Skocz do zawartości

Marynia przechodzi na dietę "473 kalorie"


FYM

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

To Twój problem, misiaczku :)

 

agresja wizualna :P Ciebie jako libertarianina powinno to zastanowic.

 

Hurr durr, Messi się odwrócił i nie patrzył na karnego xD Ale rzadziak!

Wyszedł tu jak gość na jakimś fochu i obrażony na cały świat. Nie tylko niski wzrost, ale również mały człowiek? :keke:

 

Nie tak powinien się zachowywać kapitan w tak ważnym momencie. No i ta seria meczów bez gola "z gry", najlepszy piłkarz w historii :kekeke:

 

Po tym co widzę na boisku, zawodnicy bardziej widza kapitana w Mascherano, on ma większy posłuch w druzynie. A Messiego zrobili kapitanem, żeby maniany nie odpierdalał ze złości.

BTW - i tak Messi zgarnie Złotą piłkę, bo w tym sezonie wyjątkowo na nią zasłużył.

To prawda, ale w takim razie. Lance Armstrong był najlepszym kolarzem świata.

ostro panie, ale i słusznie.

Odnośnik do komentarza

To prawda, ale w takim razie. Lance Armstrong był najlepszym kolarzem świata.

Tak po prawdzie to ... był. W kolarstwie oczywiście ciężko to jednoznacznie określić, bo wiadomo górale, sprinterzy czy specjaliści od bruków, ale w swoim czasie Lance był najlepszy. Koksował oczywiście, ale tak jak większość kolarzy w tej "erze". Oczywiście nie mówię, że był najlepszy w historii, w swoim czasie jednak był.

 

e: i mimo tej afery zawsze jakąś słabość będę do niego miał, to przez niego się zainteresowałem dyscypliną ;).

Odnośnik do komentarza

 

To prawda, ale w takim razie. Lance Armstrong był najlepszym kolarzem świata.

Tak po prawdzie to ... był. W kolarstwie oczywiście ciężko to jednoznacznie określić, bo wiadomo górale, sprinterzy czy specjaliści od bruków, ale w swoim czasie Lance był najlepszy. Koksował oczywiście, ale tak jak większość kolarzy w tej "erze". Oczywiście nie mówię, że był najlepszy w historii, w swoim czasie jednak był.

 

e: i mimo tej afery zawsze jakąś słabość będę do niego miał, to przez niego się zainteresowałem dyscypliną ;).

 

najlepszym był Merckx

Odnośnik do komentarza

 

 

To prawda, ale w takim razie. Lance Armstrong był najlepszym kolarzem świata.

Tak po prawdzie to ... był. W kolarstwie oczywiście ciężko to jednoznacznie określić, bo wiadomo górale, sprinterzy czy specjaliści od bruków, ale w swoim czasie Lance był najlepszy. Koksował oczywiście, ale tak jak większość kolarzy w tej "erze". Oczywiście nie mówię, że był najlepszy w historii, w swoim czasie jednak był.

 

e: i mimo tej afery zawsze jakąś słabość będę do niego miał, to przez niego się zainteresowałem dyscypliną ;).

 

najlepszym był Merckx

 

 

Najlepszy był Indurain, a że mówię to ja czyli osoba, która za kolarstwem nie przepada, to jestem najbardziej obiektywny ;)

Odnośnik do komentarza

Wydałem 110zł na zapięcie rowerowe, jak mi mój następny rower też zapierdolą oficjalnie porzucam karierę pedalarza, kupuję za duże spodnie, za dużą koszulkę, chujową czapkę z naklejką oraz za duże buty i po mieście będę zapierdalał na deskorolce.

Odnośnik do komentarza

Wydałem 110zł na zapięcie rowerowe, jak mi mój następny rower też zapierdolą oficjalnie porzucam karierę pedalarza, kupuję za duże spodnie, za dużą koszulkę, chujową czapkę z naklejką oraz za duże buty i po mieście będę zapierdalał na deskorolce.

Kup sobie taki rower, nikt nie spojrzy ;)

 

http://allegro.pl/zabytkowy-skladak-romet-wigry-3-zzr-w-oryginale-i5508452862.html

Wydałem 110zł na zapięcie rowerowe, jak mi mój następny rower też zapierdolą oficjalnie porzucam karierę pedalarza, kupuję za duże spodnie, za dużą koszulkę, chujową czapkę z naklejką oraz za duże buty i po mieście będę zapierdalał na deskorolce.

Kup sobie taki rower, nikt nie spojrzy ;)

 

http://allegro.pl/zabytkowy-skladak-romet-wigry-3-zzr-w-oryginale-i5508452862.html

Odnośnik do komentarza

Feno nie zawiódł :wub:.

 

Z Paragwajem zagrał kapitalnie, fakt. No ale czy w tegorocznym finale CA lub zeszłorocznym MŚ coś wybitnego pokazał? Był po prostu jednym z wielu, to nie jest ten "zupełnie inny poziom".

Gdyby nie Messi to Argentyna nie dotarlaby ani do finalu tego CA ani do finalu zeszlorocznego mundialu. Chlop ciagnie Argentyne za uszy, ale ze ma partnerow typu Higuain, to i mu ciezko wygrac cokolwiek z reprezentacja.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...