Skocz do zawartości

Liverpool F.C - Przywrócić blask dawnej chwały [1]


Otto

Rekomendowane odpowiedzi

31765386362015139096.png

 


Ostatni sezon dla Liverpoolu był zimnym kubłem na głowę, gdyż po udanym sezonie The Reds pod wodzą Brendana Rodgersa przyszedł sezon kompromitacji, odpadnięcie w fazie grupowej Ligi Mistrzów, a zaraz potem pechowa porażka z drużyną z Turcji. Ale niestety to nie wszystkie przykłady, bo w poprzednim sezonie było ich wiele ... Amerykańscy właściciele postanowili coś zmienić, zaczęli od 'Bossa' czyli Brendana Rodgersa, kandydatów na następce było kilku, a faworytem do objęcia posady był nikt inny jak Rafa Benitez który to z Liverpoolem min. wygrał Ligę Mistrzów.


----------------------------------------------

'Zaskoczenie'

1914914.jpeg

 

Kandydatów było wielu, na pewno bardziej doświadczonych, ale włodarze The Reds zdecydowali postawić jednak na świeżą krew. Polski trener z Licencją Pro, były reprezentant Polski-Wojciech Otto, pewnie nawet polakom ta postać wiele nie mówi-reprezentant Polski? Otóż Otto wystąpił tylko jeden raz (całe 30 sekund).

----------------------------------------------

Klub: Liverpool F.C
Trener: Wojciech Otto
Sezon: I
Budżet: Około 40 mln

----------------------------------------------

Okres przygotowawczy [Część I]

Na początku Lipca klub z miasta Beatelsów wybrał się na tournee po USA gdzie rozegrał 3 mecze

1914917.jpeg

 

Opisy meczów

9636.png Seattle 0:3 Liverpool 31.png

Mecz jednostronny, drużyna z Seattle nie istniała.

------

1247.png Colorado Rapids 2:3 Liverpool 31.png

Ku zaskoczeniu wielu kibiców to Colorado po pierwszej połowie prowadziło, i to aż 2:0. Liverpool grał słabo i mało kreatywnie. Druga połowa to inna historia-szybki come-back po bramkach Balotelliego i Lamberta, a w 93 minucie drugą bramką w meczu popisał się były zawodnik świętych [Lambert] tym samym odbierając nadzieję amerykanom na korzystny wynik.

------

4291.png Portland Timbers 1:3 Liverpool 31.png

Mecz bez historii-Dominacja The Reds

 

----------------------------------------------

NA początku pragnę poinformować że jeśli Wam nie pasuje taka forma opisu, to poprostu napiszcie bo wiem że większość osób skupia się duuużo bardziej na tekśćie :) Mam nadzieję że wam się spodoba :D
PS.Na tym forum karierę miałem już prezentować za czasów FMa 14 co może potwierdzić Makk którego pozdrawiam, lecz nie miałem oryginalnej wersji FMa na szczęśce w tym roku już mam :D
Specjalne podziękowanie dla JEzovskiego dzięki któremu wgl prezentuje karierę :P

Edytowane przez MaKK
Do lewej wyrównanie, obrazki w spoiler
Odnośnik do komentarza

31765386362015139096.png


1914972.jpeg

 

vs.Sampdoria (2:1)

 

Mecz bardzo wyrównany, choć oba zespoły nie wyszły w najmocniejszych składach kibice na Anfield mieli co oklaskiwać. Dwie bramki zdobył Ings, który to został wybrany zawodnikiem meczu

 

vs.Ternana (1:2)vs.Columbus (0:3)

 

Dwa bliźniacze mecze w których świeżo upieczony szkoleniowiec The Reds dał szansę zawodnikom z drużyn U-21/U-18, najlepiej spisał się młody talent Jordon Ibe uzyskując notę odpowiednio 7.3 oraz 6.8

 

 

9443020.png

 

 

Zapowiedź

Na inaugurację sezonu drużyna The Reds mierzyła się z ekipą Crystal Palace. Liverpool mimo nieudanego poprzedniego sezonu był zdecydowanym faworytem, lecz wszyscy wiemy że piłkarze Alana Pardew nie raz sprawiali niespodzianki. Jak potoczyło się dzisiejsze spotkanie? Przekonamy się za chwilę. Zapraszam do krótkiego opisu meczu

 

1915102.jpeg

 

 

