Skocz do zawartości

Marynia Cztery Siedem Cztery: Czas Banów


Johniss

Kto do odstrzału?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

I co jest na końcu FM-a?

zimna wódeczka i dupeczki

 

To skoro już n razy przeszedłeś, to możesz zabrać na sobotę ;)

 

dupeczki zostają w Warszawie

 

w koncu co robimy ? jutro ma być kurewsko gorąco

 

pojęcia nie mam, zapomniałem wczoraj sprawdzić czy coś się dzieje ciekawego w łdz w weekend. Możemy skoczyć do Głowna na sparing Widzewa ;)

 

ciężkie będziesz miał życie na zlocie oj ciężkie
Odnośnik do komentarza

Też bym w Mordor pograł, ale czuję, że szybko bym się znudził takim siekaniem. Kiedyś grałem w taką fajną strategię ze świata LotR, ale zupełnie nie pamiętam nazwy :-k

 

Ale to nie jest tylko siekanie, sporo tam trzeba pokombinować, porobić za asasyna, postrzelać z łuku, wykorzystać kombosy itd. Bardzo często podczas walki trzeba spierdolić, zregenerować siły, zrobić zasadzkę (wybuchy, ogień), inaczej ciężko zasiekać 50 orków atakujących Cię naraz ;)

Odnośnik do komentarza

No i trzeba mieć anielsko cierpliwość, jak się wygeneruje wódz, który pojawia się w trakcie walki z innym wodzem, wyłania się z krzaków zza plecami z kuszo i ubija.

Ja miałem jednego takiego gagatka, przez te zasadzki wypierdolił na 20 level i był praktycznie niewrażliwy na obrażenia, a do tego miał zatrute bełty, więc jak tylko się pojawiał za plecami i strzelał, to byłem ubity. Musiałem specjalnie na niego polować, bo nie dawał mi spokoju.

Odnośnik do komentarza

Długie - nie. 29h zajęło mi przejście gry z wyrobieniem ok. 80% opcji dodatkowych. Sam główny wątek to pewnie ok. 20h.

Powtarzalne - nie do końca. Misje się różnią, nawet te dodatkowe zawsze wymagają od Ciebie innego skilla.

 

Zresztą czemu wzbraniasz się przed najlepszą grą 2014 roku według forumowiczów CMF? :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...