Skocz do zawartości

Marynia przechodzi na dietę "473 kalorie"


FYM

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ w tym roku szybko lato dowaliło. Jest 22:20, ciemno, a na zewnątrz jest 29 stopni :(. Najgorzej jest w nocy, bo spadnie góra do 25... Nie wiem, jak ci ludzie się tu wysypiają.

 

jmk udało ci się tego LAN-a zrobić w MW? Pamiętam, że kiedyś ze szwagrem próbowaliśmy i za cholerę się na mnie udało...

Odnośnik do komentarza

Tam umierali ludzie...

Na razie 6000 Konfederatów i 9000 Jankesów (no, część z tego to pewnie ranni). Na szczęście właśnie zdobyłem Wzgórze Cmentarne, więc nie będzie problemów z godnym pochówkiem. Nawet w obliczu następnych pięciu unionistycznych korpusów naciągających na Cemetery Ridge.
Odnośnik do komentarza

Ależ w tym roku szybko lato dowaliło. Jest 22:20, ciemno, a na zewnątrz jest 29 stopni :(. Najgorzej jest w nocy, bo spadnie góra do 25... Nie wiem, jak ci ludzie się tu wysypiają.

 

jmk udało ci się tego LAN-a zrobić w MW? Pamiętam, że kiedyś ze szwagrem próbowaliśmy i za cholerę się na mnie udało...

 

Nie masz klimy w mieszkaniu? :)

Odnośnik do komentarza

 

Ależ w tym roku szybko lato dowaliło. Jest 22:20, ciemno, a na zewnątrz jest 29 stopni :(. Najgorzej jest w nocy, bo spadnie góra do 25... Nie wiem, jak ci ludzie się tu wysypiają.

 

jmk udało ci się tego LAN-a zrobić w MW? Pamiętam, że kiedyś ze szwagrem próbowaliśmy i za cholerę się na mnie udało...

 

Nie masz klimy w mieszkaniu? :)

 

Nic nie da. Chcesz żeby dłużej podziałała = kolosalne rachunki za prąd (niestety :(). Włączysz na jakiś czas, to po wyłączeniu 5 minut i nie ma różnicy. ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...