Opis meczu

Liverpool od początku spotkania wyszedł z założenia że po prostu musi wygrać ten mecz, już od pierwszego gwizdka Pana Foy'a The Reds zepchnęli rywala do głębokiej defensywy. Pierwsza groźniejsza akcja Liverpoolczyków jednak zakończyła się jękiem i rozczarowaniem a trybunach bowiem Super Mario popisał się fenomenalnym strzałem który to nieszczęśliwie odbił się od poprzeczki a później wylądował na linii co potwierdziła technologia Goal-Line. Kwadrans przed zakończeniem pierwszej połowy zimną krew zachował młody Serb Lazar Marković [31'] który to stanął w oko w oko z bramkarzem drużyny przeciwnej, rezultat? Zwycięska bramka i 3 punkty jadą na Anfield!

1915112.jpeg

 

Do klubu dołączyli:

1915159.jpeg1915162.jpeg1915163.jpeg1915164.jpeg

 

 

Od lewej:

Aaron Cresswel [ANG], Jordan Rhodes[ANG], Lucas Romero [ARG]. Chancel Mbemba [KONGO]

 

Dane Zawodników

 

Aaron Cresswell

 

Urodzony:15 gru 1989 w Liverpoolu. Pozycja: [LO]

 

Poprzedni klub: [WHU]

 

Cena: [17mln]

 

Jordan Rhodes 5 luty 1990 w Oldham

 

Pozycja: [N]

 

Poprzedni klub: [blackburn Rvrs]

 

Cena: [12,25 mln]

 

Lucas Romero

 

Urodzony: 18 kwi 1994 w Loma Hermosa

 

Pozycja: [ŚPD] Poprzedni klub: [Velez]

 

Cena: [12,5 mln]

Chancel Mbemba

 

Urodzony: 8 sie 1994 w Khnisasa

Pozycja: [ŚO]

Poprzedni klub: [Anderlecht]

 

Cena: [9,5 mln]

 

W przedsezonowym okienku transferowym Otto przeprowadził 4 bardzo perspektywiczne transfery. Kupno Rhodesa ma załatać dziurę w razie kontuzji Daniela Sturridga, były zawodnik Blackburn prawdopodobnie pójdzie na wypożyczenie z opcją ściągnięcia w każdej chwili. Aaron Cresswell to załatanie dziury po odejściu Enrique, o skład będzie walczył z Moreno. Lucas Romero ma zastąpić samego Stevena Gerrarda,a Mbemba to młody perspektywiczny gracz zakupiony w razie słabszej formy obrony The Reds.

Z klubu odeszli:

1915175.jpeg

 

---------------------------------------------------

A więc to na tyle w tej apce, wiem że jeszcze nie wszystko trzyma się kupy lecz od następnej apki powinno się wszystko ustabilizować, dajcie znać jak estetyka i transfery :)

#YNWA

PS. Napiszcie co chcecie zobaczyć w następnej apce :>


Ważne: apkę robiłem na telefonie, nie mam możliwości podglądu, jeśli chcecie możecie pominąć tą kwestie, i nie zwrócić na to uwagi
Edytowane przez MaKK
Obrazki w spoiler, wyrównanie do lewej
Odnośnik do komentarza

Słowo wstępu

Od tej aktualizacji postanowiłem że zmienię styl opisywania kariery. Jak to będzie wyglądało? Każdą aktualizację podziele na kilka części, w tym przypadku kadra,wyniki,grupa LE,kontuzje. W komentarzu zachęcam do dania znać jak się podoba/czy się w
ogóle podoba.


31765386362015139096.png

 

Kadra 2015

BR

Simon Mignolet Adam Bogdan

Obrona

Martin Skrtel Dejan Lovren Mamadou Sakho Kolo Toure Alberto Moreno Javi Manquillo Nathaniel Clyne Aaron Cresswell

Pomoc

Lucas Romero Lucas Leiva Emre Can Phillippe Coutinho Adam Lallana Roberto Firmino James Milner Ryan Kent Jordon Ibe Divock Origi

Napad

Daniel Sturrigde Danny Ings MArio Balotelli Jordan Rhodes Rickie Lambert


Wyniki


9443020.png

 

1915462.jpeg

 

