Skocz do zawartości

Marynia Cztery Siedem Cztery: Czas Banów


Johniss

Kto do odstrzału?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

A ja dziś Lecha nie obejrzę, bo gryll. Przegryw czy wygryw? :/

 

co w macie w tym poznaniu z grylem kurwa?

Dlaczego w Poznaniu akurat? Ja jako rodowity Azjata często tak piszę :-k.Patrząc na wynik to może i lepiej, że nie oglądałem.

 

 

Nie no, prawdziwy kibic nie ma co :)

Odnośnik do komentarza

No takiego półmetka nigdy nie miałem :O Co prawda odpadliśmy z Carling Cup, ale wygraliśmy 3:1 z Evertonem (H), 2:0 z Arsenalem (A), minimalna porażka z United 1:2 w ostatniej minucie (H), zwycięstwo z Chelsea 2:0 (A), porażka z Poolem 2:4 (A), zwycięstwo ze Spurs 3:2 (H) i remis z City 2:2 (A). Oczywiście na bank przejebie to w styczniu i lutym, zwłaszcza, że Lovren i Yoshida wypadli na 1,5 miesiąca, Shaw jest kontuzjowany jeszcze przez 2-3, a Fonte zawieszony na najbliższy mecz. Na szczęście nowy obrońca przychodzi 01.01.2015 i może przeżyje...

KMU4SuS.jpg

Odnośnik do komentarza

ej ale jakie finanse? to ile ty masz na wydanie? bo teraz całkiem serio

jajka 10szt - koło 5 zł

karkówka 500g - 7 zł

ser - zależy jaki

 

masz ketoze na chuje za grosze :D

jak mało kalorii do dodupczysz orzechów czy oliwy :)

Bardziej mi o koszt siłowni chodzi, jednak 110 zł miesięcznie, różnicy między tłustym a węglowodanowym jeszcze sobie nie liczyłem, ale niewykluczone, że masz rację. No tylko jak będzie okazja wódeczki się napić to trochę lipa, bo tłuszczowego alko jeszcze niezrobili :(. A kulturysta zostać nie zamierzam, wiec jakieś przyjemności wypadałoby w życiu mieć.
Odnośnik do komentarza

U mnie w Stuttgarcie mocno średnio. Po tym jak zmieniłem trochę grę przynajmniej na ten sezon, aby mnie nie wyrzucili (:P), postawiłem na grę skrzydłami, to FM zrobił psikusa i najpierw pierwszego prawoskrzydłowego kontuzjował sobie na 3 miesiące, teraz poprawił kontuzją u drugiego na 4 miesiące :)

 

Dalej trzeba będzie walczyć o puchary. Szkoda, że akurat teraz nadchodzi seria meczów typu "must win".

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...