Skocz do zawartości

Marynia wycofuje się rakiem z 475 banów


Meler

Kto z członków MT jest poważny?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MitnickMike

>zostań zaproszony na grilla

>osładza to brak bytności na zlocie

>zadzwoń wczoraj

>michu gril 200% gitara

>wróc do domu z pracy o 19 i nie jeć na zlot

>o 23 coś pika hehe pewnie przypomnienie opłaty za kabluwke

>ić rano kupę, weź ze sobą telefon w celu przeczytania informacji na znanym portalu

>widź SMS z 23 gryl odwołany bo sie nie wyrobiliśmy

>pytam czy wy kurwa so zakrete żeby sie wyrabiac

>brak odpowiedzi

>brak profitu

>prawdopodobnie najgorsze użycie > ever

https://www.youtube.com/watch?v=zwS9DxTn5Hs

Odnośnik do komentarza

Strasznie to dla mnie wszystko nieintuicyjne, drzwi już doszedłem jak (chociaż jak mam na każdy piksel klikać i sprawdzać czy nie siedzą w nim trapy to łoborze), ale teraz nie wiem jak iść spać/odnowić sobie życie (już wyjszłem z świątyni do wioski). Czeka mnie mnóstwo wyzwań jak nie znudzi mi się bardzo szybko!

Odnośnik do komentarza

Sem Witteveen :wub:

Nie chcę zgadywac, ale jest chyba pierwszym piłkarzem mojego klubu, który w każdym z pięciu pierwszych sezonów strzelał 20+ bramek w lidze.

Jest dla mnie kosmiczną zagadką, dlaczego nikt go nie kupił za śmieszne 7M funtów, na które go wyceniam. Trochę wygląda to na przypadek Henki Larssona (obaj do Szkocji trafili z ligi holenderskiej)

 

Edyta - ma 24 lata :-k powinienem go wyceniać na 25M :-k

Odnośnik do komentarza

Co za pech. Gram w FIFĘ z Chelsea ligowy (ja Southampton), przegrywam 1:0, doprowadzam do remisu, znowu 2:1 dla nich, w 85 wyrównuje, potem w 89 mam karnego i oczywiście przestrzelam, ale później jadę akcję i gol, wygrywam 3:2... iiii... "program FIFA przestał działać" :|

 

A chciałem zrobić screena, bo miałem jeden celny strzał :D

Odnośnik do komentarza

Pecha to ja miałem na ostatnim zlocie :)

Mecz Pulek (Legia) - Michu (FCN) zakończył sie po kosmicznych emocjach 3-3, w dogrywce nie padły bramki, a w karnych wygrał Pulek. To jest jednocześnie najlepsza i najgorsza rzecz jaką doświadczyłem dzięki multiplayer :-k


och NBA ty przebiegła ligo, ukradłaś jeden z najlepszych numerów z 90's

A chciałbym to wprowadzić na Rugby Park

 

Get Ready For This

 

 

Fajnie by było jakby można zrobić "wejściówki" swoim zespołom :] I oczywiście hymn LM przy każdym meczu LM. To są tak niesamowite emocje, że powinny byc obligatoryjne ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...