Skocz do zawartości

Marynia Cztery Siedem Cztery: Czas Banów


Johniss

Kto do odstrzału?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Hawk, może to zapięcie jest nie na kluczyk :)

Może jest na kutasa! Informacja o 5 kluczach do zestawu była podana dla zmyłki.

 

Ja też myślałem, że mi kluczy do u-locka nie dodali, ale po dokładnym przeszukaniu okazało się, że były przy plastikach do zamocowania na ramę.

Niestety przeszukałem kilka razy całość, też mi się to wydało najlogiczniejszą skrytką, ale dupa. Za nastym razem sie dodzwoniłem to powiedzieli mi, że może mi gdzieś na magazynie wypadł i poszukają, jak nie znajdą to będę musiał odesłać, oni odeślą producentowi i ten u siebie będzie szukał, mam kurwa minimum 2 tygodnie bez zapięcia jeszcze, muszę spróbować jakoś zagadać, żeby mi cwele kase oddali, pewnie sie nie uda i za czyjąś niekompetencję ja będę musiał cierpieć.

Odnośnik do komentarza

 

Hawk, może to zapięcie jest nie na kluczyk :)

Może jest na kutasa! Informacja o 5 kluczach do zestawu była podana dla zmyłki.

 

Ja też myślałem, że mi kluczy do u-locka nie dodali, ale po dokładnym przeszukaniu okazało się, że były przy plastikach do zamocowania na ramę.

Niestety przeszukałem kilka razy całość, też mi się to wydało najlogiczniejszą skrytką, ale dupa. Za nastym razem sie dodzwoniłem to powiedzieli mi, że może mi gdzieś na magazynie wypadł i poszukają, jak nie znajdą to będę musiał odesłać, oni odeślą producentowi i ten u siebie będzie szukał, mam kurwa minimum 2 tygodnie bez zapięcia jeszcze, muszę spróbować jakoś zagadać, żeby mi cwele kase oddali, pewnie sie nie uda i za czyjąś niekompetencję ja będę musiał cierpieć.

 

co Ty za zapiecie kupujesz, ze 2 tygodnie trzeba czekac? nie mozesz isc do jakiegos rowerowego i kupic jak normalny czlowiek?

Odnośnik do komentarza

 

 

Hawk, może to zapięcie jest nie na kluczyk :)

Może jest na kutasa! Informacja o 5 kluczach do zestawu była podana dla zmyłki.

 

Ja też myślałem, że mi kluczy do u-locka nie dodali, ale po dokładnym przeszukaniu okazało się, że były przy plastikach do zamocowania na ramę.

Niestety przeszukałem kilka razy całość, też mi się to wydało najlogiczniejszą skrytką, ale dupa. Za nastym razem sie dodzwoniłem to powiedzieli mi, że może mi gdzieś na magazynie wypadł i poszukają, jak nie znajdą to będę musiał odesłać, oni odeślą producentowi i ten u siebie będzie szukał, mam kurwa minimum 2 tygodnie bez zapięcia jeszcze, muszę spróbować jakoś zagadać, żeby mi cwele kase oddali, pewnie sie nie uda i za czyjąś niekompetencję ja będę musiał cierpieć.

 

co Ty za zapiecie kupujesz, ze 2 tygodnie trzeba czekac? nie mozesz isc do jakiegos rowerowego i kupic jak normalny czlowiek?

 

 

i przepłacić jak 'normalny człowiek'. zgadzam się z Hokejem, z tym że ja staram się znaleźć ofertę na allegro z możliwością odbioru osobistego.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...