Opis meczu

Obie drużyny mecz rozpoczęły z dużym respektem do przeciwnika, co nie obeszło się bez konsekwencji bowiem dla kibiców mecz zaczął się 10 minut później. Niestety ale plany Polskiego szkoleniowca Wojciecha Otto legły w gruzach już w 15 minucie kiedy to po ostrym faulu Demichelisa, Jordan Henderson (Naciągnięcie mięśnia czworogłowego) był zmuszony zejść z boiska,a Argentyńczyk mimo protestu wszystkich nie został ukarany nawet żółtym kartonikiem. W 32 minucie Liverpool miał sporo szczęścia, bowiem Kun Aguero nie wykorzystał prezentu jakiego dostał od byłego zawodnika The Cityzens James'a Milnera. W 90 minucie rajd prawą flanką Nathaniela Clyne'a bez pardonu przerwał Yaya Toure, lecz i to uszło City na sucho, bowiem sędzia tego meczu Pan Pawson nie dopatrzył się przewinienia, a Nathaniel Clyne w skutek wejścia reprezentanta WKS'u musiał zejść z boiska na wskutek kontuzji.

1915468.jpeg

 

Opis meczu

Dla wszystkich kibiców na świecie mecz rozpoczął się już na konferencji prasowej, kiedy to wojna się rozpoczęła-nie między zawodnikami, nie między kibicami. Lecz między menadżerami, bowiem Portugalczyk najzwyczajniej w świecie zaczął obrażać Polaka, a to że niedoświadczony, a to że klub jakiś taki amatorski prowadzi, jednym słowem wyśmiewał go, Polak natomiast odpowiadał krótko-dał mu do zrozumienia że nie przejmuje się jego idiotycznymi gierkami, i woli się skupić na meczu, tak też zrobił bo aż do rozpoczęcia spotkania nie pojawiał się na konferencjach. Podobnie jak w poprzednim meczu Liverpool zaczął spotkanie pechowo, zawodnik Chelsea a mianowicie Branislav Ivanovic ostrym wejściem 'skosił' Martina Skrtela, i w ten sposób Liverpool stracił kolejnego zawodnika, w przeciwieństwie do poprzedniego meczu, sędzia spotkania-Pan Foy ukarał zawodnika żółtym kartonikiem. Jednak nawet i kartka nie nauczyła The Blues, Diego Costa brutalnym wejściem dał do zrozumienia że w tym meczu już nie chodzi tylko o wynik, przynajmniej ekipie 'The special one' a z boiska musiał zejść Dejan Lovren, czyli drugi środkowy obrońca ekipy Polaka. Plany były kompletnie pokrzyżowane, bo gdyby mecz ułożył się źle, Otto nie miałby nawet jak zareagować. Liverpool mimo wielu prowokacji z strony zawodników drużyny przeciwnej, grał w piłkę-dalej, co się opłaciło bo w 62 minucie nowy nabytek The Reds Danny Ings dał prowadzenie Liverpoolczykom, tym samym ustalił wynik spotkania. Oczywiście "wielki" Mourinho dalej konsekwentnie trzymał się swojej taktyki "Mimo że przegraliśmy, byliśmy lepsi, a Otto? Ten menadżer w Polskiej lidze nie mógłby się odnaleźć, zobaczycie-za pare lat spuści ten klub do Championship", oczywiście spotkało się to z falą krytyki i wyśmiewania przez 'fejsbukowiczów'

Grupa LE/Ciekawostka z LM

Dzień po meczu z Chelsea przedstawiciele The Reds byli zmuszenie do pojechania na losowanie grup Ligi Europejskiej w Nyonie. Grupa na jaką trafił Liverpool.

 

1915471.jpeg

 

Jako ciekawostkę podam uczestnictwo POLSKIEGO KLUBU W LIDZE MISTRZÓW, tak jest LEch Poznań przebrnął przez wszystkie przeszkody-Przypadek ? Niestety szczęście im nie dopisało bowiem są w jednej grupie z United i Realem.

--------------------

To na tyle w tej aktualizacji, mam nadzieję że Wam się podoba i z każdą apką jest lepiej. Zachęcam do komentowania, bo ostatnich mało tych ocen :/ Dajcie znać jak się podoba nowy styl, zostawić ?

Edytowane przez MaKK
Wyrównanie do lewej, spoilery
Odnośnik do komentarza

Słowo wstępu


Od tej aktualizacji postanowiłem że zmienię styl opisywania kariery. Jak to będzie wyglądało? Każdą aktualizację podziele na kilka części, w tym przypadku kadra,wyniki,grupa LE,kontuzje. W komentarzu zachęcam do dania znać jak się podoba/czy się w
ogóle podoba.


