Skocz do zawartości

Marynia Cztery Siedem Cztery: Czas Banów


Johniss

Kto do odstrzału?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą Fallouty też mam wszystkie do przejścia ;) Ale nie wiem czy przemogę się, żeby wracać do 1 i 2, w które grałem mając naście lat... 3 kiedyś prawie przeszedłem, mam chyba jeszcze na drugim kompie swoje stare sejwy :-k Musiałem być już gdzieś mega blisko zakończenia, ale jakoś się znużyłem, wakacje minęły i poszło w zapomnienie :-k

Odnośnik do komentarza

Vami, jak natkniesz się na jakiś lokalny szkocki szalik to pamiętaj o mnie;)

 

Cena do 30zl/sztuka jak coś, od razu przelew zrobię jak coś znajdziesz. Ok? :)

Jade z mikrobagażem bez dopłaty. Najprawdopodobniej nic nie przywiozę. Sorry.

Odnośnik do komentarza

 

Jedynka jest osą, ale dość średnio się zestarzała, także musisz się zawziąć w sobie, młody padawanie :)

Zobaczymy, kiedyś się dość szybko zniechęcałem do gier, ale teraz mi weszła zawziętość i nie odpuszczam, jak zaczynam grę to muszę ją skończyć ;)

 

Z drugiej strony nie rozumiem jak możecie przechodzić jedną grę kilka razy :-k

 

FM'a przechodzę zawsze n razy i nigdy mi się nie nudzi :P
Odnośnik do komentarza

Chyba wolałem jak w poprzedniej pracy miałem okna i zjebany klimatyzator, można było w lato poczuć, że jest lato. A tak teraz siedzę cały dzień w biurze, ok. 20 stopni, trochę nawet marznę i nie mam pojęcia, że taka cudna pogoda jest za oknem :(

Odnośnik do komentarza

 

 

 

I co jest na końcu FM-a?

zimna wódeczka i dupeczki

 

To skoro już n razy przeszedłeś, to możesz zabrać na sobotę ;)

 

dupeczki zostają w Warszawie

 

w koncu co robimy ? jutro ma być kurewsko gorąco

 

pojęcia nie mam, zapomniałem wczoraj sprawdzić czy coś się dzieje ciekawego w łdz w weekend. Możemy skoczyć do Głowna na sparing Widzewa ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...