a jakie to ma wymagania ? dasz jakiś link ? zaraz coś zmontujemy :ninja:

 

 

Eeee, ale ja szukam usprawiedliwienia, żeby sobie PS3 kupić, a nie upgrade'ować kompa :P ;)

Odnośnik do komentarza

 

Bo to suma z 5 lat ostatnich, widocznie minęło 5 lat od jakiejś inwestycji.

W ciągu pięciu lat miałem jeden sezon na "zero", a pozostałe to też spory zarobek. Inwestycje to raz rozbudowa bazy treningowej i akademii, ale to jakieś ogromne pieniądze nie były.

 

Może zaraz dostaniesz info, że wybudują Ci nowy stadion? ;)

Odnośnik do komentarza

 

Gabe, tylko kupując konsolę najpierw sprawdź dostęp do telewizora ;) Żeby Ci nie zostały na granie godziny 1:00 do 5:20 ;)

 

Wezmę z dwoma padami ;)

 

A Chirurgów można oglądać równie dobrze na starym pececie przecież :P

 

 

W Saturnie niezłe promo jest, ps4 1TB, ps tv, 2 pady, fifa 15 za 1999zł. Sam wczoraj skorzystałem.

Odnośnik do komentarza

 

 

Bo to suma z 5 lat ostatnich, widocznie minęło 5 lat od jakiejś inwestycji.

W ciągu pięciu lat miałem jeden sezon na "zero", a pozostałe to też spory zarobek. Inwestycje to raz rozbudowa bazy treningowej i akademii, ale to jakieś ogromne pieniądze nie były.

 

Może zaraz dostaniesz info, że wybudują Ci nowy stadion? ;)

 

Alvalade jest spore i dość nowe :P. No cóż zobaczymy, najwyżej zimą kolejne sprzedaże będą :D.

Odnośnik do komentarza

 

 

Gabe, tylko kupując konsolę najpierw sprawdź dostęp do telewizora ;) Żeby Ci nie zostały na granie godziny 1:00 do 5:20 ;)

Wezmę z dwoma padami ;)

 

A Chirurgów można oglądać równie dobrze na starym pececie przecież :P

 

W Saturnie niezłe promo jest, ps4 1TB, ps tv, 2 pady, fifa 15 za 1999zł. Sam wczoraj skorzystałem.

 

ps tv ?
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...