31765386362015139096.png

 

Kadra 2015

BR

Simon Mignolet Adam Bogdan

Obrona


Martin Skrtel Dejan Lovren Mamadou Sakho Kolo Toure Alberto Moreno Javi Manquillo Nathaniel Clyne Aaron Cresswell


Pomoc


Lucas Romero Lucas Leiva Emre Can Phillippe Coutinho Adam Lallana Roberto Firmino James Milner Ryan Kent Jordon Ibe Divock Origi


Napad


Daniel Sturrigde Danny Ings MArio Balotelli Jordan Rhodes Rickie Lambert



Wyniki



 

9443020.png

 

 

1915462.jpeg

 

 

Opis meczu

Obie drużyny mecz rozpoczęły z dużym respektem do przeciwnika, co nie obeszło się bez konsekwencji bowiem dla kibiców mecz zaczął się 10 minut później. Niestety ale plany Polskiego szkoleniowca, Wojciecha Otto legły w gruzach już w 15 minucie kiedy to po ostrym faulu Demichelisa, Jordan Henderson (Naciągnięcie mięśnia czworogłowego) był zmuszony zejść z boiska,a Argentyńczyk mimo protestu wszystkich nie został ukarany nawet żółtym kartonikiem. W 32 minucie Liverpool miał sporo szczęścia, bowiem Kun Aguero nie wykorzystał prezentu jakiego dostał od byłego zawodnika The Cityzens, Jamesa Milnera. W 90 minucie rajd prawą flanką Nathaniela Clyne'a bez pardonu przerwał Yaya Toure, lecz i to uszło City na sucho, bowiem sędzia tego meczu Pan Pawson nie dopatrzył się przewinienia, a Nathaniel Clyne w skutek wejścia reprezentanta WKS'u musiał zejść z boiska na wskutek kontuzji.

1915468.jpeg

 

Opis meczu


Dla wszystkich kibiców na świecie mecz rozpoczął się już na konferencji prasowej, kiedy to wojna się rozpoczęła-nie między zawodnikami, nie między kibicami. Lecz między menadżerami, bowiem Portugalczyk najzwyczajniej w świecie zaczął obrażać Polaka, a to że niedoświadczony, a to że klub jakiś taki amatorski prowadzi, jednym słowem wyśmiewał go, Polak natomiast nie był skory do kontynuacji rozmów na linii Mou i Otto, lecz dał mu do zrozumienia że nie przejmuje się jego idiotycznymi gierkami, i woli się skupić na meczu, tak też zrobił bo aż do rozpoczęcia spotkania nie pojawiał się na konferencjach. Podobnie jak w poprzednim meczu Liverpool zaczął spotkanie pechowo, zawodnik Chelsea a mianowicie Branislav Ivanovic ostrym wejściem ;'skosił' Martina Skrtela, i w ten sposób Liverpool stracił kolejnego zawodnika, w przeciwieństwie do poprzedniego meczu, sędzia spotkania-Pan Foy ukarał zawodnika żółtym kartonikiem. Jednak nawet i kartka nie nauczyła piłkarzy The Blues, Diego Costa brutalnym wejściem dał do zrozumienia że w tym meczu już nie chodzi tylko o wynik, przynajmniej ekipie 'The special one' a z boiska musiał zejść Dejan Lovren, czyli drugi środkowy obrońca ekipy Polaka. Plany były kompletnie pokrzyżowane, bo gdyby mecz ułożył się źle, Otto nie miałby nawet jak zareagować. Liverpool mimo wielu prowokacji z strony zawodników drużyny przeciwnej, grał w piłkę-dalej, co się opłaciło bo w 62 minucie nowy nabytek The Reds, Danny Ings dał prowadzenie Liverpoolczykom, tym samym ustalił wynik spotkania. Oczywiście "wielki" Mourinho dalej konsekwentnie trzymał się swojej taktyki "Mimo że przegraliśmy, byliśmy lepsi, a Otto? Ten menadżer w Polskiej lidze nie mógłby się odnaleźć, zobaczycie-za pare lat spuści ten klub do Championship", oczywiście spotkało się to z falą krytyki i wyśmiewania przez 'fejsbukowiczów'

Grupa LE/Ciekawostka z LM

Dzień po meczu z Chelsea przedstawiciele The Reds byli zmuszenie do pojechania na losowanie grup Ligi Europejskiej w Nyonie. Grupa na jaką trafił Liverpool.

