Skocz do zawartości

Marynia wycofuje się rakiem z 475 banów


Meler

Kto z członków MT jest poważny?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj gruby koleś z korpo wypił tylko dwie butelki nestea

naturalnie, nie to co ta chemiczna tfu tfu kola

Czy cofnięty rozgrywający wsparcie to gracz, który spełni zadanie defensywnego w parze środkowych pomocników? Teoretycznie nie powinien za bardzo się wiercić bez piłki i nie powinien też wychodzić bardzo do przodu, ale nie wiem, czy zwyczajnie nie trzeba mieć kogoś z rolą obrona i chuj :-k.

Bo jeszcze mam teraz taki pomysł http://i.imgur.com/NcKk3bK.jpg, Arnautovic nawala wrzutki, Rotariu niejako zabezpiecza agresywnego ofensywnie van Ginkela i nie jest bardzo wysoko, więc PIeters może wtedy być głównie obrońcą. Trochę sobie kastruję lewe skrzydło by wzmocnić obronę.

Odnośnik do komentarza

 

No jak wsparcie to wspiera bardziej ofensywnych graczy czyli gra bliżej nich.

No ale jak cofnięty to raczej jest cofnięty. I weź tu kurwa zrozum fma, czyli chujnia, musi być obrona.

 

Ale to się nie wyklucza, cofnięty rozgrywający to przecież raczej styl gry, a nie miejsce na boisku. Miejsce jest co najwyżej akcydentalną wypadkową tego stylu.

Odnośnik do komentarza

Pytanie względem czego jest cofnięty, ja to sobie wyobrażam, że względem wysuniętego rozgrywającego, czyli nie powinien być zbyt ofensywny, raczej dyktować tempo gry z głębi pola. To zawsze pozwalałoby mu na bycie pierwszą poważną zaporą w przypadku straty piłki na połowie rywala.

Odnośnik do komentarza

Pytanie względem czego jest cofnięty, ja to sobie wyobrażam, że względem wysuniętego rozgrywającego, czyli nie powinien być zbyt ofensywny, raczej dyktować tempo gry z głębi pola. To zawsze pozwalałoby mu na bycie pierwszą poważną zaporą w przypadku straty piłki na połowie rywala.

Nie wiem po co tak kombinować, zapora to bardziej zwykły defensywny pomocnik. Mnie się wydaje, że taki DLP jak poczuje klepkę to za nią pójdzie do przodu, w końcu jego rolą jest rozgrywać tę piłę. Zresztą, najłatwiej jest po prostu zobaczyć na statystykach pomeczowych średnią pozycję w meczu i ilość zrywów do przodu tego zioma (jest chyba coś takiego, czy mi się pokićkało?).

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do osób zorientowanych w sieciach komórkowych. Jeżeli chciałbym nabyć kartę NanoSIM (po prostu kupić, a nie wymienić) to wszystkie salony oferują taką operację "od ręki"? I o ile takie karty są droższe od innych (czy w ogóle są)? Czy to tylko zależy czy kupuję starter z saldem początkowym 30, 50, 100 zł?

Odnośnik do komentarza

No właśnie abonament odpada, bo będę tego numeru używał może do końca miesiąca. Dlatego musi to być jakiś starter. Do tego zastanawiam się, czy to może zależeć od salonu i jego wielkości, bo jednak Włocławek to nie Warszawa.

 

Po prostu odrzucam jakiekolwiek tournee po salonach. W taką pogodę może być średnio.

Odnośnik do komentarza

 

Ja w Bundeslidze zacząłem od dwóch porażek i remisu, zmieniłem taktykę z ofensywnego 4-3-3 na coś bardziej wyważonego i od razu wygrana w derbach Berlina ;).

Derby rządzą się swoimi prawami :profesor:

 

 

Pewnie tak, ale teraz drugie zwycięstwo - 1:0 z TSV :D.

Odnośnik do komentarza

No właśnie abonament odpada, bo będę tego numeru używał może do końca miesiąca. Dlatego musi to być jakiś starter. Do tego zastanawiam się, czy to może zależeć od salonu i jego wielkości, bo jednak Włocławek to nie Warszawa.

 

Po prostu odrzucam jakiekolwiek tournee po salonach. W taką pogodę może być średnio.

Nano n a kartę cieżko dostać jako starter. Wymiana raczej płatna od 10 do 30 zł.
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...