Skocz do zawartości

Marynia wycofuje się rakiem z 475 banów


Meler

Kto z członków MT jest poważny?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

O właśnie, Lucas i zimny mieli grać :keke:

Właśnie przeczytałem w stosownym temacie, że awans z grupy mamy już zapewniony. Niby nieładnie się cieszyć z czyjegoś nieszczęścia, ale biorąc pod uwagę moje umiejętności, w normalnych okolicznościach trudno byłoby cokolwiek ugrać :keke:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o CSa to również przesiadłem się z wersji 1.6 i powiem tak: zmiany są ogromne, jak najbardziej na plus. Samo strzelanie jest w moim odczuciu bardziej ogarnięte. Grafika jak dla mnie jest cudna, choć na początku wgl map nie ogarniałem, bo troche zmienili od czasów 1.6 jak np. Inferno;]

Ale polecam się przesiąść, dużo więcej zabawy. No chyba że trafi się Rusek to pozdro :) Choć pochwale się że raz trafiłem na bardzo ogarniętego ziomeczka prosto z Moskwy :>

PS. ALLAH AKBAR ;]

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie zrozumiem ludzi,którzy grają w tego nowego kanterka SAMI bez żadnej ekipy ziomków. W 1.6 NS to jeszcze chuj,bo tam przeważnie wpadało się na serwer,gdzie grało 20 osób,a i tak każdy napierdalał sobie jak chciał chociaż można było się zgadać z kilkoma ludźmi i fajnie pograć. A teraz dobiera ci 4 śmieci,jakieś ruski czy inne polaki i nie dość,że się wkurwiasz,bo sam lamisz to jeszcze masz 4 idiotów wokół siebie i są najgorsi lub nie pomagają bynajmniej. I jak tu czerpać przyjemność jakąś z tego.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...