 

1915471.jpeg

 

Jako ciekawostkę podam uczestnictwo POLSKIEGO KLUBU W LIDZE MISTRZÓW, tak jest LEch Poznań przebrnął przez wszystkie przeszkody-Przypadek ? Niestety szczęście im nie dopisało bowiem są w jednej grupie z United i Realem.

--------------------

To na tyle w tej aktualizacji, mam nadzieję że Wam się podoba i z każdą apką jest lepiej. Zachęcam do komentowania, bo ostatnich mało tych ocen :/ Dajcie znać jak się podoba nowy styl, zostawić ? PS. Przez przypadek 2 razy dałem scoreboard Chelsea, za co gorąco przepraszam. Z The Blues wygrałem 1:0. Jeszcze jedna kwestia, jeśli odstępy nie występują, nie jest to moja wina, lecz postaram się to jutro czy pojutrze poprawić :)

Edytowane przez MaKK
Wyrównanie do lewej, spoilery
Odnośnik do komentarza

Ja już wcześniej pisałem. ze jest ok i czytam z zaciekawieniem ;-) w FM -ie Polski klub w Cl to norma. He. W relu już tak raczej w tym sezonie to nie będzie. Co do kadry zespołu to przydałoby się kilka słów o tym kogo widzisz w pierwszym składzie itp. Może też jakiś screen graczy, szczególnie nowych. Mam nadzieje, ze pociagniesz kilka, czy kilkanaście sezonów. W sumie rób swoje, a i komentarze itp przyjdą bo proszenie o nie w każdym poście to nachalne :O

Odnośnik do komentarza

@Rafał_Dziubas

Wielkie dzięki za ocenę. Nie pisałem nic o tym kto bd grał bo cały czas rotuje składem, gra każdy kto jest zdrowy :) Czy pociągne kilkanaści sezonów? To zależy od FMa 16, ogólnie Liverpoolem gram zawsze gdyż po prostu kocham ten klub, lecz wcześniej grałem nim w Fifie, i zawsze kilka sezonów było :D A co do pisania na końcu 'zapraszam do oceny' po prostu chce zachecić ludzi żeby zostawili ocene, napisali jakies rady czy coś-a pozatym jedna apka trochr czasu mi zajmuje więc fajnie mieć jakies wynagrodzenie, w tym przypadku komenta :D

Odnośnik do komentarza

 

31765386362015139096.png

 

 

9443020.png

 

Na początek prezentujemy Państwu, ostatnie 10 meczy jakie rozegrał Liverpool w ostatnim czasie.

 

1916977.jpeg

 

Na załączonym obrazku możemy zauważyć widoczny spadek formy. Przez cały miesiąc Liverpool był liderem Premier League pod względem kontuzji w zespole (8), nie były to kontuzje zwykłych graczy, lecz w znaczącej częsci podstawowych. Poniżej opiszemy krótko każdy mecz, zapraszam:

vs.WBA

Mecz od początku był w pełni kontrolowany przez LFC, były sytuacje, lecz nie były zamieniane na bramki. Dopiero w 37 minucie pięknym strzałem z dystansu popisał się nowy nabytek LFC-Firmino. Dokładnie 2 minuty przed zakończeniem połowy Ings z 10 metrów nie dał szans bramkarzowi WBA. Od początku drugiej połowy West Brom próbował przycisnąć Liverpoolczyków-nie skuteczne, bowiem Simon Mignolet bronił jak w transie. Gdy Liverpool przejął inicjatywę, znów było gorąco pod bramką gospodarzy. W 81 minucie swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Ings, tym samym dostając MVP tego meczu.

vs.Krasnodar

Dla Liverpoolczyków mecz rozpoczął się fenomenalnie, bowiem debiutujący w zespole Jordan Rhodes popisał się instynktem napastnika, i zdobył bramkę otwierającą ten mecz. Jednak później nie było już tak kolorowo, skazywany na porażke Krasnodar konsekwentnie grał swoją piłkę i to właśnie Rosjanie stawiali warunki tego meczu. W 38 minucie błąd defensywy The Reds wykorzystał Pereyra. A 5 minut po rozpoczęciu drugiej połowy Ari wykazał się niezwykłą precyzją, bowiem bramki z rzutu wolnego-zdarzają się rzadko. A zwłaszcza w FMie :)
vs.Newcastle

