Skocz do zawartości

Marynia wycofuje się rakiem z 475 banów


Meler

Kto z członków MT jest poważny?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Lucas, wiem, że mi wyskoczysz tekstem o kijach, kołkach czy chuj wie czym jeszcze, ale mimo to coś Ci powiem. Pierdol się. Jebie mnie czy zdajesz sobie sprawę czy nie, ale niewyobrażalnie żenujący jesteś w tym momencie. Tym razem nawet do kwadratu, bo w mojej dyskusji z beeresem nie padła nawet wzmianka o Jagiellonii. Ale chuj z tym, lepiej być ciołkiem, który będzie ślepo jebał plusy osobie, która się w czymś nie zgadza z FYM-em. Także, raz jeszcze, bez kijów i na luzie... pierdol się ;)

I niech mu chuj błogosławi?

Odnośnik do komentarza

 

 

FYM, autodiss? ;)

 

?

 

któryś już raz próbujesz udowadniać brak przysłowiowego kija w dupie, tylko za każdym razem wychodzi strasznie chujowo, czym potwierdzasz obiegową opinię. Tak wiem, masz to w dupie :keke: jak zawsze ;)

A co do tematu ligi tureckiej, to żaden polski piłkarz się tam nie wypromował, Grosik jakiejś wielkiej kariery nie robi.

 

 

Ani pierwszy raz, ani drugi, ani dziesiąty. Nic nie muszę udowadniać i tego nie robię. Pisałem już, że za długo jestem na CMF żeby zawracać sobie głowę, że komuś na niedojebanie mózgowe się na krótszą lub dłuższą chwilę zebrało. Lepszy kij w dupie (którego nie mam) niż budyń zamiast zwojów mózgowych. Będę miał ochotę, to się odgryzę. Nie będę miał, to nie.

 

Nigdzie nie napisałem, że Grosicki robi wielką karierę. Tylko, że grą w lidze tureckiej wypromował się na transfer do Francji, co było zgodne z kryteriami podanymi przez beeresa.

Odnośnik do komentarza

Opowiem wam bajeczkę na dobranoc.

 

Półfinał Pucharu Ligi. Derby Manchesteru. Przyjechaliśmy na Old Trafford i dostaliśmy trójkę w dupę po chujowym meczu całej drużyny. Rewanż u nas na Ettihad. Patrzę - United sra w gacie i broni wyniku - 4-5-1! No to dawaj na hurra! Attacking i jazda od pierwszego gwizdka. Po 9 minutach (!!!) było już 3:0 dla nas. Potem jeszcze dwa gole. W końcówce tracimy jednego, ale frajerzy zza miedzy nie mają już szans. To my gramy w finale.

Odnośnik do komentarza

To obejrzyj ten filmik choćby. Ludzie pytani jaką partię popierają to tak a) wyborcy PO się dopytują czy koniecznie muszą itd. b) ci z PiSu raczej dość pewnie odpowiadają, momentami czuć wręcz dumę :-k.

 

Oczywiście to tylko ankieta Pikio.pl na kilku osobach i ciężko określić ich grupą reprezentatywną :P.

Odnośnik do komentarza

Kuuurwa wszyscy jacy eksperci z kijami w dupie, tutaj nie tak ruszył brwią i to wynudziło, tutaj się zesrał ćwierć sekundy za późno i zepsuł klimat.

Mimo wad bardzo fajna rzecz do oglądania, polecam drugi sezon. Spokojnie jedna z lepszych produkcji w tym klimacie zawsze. Z uesańskich produkcji pierwszy sezon The Killing warciejszy obejrzenia i nic innego mi do głowy nie przychodzi.

Odnośnik do komentarza

Kuuurwa wszyscy jacy wszyscy eksperci z kijami w dupie, tutaj nie tak ruszył brwią i to wynudziło, tutaj się zesrał ćwierć sekundy za późno i zepsuł klimat.

Mimo wad bardzo fajna rzecz do oglądania, polecam drugi sezon. Spokojnie jedna z lepszych produkcji w tym klimacie zawsze. Z uesańskich produkcji pierwszy sezon The Killing warciejszy obejrzenia i nic innego mi do głowy nie przychodzi.

na 'zjadliwy' serial szkoda czasu. 8 odcinków i ok 8,5h? bez jaj!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...