Skocz do zawartości

Marynia przechodzi na dietę "473 kalorie"


FYM

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Będe musiał samemu się nauczyc programowania statystyczego w języku R. Przyda mi się na przyszłośc moze :-k

Ooo, będziesz przeklinał niejednokrotnie :D

 

znasz? Bo dla mnie to narazie kosmos, czytam tutoriale i mało z tego rozumiem, a wiem że do magisterki mi będzie potrzebna regresja wielokrotna na ogromnej ilości danych (2x52 y + do każdego y, po około 40x objaśniajacych). Podobno R do tego najlepszy jest.

Oczywiscie staty jako takiej nie miałem za duzo na gegorafii.

Odnośnik do komentarza

 

 

Będe musiał samemu się nauczyc programowania statystyczego w języku R. Przyda mi się na przyszłośc moze :-k

Ooo, będziesz przeklinał niejednokrotnie :D

 

znasz? Bo dla mnie to narazie kosmos, czytam tutoriale i mało z tego rozumiem, a wiem że do magisterki mi będzie potrzebna regresja wielokrotna na ogromnej ilości danych (2x52 y + do każdego y, po około 40x objaśniajacych). Podobno R do tego najlepszy jest.

Oczywiscie staty jako takiej nie miałem za duzo na gegorafii.

 

Bardziej działam na styku R i php. Kto inny Rką liczy statystykę. Jak nie używasz innych języków programowania to może nie zwrócisz uwagi na niektóre niedogodności, ale... R nawet nie umie powiedzieć, w której linijce kodu się wysypał, także powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...