Ku zaskoczeniu wszystkich, to teoretycznie Newcastle było faworytem tego meczu, bowiem zajmowali świetne drugie miejsce. Sam w sobie mecz był nudny, lecz były przebłyski. W 58 minucie debiutant Ryan Kent zaskoczył Krula i z około 20 metrów huknął nie do obrony. 30 minut później odpowiedział Wijnaldum.

vs.Man City

Liverpool na ten mecz wystawił kompletnie rezerwowy skład, bowiem grał zawodnikami z drużyny U-18 (Wyjątki:Milner,Bogdan), ku zaskoczeniu większości tu młodzi Liverpoolczycy przez pierwszą połowę dyktowali warunki. Dopiero w końcówce meczu Liverpool padł-padł kondycyjnie bowiem w końcówce nie nadążali nad The Cityzens, co przełożyło się na błędy w obronie. 88 minuta-Edin Dżeko (p) 89,91 minuta-Nasri. Mimo 'ostrych batów' Liverpoowi U-18 należą się brawa, które zresztą dostał zaraz po meczu.

vs.Arsenal

Wielki mecz, lider tabeli Arsenal, z wtedy obecnie 3 Liverpoolem. Od początku można było oglądać niesamowicie szybkie spotkanie, pełne wielu akcji. Niestety (dla LFC) ale jedyna bramka padła dopiero w 78 minucie po samotnym rajdzie Alexisa Sancheza wykończonym strzałem.

Reszty meczów nie będę opisywał z tego względu że nie było w nich nic ciekawego. Mam nadzieję że nikt się nie obrazi ;]

A oto TOP3 transferów z każdej czołowej ligi.

 

 

1916996.jpeg

1916994.jpeg

1916997.jpeg

1916999.jpeg

1917000.jpeg

Za niedokładne wycięcie screenów przepraszam, niechce mi się z tym bawić żeby było to idealnie co do centymetra ;]

 

 

A oto tabela BPL/LE

 

1917002.jpeg

 

--------------------------------------------

To na tyle w dzisiejszej apce, mam nadzieję że się spodobało.NA 20 miejscu jest WBA

Edytowane przez MaKK
Wyrównanie do lewej, spoilery
Odnośnik do komentarza

 

31765386362015139096.png

 

 

1917200.jpeg

 

1123.png Norwich 0:0 Liverpool31.png

Mecz na bardzo słabym poziomie, praktycznie 0 akcji.

 

1917202.jpeg

 

6195.png Napoli 2:1 Liverpool 31.png

Od początku mecz stał na bardzo wysokim poziomie, obie drużyny dążyły do objęcia prowadzenia, gdyż tylko zwycięstwo mogło zbliżyć ich do upragnionego wyjścia z grupy. W 36 minucie drużyna z Neapolu objęła prowadzenie bo składnej akcji całego zespołu [bramka:Higuain], i w tym momencie to Włosi byli w świetnej sytuacji


 

1917205.jpeg

 

31.pngLiverpool 0:0 Man UTD 985.png

Derby Anglii-Wielki mecz. Liverpool [5] mierzył się z Czerwonymi Diabłami [6]. Od początku kibice na Anfield byli świadkami świetnego widowiska. Mecz toczył się w naprawdę szybkim tempie, lecz niestety były tego konsekwencje. Boisko za sprawą kontuzji opuścili:Daniel Sturridge, Wayne Rooney

 

1917209.jpeg

 

29.png Everton 1:0 Liverpool 31.png

Na nieszczęście Liverpoolczyków, to The Toffies byli w tym spotkaniu drużyną lepszą. Gdy w 48 minucie za sprawą Romelu Lukaku Everton objął prowadzenie, gra The Reds zaczęłą się sypać. Akcje bramkowe kończyły się na 16 metrze. Jedynym zawodnikiem wartym polecenia w tym meczu (z strony The Reds) był Belg-Simon Mignolet, jednak sam meczu nie wygra.


 

1917211.jpeg

 

Od nowego sezonu Asier Illaramendi zostanie zawodnikiem Liverpoolu. Oficjalnej ceny nie znamy, lecz podobno kwota oscylowała w okolicach 4 mln funtów. Jak podaje transfermarkt, młody Bask wart jest 7 mln


---------

Dajcie znać który z stylów prezentacji najbardziej się wam podoba.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...